Kredyt na start - Idea Bank - Opinie

Kredyt na start - Idea Bank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-22, 21:02

Co myślisz o Kredycie na start w Idea Bank? Jakich zabezpieczeń wymaga bank? Każda osoba może się ubiegać o ten kredyt? Dużo formalności?

Oceny oraz opinie o Banku Idea innych osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz firm.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku Idea. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Idea Bank Kredyt na start:

http://bankowe-konta.info/kredyty-na-st ... my-opinie/
magdal87

Odp

Google - reklama

napisał maciejjjj » 2011-10-14, 16:26

Bank poniżej krytyki byłem zmuszony kupić auto na raty ze względu na wiek mój macierzysty bank nie był zainteresowany i niestety skorzystałem z tego pseudo banku.pierwsze rozczarowanie pani z infolinii zapewniała mnie że nie biorą żadnych prowizji a oprocentowanie będzie na poziomie 10% oczywiście prowizję naliczyli mało tego dołożyli ją do kwoty kredytu!@!!!!!!
odsetki są na poziomie 16%!!!!!!!!!!!!!!!!
a teraz szczyt beszczelności :
dziś otrzymałem pismo w którym mnie informują że zmieniają regulamin i dodatkowo mam płacić 2 zł miesięcznie ponieważ będą mi wysyłać sms z przypomnieniem o płatności raty
BANK OSZUSTÓW I TYLE JEŚLI KTOŚ NIE JEST POD ŚCIANĄ NIECH NIE POWIELA MOICH BŁĘDÓW
maciejjjj

Uwaga na Idea Bank

napisał Oszukana2 » 2012-01-19, 13:16

UWAGA na Idea Bank !!!
Czekałam na decyzję czy dostanę kredyt na firmę przez dwa i pół miesiąca i już dostałam nie to co chciałąm.
Kwota wnioskowana a kwota na którą się zgodzili to połowa wnioskowanej. Początkowo zostałam poinformowana że kwota zostanie mi wypłacone w całości a koszty kredytu będą dodane oczywiście stało się dokładnie odwrotnie od kwoty udzielonego kredytu na "dzień dobry" mieli zabrać ponad 12 tysięcy na koszty co automatycznie pomniejsza kwotę do wypłaty a co za tym idzie moje plany na rozwój firmy już po raz drugi biorą w łeb bo po pierwsze wnioskowana kwota , po drugie skubnęli mnie na 12 tyś przy wypłacie. a teraz naj lepsze do kredytu z automatu dożucili mi cztery ubezpieczenia i fundusz inwestycyjny no i oczywiście konto firmowe i osobiste. Po dodaniu do kwoty kredytu wszystkich składek na ubezpieczenie okazuje się że rata miesięczna podskakuje o jakieś 1000 zł. W tym układzie nie potrzebuje żadnego analityka z ich banku żeby wiedzieć że na ten kredyt mnie poprostu nie stać. Oczywiście nikt nie był łaskaw mnie o kasztach poinformować, umowa zostałą mi podsunięta do podpisania ( zaraz ktoś napisze że takie umowy się czyta przed podpisaniem ale ktoś kto ma do podpisania 60 stron papieów może to sobie dopiero na spokojnie przeczytać tak naprawdę w domu) Oczywiście od umowy odstąpiłąm teraz czekam co będzie dalej.
Oszukana2

wrobieniwgetin.pl

napisał E » 2012-02-12, 23:49

Standard w instytucjach L. Czarneckiego, lichwa, -, niekompetencja. Te pseudo-banku trzeba omijać szerokim łukiem (choć chciałoby się spalić).
E

kredyt za darmo???

napisał normalny » 2012-02-14, 15:42

maciejjjj napisał(a):Bank poniżej krytyki byłem zmuszony kupić auto na raty ze względu na wiek mój macierzysty bank nie był zainteresowany i niestety skorzystałem z tego pseudo banku.pierwsze rozczarowanie pani z infolinii zapewniała mnie że nie biorą żadnych prowizji a oprocentowanie będzie na poziomie 10% oczywiście prowizję naliczyli mało tego dołożyli ją do kwoty kredytu!@!!!!!!
odsetki są na poziomie 16%!!!!!!!!!!!!!!!!
a teraz szczyt beszczelności :
dziś otrzymałem pismo w którym mnie informują że zmieniają regulamin i dodatkowo mam płacić 2 zł miesięcznie ponieważ będą mi wysyłać sms z przypomnieniem o płatności raty
BANK OSZUSTÓW I TYLE JEŚLI KTOŚ NIE JEST POD ŚCIANĄ NIECH NIE POWIELA MOICH BŁĘDÓW

szanowany panie czy oczekuje ze bank to instytucja charytatywna 2zl za upomnienie sms o niezaplaceniu raty to ttragedia a moze krdycik i bank panu doplaci 16% pozdrawiam
normalny

oszusci

napisał Natalia5522dan » 2012-03-05, 19:11

nie warto w tym banku składać jakichkolwiek wniosków. pierw dzwonia do ciebie wszystko pieknie opisuja ze bez problemu uzyskamy dana kwote kredytu tylko ze wystarczy przyjechac do najblizszego punktu. wlasnie co sie okazalo pojechalam do najblizszego punktu 130 km od mojego miejsca zamieszkania nie jestem zdolna kredytowo poniewaz okazalo sie ze pierw nie mm ukonczonych 25 lat, pozniej ze nie mam zadego poreczyciela a jeszcze poniej ze firma musi dzialas 12 miesiecy. a przez elefon wygladalo to zupelnie inaczej..... przyjezdzam daje dowod osobisty wszystkie papiery zwiazane z otworzeniem dzialanosci odbieram kase i jade do domu. oszuci straszni. stracilam tylko pieniadze na paliwo!!!
Natalia5522dan

opinia

napisał pierwszybiznes » 2012-04-24, 00:58

A polecam Idea Bank - bank jest dedykowany przedsiebiorcom i jesli masz dobry biznes i trafisz na odpowiedniego pracownika - to kredyt dostaniesz szybko i bez problemu.

Polcecam spróbowac każdemu kto szuka kredytu na start bez formalności większych.
pierwszybiznes

nie polecam!!!

napisał kamilos » 2012-06-12, 14:40

Drogi kredyt, marna obsługa. Niskie kompetencje doradców w oddziale Gdynia. Nie polecam - lepiej iść do Prowidenta....
kamilos

idea b.

napisał pauopol » 2012-07-19, 12:45

kamilos napisał(a):Drogi kredyt, marna obsługa. Niskie kompetencje doradców w oddziale Gdynia. Nie polecam - lepiej iść do Prowidenta....

niskie kompetencje, ja byłam w tym oddziale i byłam bardzo zadowolona :)
pauopol

napisał niejestzle » 2012-07-27, 21:42

Niech Pani zpozna się z ofertą IB teraz. Ja skorzystłem z kredytu na start i jestem zadowolony.
niejestzle

Następna strona