Kredyt Samochodowy - Santander Consumer Bank - Opinie

masakra

napisał agacz » 2012-12-05, 16:56

Ten bank jest chory. Mam wrażenie, że sami pozakładali firmy windykacyjne na własny użytek. Tygodniowa zwłoka kosztuje 680 !!!!!! zł. Takie są koszty firmy windykacyjnej za wykonanie 2 telefonów. Czy ktoś wie jak można anulować te chore stawki???? Do tego oczywiście koszt wysłania pisma 10 zł + odsetki karne - tylko, że to jest zrozumiałe.
agacz

Odp

Google - reklama

santander samochodowy

napisał ww58 » 2013-01-05, 00:05

narzekanie że bank sciga za spóźnienie jest śmieszne. podpisałes umowę - to dotrzymuj warunków - to tak na marginesie. mam inny temat: kupiłem auto 50/50 gdzie kredytuje Santander - ponieważ nie mam na drugą ratę, chcę to rozłozyć na 5 lat - i tu zaczynaja się schody: w Santanderze nie dowiesz się jakie sa warunki i koszty rozłożenia spłaty - ani strona www, ani infolinia, ani nawet wizyta w oddziale - nic nie działa. czarna dziura. odradzam
ww58

50/50

napisał xyz » 2013-04-03, 16:12

ww58 napisał(a):narzekanie że bank sciga za spóźnienie jest śmieszne. podpisałes umowę - to dotrzymuj warunków - to tak na marginesie. mam inny temat: kupiłem auto 50/50 gdzie kredytuje Santander - ponieważ nie mam na drugą ratę, chcę to rozłozyć na 5 lat - i tu zaczynaja się schody: w Santanderze nie dowiesz się jakie sa warunki i koszty rozłożenia spłaty - ani strona www, ani infolinia, ani nawet wizyta w oddziale - nic nie działa. czarna dziura. odradzam

Bez przesady.........w sytuacji gdy jest kredyt 50/50 konsultant dzwoni zazwyczaj proponujac rozłozenie tej raty na kolejne raty.Jesli nikt nie zadzwonił to sam możesz zadzwoni na infolinie i poinformowac o tym prosząc o kontakt z doradcą kredytowym....który powinien poprowadzic ten temat do konca..........
inf.na ten temat również na stronie https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... a-balonowa.
xyz

odradzam ten bank

napisał jan23 » 2013-07-01, 13:04

nigdy nie bieżcie kredytu w tym banku, po wypadku przyznano mi z AC pewną kwotę na samochód ,który mam skredytowany w tym banku,Nie dość że musiałam prosić ich łaskawie o wypłatę odszkodowania to jeszcze bank zatrzymał mi jego połowę ,którą wypłaci dopiero po przedstawieniu faktury za naprawę .W zadnym innym banku nie robią takich cyrków co u nich.Raty płacę za samochód nawet z wyprzedzeniem terminu.Nie dajcie się nabrać na piękne słówka bo co innego mówią a co innego robią
jan23

santander

napisał annaw24 » 2013-07-24, 18:35

Potwierdzam- u mnie taka sama sytuacja. Przyznane odszkodowanie i decyzja banku o wypłacie 50%. A zatem naprawa praktycznie na własny koszt a potem być może dostanę drugie 50%. Również płacę terminowo raty, ponadto jeden kredyt samochodowy (wzięty x lat temu w tym banku) spłaciłam 2 lata przed terminem. Dodam jeszcze że obecny kredyt wzięty u nich to bynajmniej nie połowa wartosci samochodu a zaledwie 1/4 (w tej chwili nawet mniej) a czują się współwłaścicielem a jakże. Totalna żenada. NIgdy wiecej kredytu w tym gó...nianym banku! Będę odradzać wszystkim.
annaw24

Santander Consumer

napisał ExKredytobiorca » 2013-10-06, 21:45

Kto z zdrowych zmysłach zaciąga kredyt w Banku prowadzonym przez zbankrutowane państwo ( Hiszpanię) . Popatrzcie ile placówek już pozamykani tzn. zostali wyrzuceni za niepłacenie czynszu najemcom. Powodzenia życzę przyszłym kredytobiorcom :)
ExKredytobiorca

Santander to zły bank

napisał Ostrożny » 2013-10-21, 21:23

Trzeba być niespełna rozumu aby zakładać konto albo brać kredyt w Hiszpańskim banu. Tak jak całe państwo tak i bank jest kompletnym bankrutem. Ze swoich ostatnich placówek są wywalani za niepłacenie czynszów tak więc sami klienci są winni. Potem płacz i zgrzytanie zębami bo Amber Gold ich niczego nie nauczył.
Ostrożny

- z santlendera

napisał Shsjsgxvxhsjsgx » 2017-02-15, 21:56

- jak wyslesz do spłacenia to 2 tygodniach zpodziewaj się że ci wyślą upomnienie po zapłacie tego to znow ci wyślą bezczelnie okradają nie i innych jak tak mogą i na koniec powiem tyle nie polecam brać nic w santlanderze okradaja ludzi a w sezibie powiedzieli że nie zapłacone i żeby wpłacić zależny dlug
Shsjsgxvxhsjsgx

Poprzednia strona