Kredyt Gotówkowy - Bank Zachodni WBK - Opinie

Kredyt Gotówkowy - Bank Zachodni WBK - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-13, 16:25

Czy opłaca się zaciągnąć Kredyt Gotówkowy w Banku Zachodnim WBK? Wymagany jest wkład własny? Potrzebny jest poręczyciel? Czy Kredyt Gotówkowy w BZ WBK jest łatwo dostępny?

Oceny oraz opinie o BZ WBK innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku Zachodnim WBK. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Kredyt Gotówkowy BZ WBK:
magdal87

Odp

Google - reklama

opinia

napisał kasandra020257 » 2011-11-20, 18:35

BZ WBK jest instytucją nastawioną na" dojenie" klienta,doświadczenia naszej rodziny związane z tym bankiem niech będą przestrogą dla potencjalnych kredytobiorców.Ktoś z moich bliskich zaciągnął kredyt dotówkowy w wymienionej instytucji. To małżeństwo w okolicy pięćdziesiątki oboje zatrudnieni na umowy na czas nieokreślony.Warunkiem uzyskania kredytu jest oczywiście ubezpieczenie kredytu w firmie AVIVA. Raty kredytu spłacane zawsze na czas,cóż ,nieszczęście dotknęło naszą rodzinę, Pod koniec maja w umiera nagle jedno z małżonków,kobieta w sile wieku,w pełni sił.Tragedia straszna,szok ,przerażenie i bezradność.Ale życie musi biec swoim torem,przerażona dzwonię do firmy ubezpieczeniowej,a tam pan na infolinii bardzo uprzejmie mówi mi że owszem jeżeli kredyt ubezpieczony.to nie ma się czym martwić,przyjść na spokojnie do banku,a tam zajmą się nami jak należy. Owszem,zajęli się, dwie niekompetentne wystraszone urzędniczki znalazły w umowie że to nie kredyt jest ubezpieczony,ale jeden z kredytobiorców,w tym przypadku mężczyzna,a więc ubezpieczenia kredytu nie może być rozważane.Po prostu SKANDAL! Do kredytu biorą dochody obojga małżonków,a ubezpieczają jedno. Kredytobiorca w międzyczasie również stracił pracę,obecnie otrzymuje rentę rodzinną po zmarłej żonie,renta jest niższa od raty kredytu.Wysyłane było pismo do dyrektora oddziału,i co? Nic ! Brałeś to płacz i płać,możesz nie jeść,mieszkać pod mostem albo żebrać,ale oddawaj bankowi! Dyrektor ma cię głęboko w .....poszanowaniu.Mam cichą nadzieję że dotrze do mojego wpisu jakiś przedstawiciel tej ŻAŁOSNEJ INSTYTUCJI i może puknie się w łeb. Nie liczymy na to że obudzi się tam w kimś człowiek,ale jeżeli tym wpisem uda mi się przestrzec kogoś kto uniknie kontaktu z tym pożal się Boże bankiem to będę szczęśliwa! Pamiętajcie z daleka od Bz WBK !
kasandra020257

opinia

napisał tomalek » 2012-04-23, 11:25

mam w wbk allekartę kredytową i uważam że jest to chyba najciekawszy bank, z jakim miałem styczność. długi okres spłaty i możliwość kupowania na raty przez allegro - to najważniejsze zalety.
tomalek

bank ok

napisał janina » 2012-04-23, 11:26

mój chłopak ma konto w bz wbk i póki co nie narzeka, wręcz przeciwnie, nawet dostaliśmy szybki kredycik dzięki któremu kupiliśmy na allegro autko :)
janina

Dobry bank?KPINA

napisał rafal666 » 2013-09-17, 13:27

Jeszcze mam tam konto ale już niedługo,to są kpiny żeby przed założeniem konta obiecywac Klientom że przy dobrych wpływach jak będzie potrzeba to będzie kredycik na preferencyjnych warunkach itd.Po ok.3 latach potrzebowałem 20.000 na zakup programu do firmy i nie wyobrażacie sobie Państwo jakie było moje zdziwienie gdy po 3 latach posiadania u nich konta na które miesięcznie wpływa ok.40-60 tyś,za samo konto płacę im miesięcznie 250 zł(płatności masowe)otrzymałem odpowiedź negatywną,oczywiście Pan dyrektor stwierdził że zaszła jakaś pomyłka ale po kilku dniach okazało się że jednak mi nie udzielą tego kredytu.Tak potaktowny poszedłem do Banku Spółdzielczego gdzie otrzymałem ten kredyt bez żadnego "ale" w jeden dzień a konto za które płacę w WBK 250zł ,Bank Spółdzielczy dał mi za 15 zł miesięcznie.Pan Dyrektor w oddziale BZWBK jest tak naprwdę tylko dozorcą swych trzech pracowników którzy i tak są niekompetentni a on sam może tylko napisa maila do pastucha który jest troszkę wyżej nad nim.Ponadto chciałem by zmieniono mi mail na który przychodzą raporty z wpłat i cóż oczywiście musiałem pojecha osobiście(zresztą chcąc załatwic najmniejszy problem który w innym banku załatwia się przez infolinię ale nie w WBK gdzie na infolini tylko można usłyszec że nie mogą tego,tamtego zrobic bo oni nie mają do tego dostępu itd. robią wszystko żeby nie pomóc Klientowi) ale po kilku dniach okazało się że na nowego maila nic nie przychodzi więc dzwonię do banku i pytam co się dzieje a tu słyszę odpowiedź że mail się nie wczytał i znowu muszę przyjechac- banda -ów która myśli że ludzie nie mają co robic tylko tracic czas na dojazdy i ich niekompetencję.Ponadto opiekun mój zmienił się w tym banku już 4 razy w przeciągu 3 lat więc szkoda słów.
rafal666

