Kredyt Hipoteczny Konsolidacyjny - DnB Nord - Opinie

Kredyt Hipoteczny Konsolidacyjny - DnB Nord - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-02, 12:54

Warto brać Kredyt Hipoteczny Konsolidacyjny w DnB Nord? Ile dni trzeba czekać na decyzję? Czy jest łatwo dostępny? Wystarczy samo dowód? Jakie jest oprocentowanie?

Przeczytaj oceny oraz opinie o konsolidacji w DnB Nord innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia ze konsolidowaniem zadłużenia i wyraź swoją opinie o Banku DnB Nord. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry DnB Nord Kredyt Konsolidacyjny:
* spłatę kredytu można rozłożyć na 35 lat
* odroczenie spłaty kredytu na pół roku
* kredytowanie do 80% wartości nieruchomości, gdy spłata kredytów bądź pożyczek w innym banku stanowi co najmniej 55% kwoty udzielanego kredytu
* kredyt udzielany w walutach polskich i obcych
* zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka nieruchomości
magdal87

Odp

Google - reklama

Czy może się udać

napisał mtlb11 » 2011-09-08, 16:24

Witam serdecznie.
Na wstępnie napiszę, że z każdym dniem jestem coraz większym sceptykiem jeśli chodzi o kredyt konsolidacyjny gdyż utarte ścieżki do większości banków utwierdzają mnie w przekonaniu, że trzeba być solidnym zjadaczem chleba z doskonałą historią kredytową by móc otrzymać pomoc jaką jest konsolidacja. Mi takiej pomocy wciąż się odmawia. Otóż zaczęło się od kredytu mieszkaniowego, który by uzyskać musiałem robić różne sztuczki (kredyt gotówkowy by zapłacić za uruchomienie kredytu oraz zapłata dla notariusza). Zaczynają się schody bo miesięczne raty + rachunki przerastają moje możliwości, teoretycznie powinno mi nawet brakować nie mówiąc już o zwykłym przeżyciu. Od stycznia składałem już kilkanaście dokumentów do różnorodnych banków, gdzie wciąż słyszę że mam nieterminowe spłaty co dyskwalifikuje mnie na wstępie. Zatem, czy istnieje dla mnie jakaś możliwość, jakaś pomoc - cokolwiek co mógłbym zrobić by moje raty połączyć by były nieco niższe?? Może mógłbym tu się dowiedzieć czy taką szansę miałbym w banku o którym jest wątek. To jeden z nielicznych w którym jeszcze się nie meldowałem. Pozdrawiam.
mtlb11

konsola dnb

napisał testerr » 2012-04-24, 00:52

DnB to strata czasu. byłem zwodzony, zwlekano itp.
W końcu po mojej interwencji "pani z banku" zadzwonila i powiedziała, że decyzja jest
odmowna, ponieważ doszukano się czegoś negatywnego w wyciągach z mojego konta, sprzed
kilku miesięcy. Sprawdziłem, niczego z tych rzeczy, o których mówiła nie było...
Oczywiście byłem przewidujący:) W tzw. międzyczasie otrzymałem 3 gotowe, wypełnione umowy
do podpisania z innych banków. Musiałem prawie 2 tygodnie zwlekać z wyborem banku
czekając na DnB.
Pozdrawiam wszystkich kredytobiorców.
aha, miałem duży wkład własny, nie jakieś tam 10 czy 15%, wysoką zdolność kredytową itp.
ale to nie ma znaczenia
testerr