Kredyt Gotówkowy - Invest Bank - Opinie

Kredyt Gotówkowy - Invest Bank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-11, 21:34

Czy warto wg was wziąć Kredyt Gotówkowy w Invest Bank? Jakie jest realne oprocentowanie tego kredytu? Jak długo trzeba czekać na decyzję? Czy kredyt można przeznaczyć na dowolny cel?

Oceny oraz opinie o Invest Banku innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Invest Banku. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Kredyt Gotówkowy Invest Bank:
* spłata kredytu od 3 m-cy do 5 lat
* honorowanie różnych źródeł dochodu
* bez poręczycieli do 50 000 zł
* szybka decyzja
* kredyt od 800 do 80 000 zł
magdal87

Odp

Google - reklama

Warto

napisał ZadowolonyKlient » 2011-10-04, 08:44

Moim zdaniem Warto brać u nich kredyt gotówkowy. Podczas gdy moja rodzina dostaje listy ze swoich banków w których brali kredyty że niestety muszą podnieść im raty, średnio 2 razy w roku, ja mam stałą ratę w InvestBanku.
Wziąłem 15 tyś, do spłaty mam 19,224, kredyt na 36 miesięcy ze stałą ratą bez niespodzianek.
ZadowolonyKlient

Warto - ja jestem zadowolona

napisał Basia » 2011-11-19, 16:47

Ja wzięłam kredyt w tamtym roku, wtedy na korzystnych warunkach. Niedawno otrzymałam telefon z mojego oddziału z propozycją obniżenia oprocentowania. Wzięłam taką kwotę, z której spłaciłam stary kredyt i została mi jeszcze dodatkowa kwota na wydatki - a zbliżają się święta...
Oprocentowanie mam niższe o 2% i nie płaciłam prowizji, bo jest jakaś promocja przedświąteczna.
Nie ma dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę. Co prawda czekałam 3 dni na pieniądze, ale warto :)
Basia

DROŻYZNA

napisał PAULA1 » 2012-03-18, 21:49

KREDYT W INVEST BANKU TO NAJDROŻSZY KREDYT JAKI TYLKO MOZE BYC TERAZ NA RYNKU MAMY TAK DUZO PRPPOZYCJI KREDYTU GOTOWKOWEGO BEZ PROWIZJI BEZ ZADNYCH DODATKOWYCH OPLAT A NAPEWNO NIE TRZEBA ZAKLADAC KONTA OSOBISTEGO.NIE ROZUMIEM ZBYTNIO POLITYKI TEGO BANKU ZAMIAST WYCHODZIC Z OFERTA DO KLIENTA BANK ROBI WSZYSTKO ZEBY TEGO KLIENTA NIE MIEC.
PAULA1

nie polecam

napisał barba » 2012-06-19, 09:49

nie polecam tego banku.obsluga nieuprzejma, niekompetentna.wziasc kredyt stosunkowo latwo,ale przy splacaniu mnoza sie koszty, pomijajac fakt wzrostu kosztow obslugi klientow
barba

Polecam Kredyt Plus

napisał Gryzia » 2013-06-17, 22:12

Polecam Ci aktualnie Kredyt Plus. Oto wyliczenia dla kredytu 8 tysięcy na 12 rat:
- kwota kredytu 8000 zł na 12 rat rata 725,94 zł
- całkowity koszt kredytu to 711,28 zł, bez prowizji
- oprocentowanie rzeczywiste to 17,23% (jeden z najtańszych aktualnie kredytów!)
Przy okazji, do końca czerwca, można wziąć udział w konkursie Invest Banku i wygrać smartfona albo iPada :) Konkurs banalny, a tak wartościowe nagrody nieczęsto się trafiają :)
Gryzia