Pożyczka Gotówkowa - Alior Bank - Opinie

Pożyczka Gotówkowa - Alior Bank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-13, 16:40

Czy warto wziąć w Alior Banku Pożyczkę Gotówkową? Ile dni trzeba czekać na decyzję? Istnieje możliwość wyboru wysokości płaconej raty? Czy można się ubiegać o pożyczkę z kimś?

Oceny oraz opinie o Alior Banku innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Alior Banku. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Pożyczka Gotówkowa Alior Bank:
* pożyczka dostępna jest na 10 lat
* kwota pożyczki do 150 000 zł bez zabezpieczeń i poręczycieli
* honorowanie różnych źródeł dochodu
* możliwość zawieszenia spłaty na 3 m-ce
magdal87
 
Posty: 125
Dołączył: 2011-07-28, 09:23
Pomógł: 1 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

napisał jackiss » 2012-04-24, 10:04

Mroczne tajemnice Banku ALIOR c.d.
Mimo zapłacenia ostatniej raty i powiększonej o tajemnicze opłaty moje konto nie zostało zamkniete i nadal istnieje mimo kategorycznej mojej decyzji że nie ufam temu bankowi i nie chce z nim mieć więcej nic do czynienia. Wygląda to wszystko na głęboki feudalizm. Jako klienci HSBC zostaliśmy sprzedani innemu panu /czytaj- stronie umowy/ bez żadnego Powiadomienia. Bez żadnej możliwości wykupienia się od nowego pana. Bez żadnej informacji zostały zmienione warunki opłat i kar. Gorzej niż za feudalizmu gdzie ekonom powiadamiał o zmianach. Teraz nowy pan /czytaj-przedstawiciel banku/ nosi melonik, który też nie pasuje do tamtego okresu. Sądzę że te meloniki są o rozmiar za duże i opadaja na oczy i uszy i może stąd wynika że nowy pan nie widzi i nie słyszy poddanych. Kompletny BRAK praw Tylko płać i Płacz. Czyli to nie może byc ten przyjazny feudalizm. Tam były tez elementy radosne. A WIĘC To sa Nowe standardy bankowości. Tylko dlaczego inne banki nie chca sie do tego przyłączyć. Czyżby takich metod nie pochwalały. Chwała im za to !
jackiss
 

alior

napisał łysy » 2014-07-08, 06:44

Zdecydowanie nie polecam tego banku. Oni nawet swoją nieudolność w tworzeniu oprogramowania do obsługi ratalnej traktują jako procedury bankowe (a ich reklamy nijak nie mają się do rzeczywistości) . Radzę omijać ich z daleka, chociaz opinie sa rozne:
http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt ... pinie.html
łysy
 Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość