Sygma Bank - kredyt ratalny - ODRADZAM! Nierzetelni!

Trzymać z daleka

napisał Usermilion » 2015-02-26, 12:01

Jezuuuuu ja nawet nie wiem o co chodzi, nigdy u nich kredytu nie brałem a oni wpisali mnie do BiKu za 600zł To jakaś SZEMRANA firemka taki AmberdGold z namaszczeniem rządowym
Usermilion

Odp

Google - reklama

Oszukują

napisał Klaudiaaa » 2015-03-03, 10:02

Witam wszystkich,
ten bank oszukuje przysłali do mojej mamy kartę bez podstaw mama nie wiedząc wrzuciła ją do pieca nawet nie aktywowała ani nic a oni naliczyli 18 zł!! wysłała im te 18 zł za potwierdzeniem potwierdzenie przyszło 21 lutego a oni twierdzą że 28 i naliczyli kolejną opłatę ( ratki już dawno spłaciła) a oni dopiero z takim czymś tym bardziej że mama karty nie chciała. Dzwoniła i najpierw dodzwoniła się do mężczyzny, który powiedział że jak spłaci ostatni przelew to już anulują wszystko za chwilę dodzwoniła się do kobitki która nie obiecała jej anulowania a wcześniej jak dzwoniła w lutym to kazali jej wysłać list anulujący tą kartę wysłała więc co jest grane? LIST dostarczony był w terminie!! To czemu znów naliczają??? wiem jedno nigdy więcej nie weźmiemy nic u nich na raty stanowczo odradzam !!
Klaudiaaa

Przestroga

napisał misia » 2015-04-10, 13:05

WITA mam podobny problem ja nadal spłacam kredyt ratalny kiedy raty były spłacane przed terminem miałam spokój jednak 1 raz się spóźniłam o 5 dni otrzymałam pismo z banku z odsetkami karnymi zapłaciłam w ten sam dzień po tygodniu otrzymałam następne pismo z następnymi odsetkami dopiero po interwencji telefonicznej potwierdzili że otrzymali w tym terminie pieniądze a niedawno otrzymałam wiadomość iż moja rata kwietniowa została podniesiona o 15zł za spóźnienie .Szkoda iż osoby siedzące przez tyle godzin przy komputerze i telefonie są tak mało kompetentne i uczciwych klientów próbują oszukiwać i naciągać ciekawe jak się z tym czują i czy posiadają sumienie.PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZASTANÓWCIE SIĘ CZY OPŁACA WAM SIĘ KORZYSTAĆ Z USŁUG NACIĄGACZY I PSUĆ SOBIE NERWY.POZDRAWIAM
misia

Sygma bank - nigdy więcej

napisał Magdaaa » 2015-07-17, 10:28

Witam potwierdzam ze ten bank to jedno wielkie porażka! Spłaciłam cały kredyt przed terminem po ustaleniu z pracownikiem banku! Po roku dostaje tel ze zalegam z rata! I niby zabrakło 100 zł ! I z tej kwoty po roku zrobiła sie kwota 1100 zł i straszą mnie ze kierują sprawę na drogę sadowa! Przy okazji przez rok zaangażowali dwie firmy fornet i casus , lecz pracownicy tych firm działając w imieniu Sygmy sami byli zdziwieni skąd takie kwoty skoro cały kapitał był spłacony przed terminem ! Szukam dobrego prawnika do tej sprawy ! Pozdrawiam i nie polecam !
Magdaaa

napisał marion » 2015-11-16, 19:30

z sygmą jako bankiem mam do czynienia od ponad 3 lat, posiadam lub posiadałam parę ich produktów takich jak kredyt ratalny, od tego zaczęłam, kartę kredytową, którą bardzo sobie cenię za programy bonusowe (do karty są dwa programy - rabaty w sklepach oraz program lojalnościowy) oraz ubezpieczenie tzw multigwarancję, która działa jak przedłużenie gwarancji kiedy ta od sprzedawcy ustanie, i nigdy, podkreślę, nigdy nie miałam żadnych problemów
marion

jakie problemy z sygmą?

napisał Olexa » 2015-12-10, 19:01

ludzie, co wy w ogóle wypisujecie, pomieszały się wam banki chyba, niemożliwe żeby z tak solidnym bankiem i sprawdzonym jak sygma były jakiekolwiek problemy, od 4 lat od kiedy korzystam z ich usług nigdy nie miałam żadnego problemu a już na pewno nie tego rodzaju co piszecie, zresztą wydaje się, ze to w większości z waszej winy te problemy
Olexa

od prawie 5 lat jestem klientką sygmy

napisał Runa » 2015-12-16, 15:34

ja muszę się zgodzić z moimi dwiema poprzedniczkami, jak w tytule jestem prawie 5 lat klientem sygmy na rożne produkty i nigdy mnie nie spotkało nic z tych rzeczy o których tu piszecie, nie jestem pewna czy wogle piszecie o sygmie czy o jakiejś chwilówce,
Runa

napisał polkowiak » 2015-12-20, 19:36

ja też korzystam z usług sygma banku i przez kilka lat współpracy nigdy nie miałam żadnych problemów z bankiem, więc dziwi mnie to ze ludzie narzekają. Wszystko zależy od tego jak prawdziwe są wpisy pozostawione w sieci.
polkowiak

sygma

napisał Ofelia » 2016-01-13, 18:43

zgadzam się, że gość który o karach pisze w sygmie nieźle ściemnia, tez jestem klientem sygmy i nic nigdy podobnego mnie nie spotkało
Ofelia

ciekawe

napisał Radka » 2016-01-15, 11:22

ciekawe skąd i po co ludzie biorą te wyssane z palca historie, ktoś im za to płaci? z tego co widziałam na różnych forach (sama się do nich zaliczam), praktycznie wszyscy którzy mieli chociażby minimalny kontakt z sygma bankiem są bardzo zadowoleni zarówno z jakości obsługi jak i z produktów, dziwna sprawa z tymi powyższymi wpisami
Radka

Poprzednia stronaNastępna strona