Sygma Bank - kredyt ratalny - ODRADZAM! Nierzetelni!

raty

napisał sylwia32 » 2016-01-26, 18:22

oszukali mnie 3 lata temu spłaciłam cały kredyt a dzis do mnie babka dzwoni że zabrakło 18 zł do spłaty czyli o 18 zł za mało zapłaciłam , choć 3 lata temu dzwoniłam do babki w banku i to ona mi mówiła ile mam spłacić , teraz musze dopłacić 600 zł choć nie rozumiem dlaczego
sylwia32

Odp

Google - reklama

sygma

napisał Orena » 2016-02-12, 15:00

chyba nie piszesz o sygmie? według mnie jest to jeden z solidniejszych banków, jestem klientką sygmy już 3 lata mam parę ich produktów i ponad to jestem bardzo zadowolona
Orena

nigdy więcej

napisał nie » 2016-02-24, 20:25

po zakupie na raty nie poinformowano mnie do którego dnia miesiąca mam dokonywać wpłat,podobno się spóżniłem ,już naliczono mi karne odsetki,powód niepodania przez bank daty , brak z mojej strony zgody na oferty marketingowe. sam dowiedziałem się przez infolinię od pani konsultantki że do 12 każdego miesiąca, a tu się okazuje pudło, znowu wpłata za pózno ,znowu karne odsetki bo powinienem wpłacić do 9. od innego konsultanta dowiaduję się że termin wpłaty zależy od jakiegoś okresu rozliczeniowego od jakichś wekendów bla bla bla i że to wszystko jest w umowie. spózniłem się też z wpłatą raty , przysłali pismo z przypomnieniem i znowu karne odsetki + 15 zł za pismo.jeżeli spóznicie się z ratą i windykacja do was zadzwoni i odbierzecie zapłacicie 10 zł do raty więcej. czytajcie umowy jeśli jesteście w stanie je zrozumieć, poproście o możliwość zabrania umowy do domu i przeczytajcie przed podpisaniem, jeśli nie ma takiej zgody dajcie sobie spokój.tak to mój kredyt 0% stał się kredytem oprocentowanym i to to dość wysoko. mam wrażenie że sygma bank prowadzi brudną grę ze swoimi klientami czyhając gorliwie na ich potknięcia, bo przecież nawet na kredycie 0% bank musi zarobić.szczerze odradzam.jedno jest pewne, po spłacie tego kredytu na pewno nigdy więcej nie przeczytam umowy z tym bankiem.
nie

Sygma to oszuści

napisał Mateuszv6 » 2016-03-10, 20:21

Jeżeli jeszcze raz ktoś napisze ze Sygma to dobry bank to sie zrzygam... No ludzie ten bank nie wybacza niczego i nikomu... Kupiłem płytę za 1299 a po ratach w Sygma banku musiałem zapłacić 2200...koszt kredyt 80% lichwa... Jak prowident...na masakra
Mateuszv6

napisał miriam » 2016-03-14, 19:44

brednie jakieś wypisujesz, niby na jakiej podstawie sygma bank miałby pobierać takie koszty?
miriam

sygma

napisał majka111 » 2016-04-13, 15:10

właśnie, to bardzo ciekawe, wszystkie opłaty i inne takie rzeczy są w umowie i w regulaminie, jeśli ktoś jest zaskoczony jakąś opłatą, to oznacza jedno, nie przeczytał umowy, pierwszy raz słyszę, żeby bank a zwłaszcza sygma, którą uważam za naprawdę dobry i solidny bank, pobierał jakieś opłaty nie umieszczone w umowie, ściemnia gość
majka111

sygma

napisał Olena » 2016-05-05, 11:56

miriam napisał(a):brednie jakieś wypisujesz, niby na jakiej podstawie sygma bank miałby pobierać takie koszty?

dokładnie, wszystkie opłaty jakie bank może pobierać są w umowie i regulaminie, ale jeśli żadnej z tych rzeczy nie przeczyta się, to w sumie wszystkie opaty są z kosmosu ;), wydaje się mi, że sygma bank jest zbyt poważną i profesjonalna firmą, żeby móc sobie pozwolić na zachowanie niezgodne z umową
Olena

Poprzednia strona