Kredyt Online - EuroBank - Opinie

Kredyt Online - EuroBank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-30, 20:45

Kredyt Online opłaca się go wziąć w EuroBanku? Wymagany jest wkład własny? Czy istnieje możliwość zwieszenia spłaty w ciągu roku?

Oceny oraz opinie o EuroBanku innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o EuroBanku. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Kredyt Online EuroBank:
* istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
* maksymalny okres kredytowania do 5 lat
* bez zabezpieczeń oraz poręczycieli
* kredyt udzielany do 60 000 zł
* decyzja kredytowa tego samego dnia
magdal87

Odp

Google - reklama

napisał KamilK » 2011-12-06, 11:01

Pani Magdo, najlepiej w Eurobanku jest jak ma pani tam konto i dość długą historię wpływów i wydatków. Myślę, że kredyt online dla pani może być nie wystarczający. Zalecam przeczytacie artykułu w pełni poświęconego pani pytaniu: kredyt online w Eurobanku.
KamilK

opinia eurobank

napisał ziomo » 2012-04-24, 09:57

Ludzie, nie myślałem że w tym banku dostanę kredyt, w ciągu 30 minut pieniążki były już na koncie a do tego ta obsługa hmmmm, pomarzyć.
Moja rada omijać Eurobank, zaproponowali mi 1600 zł. na 60 miesięcy - idioci, mimo umowy na czas nieokreślony. W Pko natomiast kasa na 2 lata dużo dużo wyższa i bez zbędnych formalności. Postanowiłem już dziś, wpłata z tyt. wynagrodzenia o pracę będzie wędrować do nich a nie tam BRE czy inne cyrki. Pozdrawiam.
Bardzo się cieszę, że nie będę miał z nimi nic do czynienia, szkoda tylko tej fajnej - miłej - sympatycznej pani zza lady.
ziomo

napisał janko34 » 2012-04-24, 09:58

Mam w tym banku już jeden kredyt.Raty splacane są regularnie.kilka dni temu byłem zapytać ,czy mogę się ubiegac o nową pożyczkę,albo jakąś uzupełniająca do obecnie spłacanej.Odpowiedziano mi ,że taka oferta dla mnie istnieje,Warunek był jeden -po wpłaceniu czerwcowej raty i zaksięgowaniu jej.Ok poczekałem więc te kilka dni,ratę czerwcową przelałem.Następnego dnia udałem się do tego samego oddzialu (tam ,gdzie pracowniaca zapewniała mnie ,że oferta kredytowa jest dla mnie mozliwa)i okazało sie ,że nici z pożyczki.
janko34