Sygma Bank - kredyt ratalny - ODRADZAM! Nierzetelni!

zlodzieje

napisał mmkkk » 2013-11-20, 17:05

To jest jakieś szaleństwo z ich strony w 2011 r wziąłem laptopa na raty w lutym 2012 spłaciłem wszystko dziś dzwonowi do mnie pracownica ,ze prawie 2 lata temu do spłaty closci brakło mi 11 zł dziś poinformowała mnie ze musze spłacić 400 zł to jest kpina !!! Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać ??
mmkkk

Odp

Google - reklama

Bez problemów

napisał kasiam79 » 2014-03-29, 18:55

A ja przy kredycie ratalnym nie miałam żadnych problemów. I też zdarzyło mi się spóźnić, i to z dwiema ratami, i odsetki jakie mi naliczyli były po prostu zgodnie z Umową za dni spóźnienia. Tak, jak przy każdym kredycie. Dodatkowo dostałam kartę i odkryłam, że mają całkiem fajny program lojalnościowy, gdzie punkty się zbiera za wszystkie zakupy, a nie tylko u wybranych partnerów, jak np.: w mBank. Także ja jestem zadowolona z kredytu w Sygma.
kasiam79

napisał elwira444 » 2014-04-13, 07:20

Polecam Ci sprawdzić dokładniej umowę i wszystkie Twoje wpłaty ,może coś Ci umknęło i źle przeczytałeś umowę albo najzwyczajniej w świecie przez pomyłkę zapłaciłeś za mało czy się spóźniłeś z opłatą. Ja podobnie jak osoba powyżej jestem zadowolona z tego banku.
elwira444

A ja nie miałam probllemów

napisał sylwiajag » 2014-04-13, 12:23

Korzystałam i nadal korzystam z produktów sygma banku. nie miałam nigdy żadnych problemów. Obsługa bardzo miła, zawsze po 14 dniach od złożenia wniosku dostawałam potwierdzenie spłaty kredytu. Nigdy nie ścigano mnie o żadne znienacka naliczone odsetki czy opłaty. Nadal korzystam z karty oraz z ubezpieczenia mieszkania. Być może jest to kwestia rozumienia umów i swoich zobowiązań, być może nastawienia, a być może tego, że sam bank się zmienia. Nie wiem. Natomiast jak się nie płaci rat w terminie lub płaci się za niskie - to czy widzieliście bank,który nie naliczyłby odsetek? Bo ja nie. Bank nie jest instytucja charytatywną, sorry.
sylwiajag

Bez problemu

napisał jadziaa » 2014-04-23, 18:45

sylwiajag napisał(a):Korzystałam i nadal korzystam z produktów sygma banku. nie miałam nigdy żadnych problemów. Obsługa bardzo miła, zawsze po 14 dniach od złożenia wniosku dostawałam potwierdzenie spłaty kredytu. Nigdy nie ścigano mnie o żadne znienacka naliczone odsetki czy opłaty. Nadal korzystam z karty oraz z ubezpieczenia mieszkania. Być może jest to kwestia rozumienia umów i swoich zobowiązań, być może nastawienia, a być może tego, że sam bank się zmienia. Nie wiem. Natomiast jak się nie płaci rat w terminie lub płaci się za niskie - to czy widzieliście bank,który nie naliczyłby odsetek? Bo ja nie. Bank nie jest instytucja charytatywną, sorry.

Postanowiłam, że skorzystam z doświadczeń sylwiajag. Przez telefon złożyłam dyspozycję przysłania potwierdzenia spłaty i przed upływem 14 dni dostałam bez problemów. Więc naprawdę nie wiem o co chodzi z negatywami. Sygma jest ok.
jadziaa

napisał polkowiak » 2014-05-13, 07:05

często problemy z bankami nie biorą sie stąd, że bank to zło które chce Nam uprzykrzyć życie, w takim banku również pracują ludzie którzy są rozliczani ze swojej pracy, skoro pożyczkobiorca nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań i nie spłaca rat w terminie (pomimo że wcześniej podpisał umowę) to musi brać odpowiedzialnośc za swoje czyny i liczyć się z tym, że bank będzie oczekiwał od niego regularności i systematyczności wpłat. Ja rozumiem, że w życiu bywa różnie czasami sami czekamy na pensję, ale w końcu jesteśmy dorośli i jak się na coś decydujemy to trzeba się z tego wywiązywać.
polkowiak

SYGMA BANK

napisał DRAGOLANIAD » 2015-01-28, 13:56

ODRADZAM........................... SZEROKIM CHODNIKIEM
DRAGOLANIAD

SYGMA BANK

napisał DRAGOLANIAD » 2015-01-28, 14:02

ODRADZAM W PRZEMYŚLU SKLEP EURO NET I PANA PAWŁA . niekompetentna OSOBA
NAJGORSZY SKLEP I BANK W JAKIM UDZIELAJĄ KREDYTY . CZUJĘ SIE OSZUKANY DODATKOWO BEZ MOJEJ ZGODY DOLICZYLI MI UBEZPIECZENIE
DRAGOLANIAD

napisał polkowiak » 2015-02-17, 11:56

a przeczytałeś dokładnie umowę, jak bank czy sklep mógł ci wcisnąć ubezpieczenie bez Twojej wiedzy?
polkowiak

Opłata za nieaktywna kartę z zamknietego rachunku.

napisał PiotrKrakow » 2015-02-25, 12:14

Do kredytu konsumenckiego otrzymałem kartę kredytową. Przy zawieraniu umowy otrzymałem informację iż jeśli karty nie aktywuje nie będzie za nią naliczana żadna opłata. Kredyt został spłacony, rachunek zamknięty i nagle po 2 latach otrzymałem wezwanie do uregulowania opłaty za kartę kredytową. Złożyłem reklamację, reklamacja została uwzględniona, opłata anulowana, musiałem jednak złożyć ponownie pismo z wnioskiem o zamknięcie rachunku karty kredytowej (której nigdy nie aktywowałem). Pismo przesłałem na adres korespondencyjny. Potwierdziłem otrzymanie telefonicznie, gdyż za przesłanie potwierdzenia bank żądał opłaty - zrezygnowałem z potwierdzenia pisemnego. Przez rok otrzymywałem SMS z reklamą z Sygma banku ale jako że nie były to jedyne reklamy jakie otrzymuje, nie składałem oficjalnej reklamacji w związku z niezamówiona korespondencją. Dziś 25.02.2015 Otrzymałem SMS iż mam do uregulowania ratę na karcie kredytowej 32zł – jak się okazało jest to opłata za nieaktywna kartę a w systemie nie ma informacji o zamknięciu rachunku. Pani Anna B. z infolinii Sygma Bank złożyła wniosek o weryfikacje mojej rezygnacji i powiedziała iż prawdopodobnie ponowni będę musiał złożyć reklamację i zawnioskować o zamknięcie rachunku – ale jak widać pewności iż zostanie zamknięty i za rok nie otrzymam ponownego wezwania do uciszenia opłaty za nieaktywna kartę nie ma.
PiotrKrakow

Poprzednia stronaNastępna strona