Kredyt Samochodowy - BNP Paribas - Opinie

Kredyt Samochodowy - BNP Paribas - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-04, 11:29

Istnieje możliwość zakupu dowolnego pojazdu w ramach Kredytu samochodowego w Banku BNP Paribas? Czy jest łatwo dostępny? Jak długo należy czekać na decyzję kredytową?

Oceny oraz opinie o BNP Paribas innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia z kredytowaniem samochodów i wyraź swoją opinie o Banku BNP Paribas. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry BNP Paribas:

Skontaktuj się z doradcą i sprawdź wysokość raty
Zobacz szczegóły

magdal87

Odp

Google - reklama

Banku BNP Paribas nie polecam

napisał Gość2012 » 2012-07-10, 13:19

Witam
Moje doświadczenia z kredytem w Banku BNP Paribas na motocykl. Wszystko było fajnie do momentu podpisania umowy z przedstawicielem Banku, nawet była możliwość pomocy podczas rejestracji motocykla :), szybkie propozycje ofertowe, miła obsługa po prostu super do momentu, kiedy ktoś mi ukradł tablicę rejestracyjną i wtedy zaczęły się schody. Oczywiście skontaktowałem się z miłym przedstawicielem Banku, z którym podpisywałem umowę, jakie było moje zaskoczenie kiedy miły przedstawiciel chłodnym i stanowczym spokojem odpowiedział mi, że proszę o napisanie pisma do Banku z prośbą o zezwolenie na wyrobienie wtórnika tablicy rejestracyjnej. Odpowiedziałem ok, takie są procedury zapytałem grzecznie kiedy jest szansa na to pismo i czy może mi to załatwić w jak najkrótszym czasie, ewentualnie może ktoś z oddziału napisać takie pozwolenie, przedstawiciel odpowiedział, że w terminie do 14 dni roboczych otrzymam odpowiedź i nie ma szansy na przyśpieszenie tego terminu (czekam już tydzień, motor stoi, pogoda jak drut, pewnie w zimę będę jeździł :) ), a z oddziału nie może nikt napisać takiego pisma, bo nie jest uprawniony (kwestia dobrej woli i wykonania telefonu do centrali :)). Próbowałem kilkukrotnie skontaktować się z przedstawicielem o oczywiście było słabo, ale dostałem odpowiedź na moje telefony sms'em, że jak będzie pismo to mi wyślę , ponadto nie minęło 14 dni roboczych. Tak więc wszystkim odradzam ten Bank i polecam leasing lub kupno za gotówkę, lub zaprzyjaźniony bank z centralą w danym mieście zamieszkania.
Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.
Gość2012

napisał Gość » 2012-07-10, 13:37

a ja polecam ten kredyt tani i elastyczny:
* kredyt można przeznaczyć na opłacenie nowych lub używanych pojazdów na potrzeby działalności gospodarczej bądź użytku prywatnego
* korzystne oprocentowanie
* możliwy okres kredytowania do 8 lat
* o kredyt ubiegać się mogą wszyscy, którzy osiągają stały dochód np. umowa o pracę, działalność rolnicza
Gość

najtańszy kredyt na samochód aktualnie

napisał janek23 » 2012-07-10, 14:36

Zdecydowanie najtańszy bank aktualnie.
Wątpie by ktoś znalazł kredyt o niższym oprocentowaniu.

W BNP Paribas oprocentowanie RRSO dla kredytu samochodowego w ofercie specjalnej w kwocie 30 600 PLN, udzielonego na 48 miesiące, oprocentowanego w skali roku 7,9% z prowizją 2% - na dzień 02.07.2012 r. wynosi 9,33%. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 35 687,06 PLN, rata kredytu wynosi 730,98PLN. Całkowita kwota kredytu wynosi 30 000 PLN.
janek23

do gość2012

napisał gienek » 2013-02-21, 02:40

napisz proszę jak wygląda spłacanie rat po czasie - ile doliczają do każdej raty i jak wogóle to widzisz jak chodzi o ten kredyt. w umowie są jakies zapisy dot. prowizji od przyszłych rat ale nie podają jakie to sa opłaty - jak to wyglada w trakcie "użytkowania" tego kredytu?

czy możesz napisać coś więcej.
gienek

brak reakcji na zmianę oprocentowania

napisał dario » 2013-04-09, 20:05

Wita, co to za BANK, który od 5 miesięcy przy zmiennej stopie procentowej nie dokonuje obniżki oprocentowania , podczas gdy Rada Polityki Pieniężnej już o 1,5 % obniżyła podstawowe stopy procentowe. To są żarty a nie bank. Kredyt elastyczny - kpina z kredytobiorcy!!!!!!
dario

oprocentowanie

napisał pomocny » 2013-04-25, 20:59

dario napisał(a):Wita, co to za BANK, który od 5 miesięcy przy zmiennej stopie procentowej nie dokonuje obniżki oprocentowania , podczas gdy Rada Polityki Pieniężnej już o 1,5 % obniżyła podstawowe stopy procentowe. To są żarty a nie bank. Kredyt elastyczny - kpina z kredytobiorcy!!!!!!

Bank BNP o dawna nie ma kredytów o zmiennej stopie oprocentowania tylko o stałej, więc i obniżki stóp nie będzie.
pomocny

brak reakcji na 6 obniżkę oprocentowania

napisał dario » 2013-06-12, 07:08

witam.
niestety są kredyty ze zmienną stopą procentową. Ale bank takie osoby lekceważy. To jest nielegalne - tak wynika z orzeczeń sądów.
dario

Samochodówkę mają chyba okey

napisał ChybaBNP » 2013-06-27, 13:23

Od jakiegoś czasu na paribas.pl (strona promocyjna) widzę tylko gotówkę i samochodówkę, więc muszą być w tym dobrze, że nie ładują kilkudziesięciu produktów, tylko walczą na tych dwóch.
ChybaBNP