Kredyt Samochodowy - Credit Agricole - Opinie

Kredyt Samochodowy - Credit Agricole - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-04, 20:48

Co myślicie o Kredycie Samochodowym w Credit Agricole? Czy wymagane są zaświadczenia o dochodach z pracy? Dużo formalności? Czy każda osoba może starać się o kredyt?

Oceny oraz opinie o Credit Agricole innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia z kredytowaniem samochodów i wyraź swoją opinie o Lukas Bank. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry CA:
* szybka decyzja
* kredyt na dowolny cel
* maksymalny okres kredytowania do 10 lat
* poprzez kredyt możesz spłacić koszty zakupu posiadanego samochodu
* istnieje możliwość połączenia dochodów z dwóch źródeł
* kredyt można zaciągnąć na prowadzoną działalność
magdal87

Odp

Google - reklama

napisał chodziez » 2012-04-24, 10:29

mam zal bo w chodziezy kiedys byla mila obsluga ,az przyjemnie bylo załatwiac sprawy związane z kredytem ! ,teraz jest jakas matrona co nie umie zliczyc do trzech ani dac precyzyjnej odpowiedzi na zadane pytanie makabra!!! jak tak sie dobiera pracowikow to koszmar!!!!jeszcze biuro jest zamkniete prawie codziennie!!!!skandal
chodziez

kredyt samochodowy w banku credit agricole

napisał szukamkredytuu » 2012-04-24, 10:32

Czy ktoś kiedyś korzystał z kredytu samochodowego Credit Agricole? Bo jestem ciekawy jak długo się czeka na przyznanie kredytu bo czekam już tydzień i nic się nie dzieje.
Znajomy mi polecił ten bank bo powiedział że szybko jest załatwiane wszystko a tu tydzień już zleciał.
Pozdrawiam
szukamkredytuu

podpisałem umowę o kredyt samochodowy w CA

napisał mamkredyt » 2012-06-05, 21:38

ja jestem bardzo zadowolony z obsługi w Zabrzu ,kredyt na bardzo dobrych warunkach i rzetelna ,pomocna obsługa polecam
mamkredyt

napisał mikoś » 2013-06-17, 11:43

Jest w porządku, chociaż oczywiście można spotkać na rynku inne, lepsze oferty. Nie da się ukryć, że jednak w Credite Agricole można uzyskać kredyt na samochód na bardzo fajnych warunkach, polecam spróbować.
mikoś