Kredyt Samochodowy - Santander Consumer Bank - Opinie

Kredyt Samochodowy - Santander Consumer Bank - Opinie

napisał magdal87 » 2011-08-04, 21:59

Co uważacie o Kredycie Samochodowym w Banku Santander Consumer? Jakich zabezpieczeń wymaga bank? Jakie jest prawdziwe oprocentowanie? Czy każdy może się ubiegać o kredyt?

Oceny oraz opinie o Santander Consumer Bank innych kredytobiorców.
Opisz swoje doświadczenia z kredytowaniem samochodów i wyraź swoją opinie o Banku Santander Consumer. Zadaj pytanie.

Podstawowe parametry Santander Consumer Bank:
* korzystne oprocentowanie
* długi okres kredytowania do 8 lat
* honorowanie wszystkich uzyskiwanych źródeł dochodu
* kredyt przeznaczony na zakup nowego bądź używanego samochodu z Polski czy z zagranicy

http://www.samochodowe-kredyty.info/?santander,7

Za tą odpowiedź magdal87 otrzymał podziękowania od:
dianka80
magdal87

Odp

Google - reklama

Moja negatywna opinia o banku!

napisał jetrotal » 2011-08-22, 17:54

Ludzie ostrzegam przed SANTANDER CONSUMER BANK S.A.!!! Jeżeli możecie to uciekajcie od tego banku jak najdalej! Brak profesjonalizmu, totalne lekceważenie klienta, bałagan, nie odpowiadają na pisma nawet po skardze na ten dziadowski bank w Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich!!! A jak będziecie mieć problemy ze spłatą kredytu angażują po 2 firmy windykacyjne w jednym miesiącu! I TO WSZYSTKO NA KOSZT KLIENTA!!! A jeszcze te firmy wprowadzają w błąd nie mówiąc prawdy o sytuacji klienta!
A jeżeli już nie macie innego wyjścia, tylko kredyt w tym zakichanym banku to sprawdzajcie ich przedstawicieli terenowych, bo o klienta przy wyliczaniu wysokości raty! Pozdrawiam.....

jetrotal

Stanowczo Odradzam Santander

napisał PiotrS » 2011-09-03, 23:16

Niestety sam skorzystałem. Warunki kredyty są na pozór dobre. Przy kredycie samochodowym na 3 lata, takim jak mój, może zdażyć się opóźnienie w spłacie raty. Mnie się zdażyło sześciodniowe. Bank naliczył 145 zł. tzw. "kosztów windykacji". Do tego koszt pisma 10 zł... Pismo ok, ale koszt windykacji? Niby jaki? Chamski pan na infolinii twierdzi, że sprawę skierowano do firmy windykacyjnej i stąd ten koszt...

Lepiej wziąć kredyt trochę droższy ale w przyzwoitym banku. Spłacam hipoteczne w PKO SA i Nordei, i nie miałem nigdy problemów, chociaż i tam się zdażały opóźnienia.

PiotrS

unikać!

napisał shirru » 2011-10-08, 09:50

Unikać Santandera!!! Najgorszy i najbardziej szmatławy bank z jakim miałam do czynienia! A jak usłyszycie nazwisko KĘPA- tym bardziej uciekać. Totalny brak profesjonalizmu, lekceważenie klienta, dbanie wyłącznie o własny interes, brak podstawowej wiedzy na temat swojej pracy, zero merytoryki!!! Jeśli już koniecznie musicie brać kredyt w tym banku proście o zmianę pilota kredytu- nigdy w życiu KĘPA!!!

shirru

Odradzam!!!

napisał magdusia77 » 2012-01-03, 13:17

Odradzam postokroć!!! Oszukują, lekceważą i okradają klientów. Windykacja juz po kilku dniach odsetki, odsetki od odsetek i jeszcze odsetki karne!!! Ja właśnie skończyłam spłacać raty teraz czeka mnie walka o anulowanie niesłusznie naliczonych odsetek (ok.900 zł.)!!!
magdusia77

KUPA KŁAMCÓW SANTANDER KONSUMENT BANK

napisał dianka80 » 2012-01-10, 08:21

witam własnie walcze z nimi starciłam prace na 3 miesiace nibyłam w stanie splacac ałta ale po 3 miesiacach znalazłam wyrównalam im zadłuzone raty a oni po 1,5 roku chca mi odebrac ałto a ja place od tamtej pory regularnie raty sa okropni zostało mi do spłaty 12 miesiecy z 5 lat a oni walcza zemna dalej nie poddam sie i nic im nie oddam odradzam odradzam :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
dianka80

wszystko tylko nie to !!!

napisał Radosław » 2012-02-14, 11:49

u mnie podobna sytuacja kredyt na 5 lat zostało mi w tej chwili 1,5 roku ... rok temu straciłem pracę ale dosyć szybko znalazłem nową z tym że inny termin wypłat ratę mam do 2 każdego miesiąca a wypłaty dostawałem do 10 czyli zawsze spóźnienie około 6 - 8 dni nie ma dyskusji z nimi rozmowy są bardzo niemiłe za każdym razem groźby firmą windykacyjną zresztą już 3 razy skierowali to do zewnętrznych firm koszt to ok 120 zł za tą przyjemność... próbowałem zmienić datę spłaty rat bez powodzenia dostałem odmowę ... także sytuacja bez wyjścia ... zrozumiał bym to gdybym zalegał 3 miesiące ale nie 6 dni ... na takie praktyki tylko w Polsce banki sobie mogą pozwolić kredytobiorca jest 0 bez żadnych praw !!!
Radosław

opinia o santander bank

napisał opiniee » 2012-04-23, 11:04

To jakaś totalna pomyłka, a nie bank.
http://www.forum-kredytowe.pl/f140/sant ... 42398.html
W tym wypadku powiedzenie "masz jak w banku" nabiera nowego znaczenia. Jedno co masz pewne - że po podpisaniu umowy kończy się możliwość kontaktu i uprzejmość, pozostaje obcowanie z niekompetencją i brakiem poszanowania klienta, pod warunkiem, że uda się wogóle skontaktować Przestrzegam wszystkich przed tą instytucją, bo bankiem to trudno nazwać.
opiniee

Odradzam, odradzam

napisał anna1234 » 2012-10-27, 05:29

Ludzie nie bierzcie kredytu w tym banku. Jak się spóźnisz cztery dni ze spłatą od razu wtstłają do zewnętrznej firmy widykacyjnej a jest to koszt 120 PLN. Pisma, rozmowy telefoniczne o zmiane daty spłaty pozostają bez odpowiedzi a naliczają odsetki i koszty jakiegoś windykatora terenowego, którego nota bene nie widziałem w życiu na oczy. Gdy próbujesz rozmawiać i dyskutować to tele windykator powraca do swoich wyuczonych na pamięć formułek i koniec dyskusji. Odradzam wsystkim korzystanie z tego banku.
anna1234

ile dostają

napisał jackj23 » 2012-10-27, 05:39

Czy któś wie ile dostają pracownicy działy windyjacji Santander Consumer Bank od zewnętrznych firm windykacyjnych za przekazywanie po upływie kilku dni od niezapłacenia raty? Jakie to są pieniądze, że robią z siebie takie sz.... dla marnych pary złotych, narażając Santander Consumer Bank na złą opinie o tym banku a klientów tego banku na dodatkowe koszty. Czy nie ma w tym banku żadnej komórki, która może przeprowadzić kontrole i wywalić na zbity pysk tych praconików. Zróbcie coś z tym a może odzyskacie klientów a w innych działach praca będzie o wiele przyjemniejsza.
jackj23

Następna strona