db Kredyt Gotówkowy - Deutsche Bank - Opinie

db Kredyt Gotówkowy - Deutsche Bank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-11, 18:00

Co myślicie o Kredycie Gotówkowym w Deutsche Banku? Istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu? Wymagany jest wkład własny? Ile należy czekać na przyznanie kredytu?

Oceny oraz opinie o Deutsche Banku innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku Deutsche. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry db Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank:
* kredyt udzielany do 7 lat
* atrakcyjne oprocentowanie
* nie wymagane zaświadczenie o dochodach
* kwota kredytu do 150 000 PLN

magdal87

Odp

Google - reklama

opinia kredyt gotówkowy db

napisał jozefina90 » 2012-04-23, 12:58

Deutsche Bank jest trochę nietypowy, LTV dochody, pozycja zawodowa mogą bardzo ułatwić niskie oprocentowanie (niższe niż w innych bankach), ale jest to bank o twardych procedurach czasami mocno nieelastyczny
jozefina90

dobry bank

napisał aleksandra78 » 2012-04-24, 00:48

Jest to jeden z najlepszych bankow z jakimi wspolpracuje.Konkretna rozmowa z pracownikami banku,kultura,uprzejnosc i mila obsluga.Bank nie stosuje grozb windyjacja.Mimo opoznienia w splacie pracownicy banku wspolnie z kredytobiorca stosuja konkretne rozwiazanie.
aleksandra78

bardzo dziwne podejście

napisał mar » 2012-12-18, 17:14

Dwa tygodnie dostarczania dokumentów, włącznie z kartami wynagrodzenia za pół roku, operacje na prywatnym koncie nie powiązanym z kredytem, ani wynagrodzeniem (prawdopodobnie po sprawdzeniu w bik wywęszyli że mam inne konto), pity za bieżący i poprzedni rok, a i tak stałą co miesięczną premię analityk podzielił na 12 i wyszło że kredyt jest wysokiego ryzyka. Najśmieszniejsze, że kredyt miał spłacić pożyczkę sprzed kilku miesięcy z PKO SA o wyższym oprocentowaniu, gdzie dostali historię spłaty i umowy. Chaotyczna obsługa, co kilka dni zmieniał się człowiek prowadzący sprawę, dzikuję bardzo nigdy więcej DB.
mar

DB - obsługa na poziomie ŁÓDŹ

napisał Kinia » 2015-04-14, 15:39

Witam,

mam 27 lat, działalność od 4 lat, staż zawodowy od 7 lat... i powiem krótko:
Staram się od kilku miesięcy o kredyt gotówkowy i sprawdzam możliwości jakie dają mi banki.
Niestety ale większość placówek zatrudnia niedoinformowanych ludzi, którzy zawalają nasze możliwości wzięcia kredytu.
Są to ludzi mniej więcej w moim wieku którzy znaleźli się przypadkiem w danym miejscu.
Obecnie trafiłam na DB i ma na ten moment najbardziej normalną obsługę jak dotąd a byłam już w:
Getin Banku
Credit Agricole
ING
PKO BP
Mimo, że powyższe banki wypadają lepiej w rankingach niż DB to właśnie w nim dostałam najlepsze warunki i najlepszą obsługę jako klient.
Młodzi ludzie nie traktują swoich obowiązków poważnie, dlatego tak ciężko przebić się przez ten gąszcz procedur.
Znam tylko kilka osób w swoim roczniku które czują się w pełni odpowiedzialni za swoją pracę.
Doradzam szukać konkretnych osób w bankach a nie sugerowac się forami bo mnie osobiście nic to nie dało.
Kinia