Dobry bank?KPINA

napisał rafal666 » 2013-09-17, 13:29

Jeszcze mam tam konto ale już niedługo,to są kpiny żeby przed założeniem konta obiecywac Klientom że przy dobrych wpływach jak będzie potrzeba to będzie kredycik na preferencyjnych warunkach itd.Po ok.3 latach potrzebowałem 20.000 na zakup programu do firmy i nie wyobrażacie sobie Państwo jakie było moje zdziwienie gdy po 3 latach posiadania u nich konta na które miesięcznie wpływa ok.40-60 tyś,za samo konto płacę im miesięcznie 250 zł(płatności masowe)otrzymałem odpowiedź negatywną,oczywiście Pan dyrektor stwierdził że zaszła jakaś pomyłka ale po kilku dniach okazało się że jednak mi nie udzielą tego kredytu.Tak potaktowny poszedłem do Banku Spółdzielczego gdzie otrzymałem ten kredyt bez żadnego "ale" w jeden dzień a konto za które płacę w WBK 250zł ,Bank Spółdzielczy dał mi za 15 zł miesięcznie.Pan Dyrektor w oddziale BZWBK jest tak naprwdę tylko dozorcą swych trzech pracowników którzy i tak są niekompetentni a on sam może tylko napisa maila do pastucha który jest troszkę wyżej nad nim.Ponadto chciałem by zmieniono mi mail na który przychodzą raporty z wpłat i cóż oczywiście musiałem pojecha osobiście(zresztą chcąc załatwic najmniejszy problem który w innym banku załatwia się przez infolinię ale nie w WBK gdzie na infolini tylko można usłyszec że nie mogą tego,tamtego zrobic bo oni nie mają do tego dostępu itd. robią wszystko żeby nie pomóc Klientowi) ale po kilku dniach okazało się że na nowego maila nic nie przychodzi więc dzwonię do banku i pytam co się dzieje a tu słyszę odpowiedź że mail się nie wczytał i znowu muszę przyjechac- banda -ów która myśli że ludzie nie mają co robic tylko tracic czas na dojazdy i ich niekompetencję.Ponadto opiekun mój zmienił się w tym banku już 4 razy w przeciągu 3 lat więc szkoda słów.
rafal666

BzWBK to dno

napisał Bochnia » 2014-02-04, 23:03

Mam w tym banku dwa konta,dwa kredyty i mamy dwie karty kredytowe mam też ubezpieczenie ,ieszkania.Niby wszystko malinowo ale jak konsolidowali mi kredyty to zostawili otwarte stałe zlecenia do innych banków i pomimo calej spłaty tamtych kredytów słali dalej tam pieniądze.Na szczęście po dwóch miesiącach zobaczyłem ze coś jest nie tak i poszedłem sprawdzić i co i okazało się ze bank ma mnie gdzieś powiedziano mi niech se Pan sam tam wszędzie pisze i załatwia by to oddali.Natychmiast zleciłem zamknięcie tych zleceń i Pani podobno to zrobiła podobno bo zamkła jedynie część zleceń a część i tak była aktywna.Podczaskonsolidacji otorzyli mi jakies konto techniczne które to miałem zasilać aby spłacały się raty kredytu konsolidacyjnego,jedyny problem yo to ze tylko Pani która to robila wiedziała ze to konto istnieje jak się okazało bez powodu bo mam tam dwa rory i to z nich powinno być spłacane.Po dwóch miesiącach Bz WBK wygenerował mi 2000 straty i zepsuli mi historię kredytową bo nie spłacałem rat więc mam bik.Załatwili mnie na cacy.Jak byłem wycofać ubezpieczenie to po 14 stu dniach okazało się ze aviva nic o tym nie wie.A ja czekam jak dureń a BZ WBK robi co chce i wypinają się na wszystko.To banda i najgorszy bank z możliwych.Zabieram produkty i przenoszę byle gdzie byle nie BZ WBK.Po kilkuletniej współpracy uważam ten bank za dno instytucji finansowych na naszym rynku.
Bochnia