Kredyt Samochodowy AutoKredyt - Getin Bank - Opinie

Kredyt Samochodowy AutoKredyt - Getin Bank - Opinie

napisał admin » 2011-07-28, 11:29

Czy warto wg was wziąć kredyt na samochód używany w Getin AutoKredyt? Ile wynosi prawdziwe oprocentowanie tego kredytu? Czy opóźnienia w BIK przejdą? Są wymagane zaświadczenia o zarobkach z pracy czy wystarczy sam dowód?

Oceny oraz opinie o Geitn Bank AutoKredyt innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia z kredytowaniem samochodów i wyraź swoją opinie o Getin Banku. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Getin Autokredyt:

Skontaktuj się z doradcą i sprawdź wysokość raty
Zobacz szczegóły
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

napisał merlot » 2012-04-23, 22:24

Obecnie oprocentowanie mojego kredytu samochodowego wynosi 9,90! w chf podnoszono mi oprocentowanie gdy chf był tani jak rownież gdy drożał ostanie pismo cyt:ze względu na stale rosnące koszty pozyskiwania środków pieniężnych.pomimo że 3-4 razy stopy procentowe były obniżane moj kredyt tylko drożał-żenada...UOK
merlot

napisał jackson » 2012-04-23, 22:25

Wobec mnie bank zastosował ten sam manewr. Podniesiono mi oprocentowanie kredytu pomino iż stopy procentowe malały. Ponadto getinbank stosuje bardzo niekorzystny przelicznik CHF a ja jestem zmuszony dokonywać zakupu franka u nich. Nie polecam banku. a sprawę kieruję do KNF i UOKiK.
jackson

kredyt na samochód getin

napisał jaa » 2012-04-23, 22:32

...nie dość że kredyt musze spłacić w 150% wartości, to jeszcze kiedy przyznano mi odszkodowanie za skasowanie samochodu (co nie było moją winą) chcą mi zabrać 49% wartości odzkodowania, a po naprawie żadają aby dostarczyć im badania techniczne pojazdu i dodatkowe ubezpieczenie!!! tylko dziwi mnie jakim prawem zabierają mi moje odszkodowanie, przecież kredyt spłacam w terminie, a jak niby mam naprawic samochod za te grosze które zostaną mi z odszkodowania??!!
jaa