Kredyt Gotówkowy - mBank - Opinie

Kredyt Gotówkowy - mBank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-11, 21:22

Kredyt Gotówkowy warto go brać w mBanku? Jakie jest prawdziwe oprocentowanie? Czy każdy może się starać o kredyt? Istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu?

Oceny oraz opinie o mBanku innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o mBanku. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Kredyt Gotówkowy mBank:
* brak formalności
* przeznaczenie kredytu na własne cele
* możliwy okres kredytowania do 7 lat
* Istnieje możliwość spłaty rat kredytu bezpośrednio ze środków zgromadzonych na rachunku eKONTO
* możliwość wcześniejszej spłaty kredytu

magdal87

Odp

Google - reklama

napisał kinia » 2012-08-01, 13:16

UWAGA UWAGA UWAGA!!!!! NA KREDYT W M-BANKU

NIE JEST TAKI FAJNY JAK SIĘ WYDAJE - STANOWCZO ODRADZAM

W kredycie m-banku jest mały kruczek (mały za to różnica duża) - zmienne oprocentowanie. W ciągu 4 miesięcy wzrosło prawie o 1% i nie ma górnej granicy. W przełożeniu wygląda to tak że spłaciłem 4 raty z 48 a doszła mi jedna dodatkowa ze względu na oprocentowanie.

Stanowczo odradzam m-bank. I prosze mi tutaj nie wyjaśniać co i jak bo dla mnie jest to jawne oszustwo - nie informują o tym przy kredycie - i tak miałem do spłaty 12430 zł a mam 12630 i to w 4 miesiące. Aż boję się pomyśleć co dalej bo rat mam jeszcze 44 hahaha.

Życzliwy - UWAŻAJCIE I PYTAJCIE SIĘ CZY W KREDYCIE JEST ZMIENNE OPROCENTOWANIE !!!!!!!
kinia

napisał Kamil3 » 2013-10-05, 16:19

Taka informacja jest zawsze w umowie więc sam sobie odpowiedz czy to oszustwo czy jednak Twoje niedopatrzenie ;) Ja brałem już trzy kredyty w mBanku i nie narzekam;) Oprocentowanie faktycznie się zmienia ale zaznaczam, że raz wzrasta a innym razem maleje - ja w ciągu dwóch lat miałem 4 takie zmiany ale niezauważalne nawet. Większość kredytów jest z oprocentowaniem zmiennym więc nie wiem skąd u Ciebie takie zdziwienie.
Co do samej procedury przyznania, wszystko odbyło się bez problemów, bo bank sam przygotował mi ofertę na podstawie historii rachunku tak więc gotówka była na koncie w 1 dzień. Moje oprocentowanie to 14,75 % jest ogólnie wyższe ze względu na fakt, iż brałem kredyt przez internet.

TUK.pl - dowiedz się więcej o produktach finansowych
Kamil3