Kredyt Gotówkowy - BNP Paribas - Opinie

Kredyt Gotówkowy - BNP Paribas - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-01, 21:07

Co sądzicie o Kredycie gotówkowym w Banku BNP Paribas? Ile wynosi aktualnie oprocentowanie? Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu?

Oceny oraz opinie o BNP Paribas innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku BNP Paribas. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry BNP Paribas:

Skontaktuj się z doradcą i sprawdź wysokość raty
magdal87

Odp

Google - reklama

opinie

napisał Gal » 2011-11-05, 01:36

Wlasnie poraz kolejny probowano mnie zastraszac, twierdzac ze jesli nie wplace zaleglosci to oni mnie zalatwia w inny sposob. O ile wiem, nie maja prawa tak traktowac kredytobiorcow. Nie jest to ani duza kwota, ani duze przekroczenie terminu. Wplacam co miesiac, a z powodu 200 zl. nie powinni niszczyc mi zdrowia. Konsultanci nie tylko ze sa wrogo nastawieni do dluznikow, ale jeszcze przerywaja w pol zdania nie pozwalając dokonczyc odpowiedzi. Dochodzi wowczas do przekrzykiwania i ostrych słow. Jako jeden z niewielu bankow sa znani chocby w internecie z takiego traktowania klientow. Tydzien wczesniej rowniez rozmawialam na ten temat i przedstawilam sytuacje oraz powiedzialam, ze splace gdy tylko bede mogla. Nie potrafie podac daty. Rozmowa z pania z infolinii niczego nie zmienia, gdyz ogranicza sie do recytowanej regulki: ustalenie danych, dlaczego powstala zaleglosc i kiedy splace. Jakiekolwiek inne watki prowadza tylko do ostrzejszej wymiany zdan. W przeszlosci rowniez okazywalo sie ze nie znali na biezaco stanu wplat ale nekania byly stosowane. Dlatego pozostaly niemile skojarzenia. Ile razy mozna nekac telefonami w ciagu kazdego tygodnia i wciaz z tym samym pytaniem. Jest to z ich strony dzialanie celowe aby wywierac presje na majacych problemy. Chcialam uniknac tej sytuacji proszac o rozlozenie kredytu na dluzszy okres splaty ale odpowiedz byla odmowna. Po przekroczenie terminu naliczaja karne odsetki, za kazde upomnienie doliczaja niewspolmierne koszty. Ile razy mozna karac za to samo przewinienie? Czemu ma sluzyc takie upomnienie, jesli wyjasnialam, iz znam sytuacje, systematycznie, co miesiac splacam kredyt w ratach, w jakich w danym momencie jestem w stanie . Przeciaz wartosc ich upomnienia to niejednokrotnie 20% calej niedoplaty. Jedynie gdy chca pozyskac klienta to sa uprzejmi i mili. Inaczej jest pozniej, po podpisaniu umowy. Czysta obluda. Ja rowniez bede nagrywac rozmowy, zamieszczając je w internecie.
Gal

napisał Saturninus » 2011-11-06, 22:42

Gal napisał(a): rowniez bede nagrywac rozmowy, zamieszczając je w internecie.

Nagrywanie rozmowy bez poinformowania drugiej strony i uzyskania akceptacji nie jest zgodne z prawem.
Saturninus

opinia o bnp paribas

napisał iha » 2012-04-23, 11:35

BNP Paribas - kredyt otrzymacie, nawet go ubezpieczycie - i niestety w momencie w którym trzeba było ubiegac sie o ubezpieczenie z tytułu zgonu współkredytobiorcy - to bank przedłuzał termin dostarczenia złożonych kompletnych dokumentów, ubezpieczyciel wywiazal sie i uznał 50% kredytu - wplacił na rachunek a na koncie została nie zaksiegowana kwota tych 50% a o wiele mniejsza!!! bank nie przesłał nowego harmonogramu a stary, raty pomniejszone o kwote ubezpieczenia jednego kredytobiorcy, długo by pisac, nie polecam tego banku - nie jest rzetelny, nie jest uczciwy, nie mozna uzyskac zadnych informacji, graniczy to z cudem,
iha

moja ocena

napisał amandyna » 2012-04-23, 11:38

Wzięłam w BNP Paribas , niby preferencyjne warunki, ubezpieczenie kredytu, zyć nie umierać. Potem urodziłam dziecko na wychowawczym nie miałam dochodu i nie miałam jak spłacać bo mąż przez 3 mce był bez pracy, a dla nich nie ma! nie spłacasz to straszą cię że przyślą ci windykatora, który osobiście dług odbierze-w domyśle wiemy o co chodzi, potem jakieś smsy z pogróżkami że jakieś dodatkowe koszty pokryje i takie tam a ja się pytam gdzie do diabła to ubezpieczenie, które płacę od utraty dochodu???? Bo płacę miesięcznie około 30 zł? Teraz już moja sytuacja się unormowała mamy dochody i spłacamy, oby jak najszybciej i nie chce słyszeć o tym banku. Osobiście mam konto w BPH i ten bank polecam!!!
amandyna

Jak szybko można otrzymać kredyt w BNP?

napisał szukamtaniegokredytu » 2012-08-01, 14:06

Witam wszystkich,
Oferta kredytu gotówkowego bnp paribas jest bardzo dobra jeśli nie najlepsza aktualnie wiec mam pytanie czy jest to kredyt dobry dla osób, którym zależy na szybkiej gotówce?
Tzn. ile trwa rozpatrzenie wniosku i uruchomienie kredytu?
Ile czasu od podpisania wniosku kredytowego w oddziale potrzeba aby można było dysponować środkami na koncie?
szukamtaniegokredytu

mam i polecam kredyt w bnp

napisał MarekZ » 2012-08-01, 14:13

Rozpatrzenie wniosku ok 2 dni, wypłata w przeciągu 2 kolejnych. Wszystko do załatwienia naprawdę w mgnieniu oka :)

Bardzo ciężko dzisiaj o lepszy kredyt gotówkowy. Sam posiadam i polecam innym.
MarekZ

To nie prawda!

napisał bombi80 » 2013-03-05, 12:20

Saturninus napisał(a):
Gal napisał(a): rowniez bede nagrywac rozmowy, zamieszczając je w internecie.

Nagrywanie rozmowy bez poinformowania drugiej strony i uzyskania akceptacji nie jest zgodne z prawem.

Jeżeli nagranie znamionuje naruszenie prawa to jest jak najbardziej legalne w rozumieniu prawa prasowego.
bombi80

napisał szamanka69 » 2013-03-06, 22:48

kredyt w Banku Pocztowym również ma dobre warunki, ale jest dla pracowników wybranych zakładów, dec. max w 2 dni i wypłata kasy również ale w określonych placówkach
szamanka69

Pytanie

napisał NazwaNazwaNazwa » 2013-07-08, 14:19

Mam pytanie, odnośnie spłaty kredytu. Jeżeli nie spłacisz w dniu wyznaczonym pieniędzy, to czy zabierają je z konta automatycznie?
Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Na razie jestem zadowolona z kredytu. Od czasu załatwiania do wypłacenia gotówki zajęło to chyba 3-4 dni.
NazwaNazwaNazwa

Następna strona