Max Pożyczka Mini Rata - PKO BP - Kalkulator, Opinie

Max Pożyczka Mini Rata - PKO BP - Kalkulator, Opinie

napisał admin » 2011-07-25, 13:06

Czy warto wg was wziąć Max Pożyczkę w PKO BP? Jakie jest realne oprocentowanie tej pożyczki? Dowód wystarczy czy są wymagane jakieś zaświadczenia o zarobkach?

Oceny oraz opinie o PKO innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Max Pożyczki PKO BP:

Skontaktuj się z doradcą i sprawdź wysokość raty
Zobacz szczegóły
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

napisał przemekcywunski » 2012-03-12, 21:40

mam 21 lat miałem umowe na okres próbny teraz podpisałem umowe na 3 lata i potrzebuje pożyczki byłem w paru bankach ale niestety bez sensacij chyba dlaleto że jestem młody może pomozecie w jakim banku moge wziąść pożyczke ??
przemekcywunski

opinia o max pożyczce pko

napisał pozyczkaok » 2012-04-24, 10:38

Ja polecam wszystkim max pozyczke w pko bp. u mnie formalności ze złozeniem wniosku i rejestrają umowy trwaly ok.
40 minut. Sama sie zdziwilam ze tak plynnie to poszlo.
pozyczkaok

moja opinia - szybko i sprawnie

napisał anna345 » 2012-04-24, 10:40

Ja szukałam kredytu gotówkowego na wydatki świąteczne. Wieczorem wypełniłam internetowy wniosek kontaktowy z tej strony. Następnego dnia zadzwonił do mnie pracownik PKO BP, wypytał o moją sytuację finansową, posiadane kredyty, sytuacje rodzinna i tel. do pracodawcy. Po paru godzinach zadzwonił ponownie z zapytaniem kiedy możemy się umówić na podpisanie umowy kredytowej. Zaproponowałam po godzinach mojej pracy czyli kolo 16-tej następnego dnia. Wystarczyły 2 dokumenty tożsamości ze zdjęciem, i następnie kilkuminutowa wizyta w oddziale po pieniążki do kasy. Konta u nich nie mam.Tak wiec podsumowując bardzo szybko i sprawnie to poszlo.
anna345

Kalkulator kredytowy

napisał Kalkulatorkredytowy » 2015-01-08, 22:10

Tutaj macie sporo opinii o pożyczcze pko bp:
mini ratka opinie
tania ta pożyczka nie jest
Kalkulatorkredytowy