Kredyt Gotówkowy - Credit Agricole - Opinie

Kredyt Gotówkowy - Credit Agricole - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-11, 20:52

Co uważacie o Kredycie Gotówkowym w Credit Agricole? Istnieje możliwość swobody regulacji wysokości raty? Ile dni należy czekać na decyzję? Każdy może się ubiegać o ten kredyt?

Oceny oraz opinie o CreditAgricole innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Credit Agricole. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry:

magdal87

Odp

Google - reklama

napisał marylkaa » 2012-04-24, 10:28

juz nigdy nie wezme kredytu w lukasie,sa mi winni za kredyt splacony w 2005 roku,uwazam ,ze to ja im dalam kredyt,mialam czekac 2 tygodnie na zwrot kasy licze ,ze z odsetkami i do dzis dnia ich nie mam,niewiarygodne
marylkaa

napisał magdalenka » 2012-04-24, 10:30

jestem wierna lukasowi teraz credit agricole, tam wszystko jest jak najbardziej ok z kredytami. brałam już kilka razy kredyt na zakupy i zawsze błyskawiczna decyzja i raty w porządku.
magdalenka

opinia o credit agricole

napisał zadowolona » 2012-04-24, 10:31

Jestem od 10 lat klientem Lukasa a teraz CA jestem zadowolona jeśli spłaca się regularnie to nie ma problemów,osoby które narzekają na Credit Agricole stwierdzam ze przy podpisaniu umowy kredytowej nie czytają umowy jeśli ktoś spłaca jak mu się podoba to już jego problem "brać jest łatwo ale spłacać trudno ".Proszę nie narzekać na bank ,jeśli są nieporozumienia to jest zawsze jakieś wyjście są telefony do oddziałów można zasięgnąć informacji.Bank ma swoje procedury,problem jest taki że większość klientów myśli że mogą brać ale już nie oddawać,jeśli ktoś ma takie podejście do banków to niech się dwa razy zastanowi niż potem ma narzekać........
zadowolona