Kredyt Gotówkowy - Bank BPH - Opinie

Kredyt Gotówkowy - Bank BPH - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-30, 20:10

Kredyt Gotówkowy warto go wziąć w Banku BPH? Ile wynosi aktualnie oprocentowanie? Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu?

Oceny oraz opinie o Banku BPH innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku BPH. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Kredyt Gotówkowy Bank BPH:
magdal87

Odp

Google - reklama

bph odradzam zdecydowanie

napisał mich1 » 2011-10-19, 21:49

Witam,

ja wziąłem kredyt odnawialny w Media markt na laptopa 2000 zł. Jeszcze wtedy współpracowali z GMoney obecnie BPH. Panienka z okienka powiedziała mi przy podpisywaniu umowy, że środki - rata powinny znaleźć się na ich koncie między 20 a 26 każdego miesiąca - 66 zł. Jak się okazało po pierwszej wpłacie 23 lipca zadzwoniła do mnie pani z bph'u i mówi, że środki mają być do 20. A ja jej na to, że panienka z okienka itd. a ona na to, że w umowie jest napisane itd. I co zrobił bph 43 zł za spóźnienie!!!!! 3 dni???!!!!. Jeszcze kilka razy udało mi się spóźnić 2 - 4 dni i za każdym razem telefon i 16 zł dodatkowo. Nie byłbym wściekły na nich gdyby nie to, że taki sam kredyt na kosę wziąłem w praktikerze od Sygmybanku i tam podobnie się spóżniałem 2 - 4 dni - nie mam pamieci do płatności. dodatkowo mam kredyt hipo. w pekao i też mi się zdarzy spóźnić ale żaden z tych banków nie wydzwania w tak chamski sposób zaraz na drugi dzień po terminie spłaty! NIgdy żaden z banków nie nabijał sobie kabzy za kilka dni spóźnienia tak bezczelnie jak bph. Odradzam zdecydowanie dla mnie to kolesie o mentalności pana Zdzicha z lombardu "... wczoraj było 10 000 zł a dzisiaj jest już 15 000" Chcesz być traktowany normalnie to poszukaj innego banku. Ja tych chamów - piszę chamów bo w kontakcie z nimi czuję się jak przestępca.
mich1

bph odradzam zdecydowanie

napisał mich1 » 2011-10-19, 21:51

odradzam oczywiści :)
mich1

bez tytułu

napisał antyBPH » 2012-03-06, 22:39

Też to przerabiałem, tylko że ja płaciłem 25 zł za dzień spóźnienia. Spłaciłem te 2500 zł i nie chcę słyszeć o tych lichwiarzach. Dostaję od BPH co jakiś czas super oferty pocztą, które lądują nie otwierane od razu w koszu.
Pozdrawiam i przestrzegam przed tym podobno bankiem.
antyBPH

opinia pozytywna

napisał jerzykk » 2012-04-23, 11:02

100% zadowolenia.konto osobiste sezam.przelewy 0zł prowadzenie rachunku ok 8zł.
całodobowy dostęp do internetu.miła obsługa w oddziale banku:)
jerzykk

odradzam

napisał danka » 2012-08-16, 15:43

mila obsluga tylko w oddziale ktory nic nie moze. bank nastawiony na wyzysk, kosmiczne oplaty za przeslanie sms przypominajacego. jak kazdy bank kiedy potrzebujesz zmiany np w umowie kredytu to maja cie w d... musza dbac o dobro zainwestowanych srodkow itd. odradzam kazdemu korzystanie z ich uslug.
danka

- bank

napisał wikisen » 2013-01-29, 14:33

To najgorszy bank z jakim się spotkałam. BPH to całkiem legalnie okradający ludzi bank, nawet wtedy gdy starasz się być punktualny z opłatami. Opiszę swoją historię; kredyt w tym banku spłaciłam szybciutko, na nieszczęście została mi karta kredytowa, którą raz zapłaciłam kawę w ptasiej cukierni. Zapomniałam wpłacić tych pieniędzy do 23.11 tj piątku, dostałam smsa i następnego dnia szybko przelałam na konto bph. Myślałam, że sprawa jest uregulowana. Oni jednak wyczuli, że mogą sobie naliczyć moim kosztem premię i szybko wysłali mi monit listowny. W sumie kawa przez ten okropny bank kosztowała mnie 69 zł. Wszystkim odradzam mieć coś wspólnego z tym bankiem.
wikisen

OPINIE

napisał MARTAKA » 2013-10-09, 10:26

JA KORZYSTAM Z USŁUG TEGO BANKU I JESTEM ZADOWOLONA MAM SWOJĄ PANIĄ W LUBLINIE NA 1 MAJA I JAK MAM JAKIŚ PROBLEM PYTANIE TO MOGĘ PRZYJŚĆ LUB ZADZWONIĆ NIGDY NIE ROBIĄ PROBLEMU. NIESTETY ZDAŻAJĄ SIĘ PRACOWNICY KTÓRZY NIE POWINNI MIEĆ STYCZNOŚCI Z BANKIEM ALE NIE KAŻDY JEST W TYM SAMYM WORKU
MARTAKA

napisał patka2013 » 2013-11-18, 20:46

Podobała mi się obsługa. Naprawdę starają się być mili ipomocni ( tak jak w reklamie i akcji "prawdizwy bohater"). Głównie korzystam z przelewów internetowych - brak awarii i wszystko OK.
patka2013