Najlepsze banki w Polsce

Najlepsze banki w Polsce

napisał piotrek » 2006-05-31, 14:30

Przyznano nagrody za najlepsze banki w Polsce
(PAP, pb/30.05.2006, godz. 14:26)

Jedenaście banków otrzymało we wtorek nagrody miesięcznika finansowego "Bank", przyznawane najlepszym bankom. Rywalizacje wygrał po raz kolejny bank PKO BP.

Nagrody przyznano na podstawie wyników specjalistycznego rankingu 50 największych banków w Polsce, przygotowanego przez redakcję miesięcznika po raz jedenasty. Ranking obejmował wyniki banków za 2005 r. Poza nagrodami głównymi przyznano też wyróżnienia.

Wśród nagrodzonych banków są: PKO BP (najlepszy bank w rankingu i trzy nagrody główne w grupie banków uniwersalnych, hipotecznych i dostępnych przez internet), Pekao SA (nagroda główna dla najlepszego banku korporacyjnego), GE Money Bank (nagroda główna dla najlepszego banku detalicznego), Santander Bank (nagroda główna dla najlepszego banku samochodowego), AIG Bank (nagroda główna dla najefektywniejszego banku), Euro Bank (nagroda główna dla najszybciej rozwijającego się banku), Rabobank (nagroda główna za najefektywniejszą kadrę).

Reszta artykułu tutaj: http://banki.onet.pl/1331407,wiadomosci.html

Ciekawe jakie konkretnie czynniki barali pod uwage oceniajaacy, ale PKO BP jako najlepszy bank ????
piotrek

napisał Wiki » 2006-06-04, 00:50

tak....bardzo ciekawe
ale każdy ma inne doświadczenia z bankami
za dużo by mozna napisać
Wiki

Ocena klientów

napisał Jurek » 2006-06-05, 06:34

Bank jak bank ma zalety i wady
Banki powinny być dla ludzi i służyć ludziom bo dzięki temu te banki są a ludzie maja w nich pracę
Często jest inaczej . Personel banku robi na ludziach ogromne pieniądze ale dla siebie a nas traktuja jak zło konieczne
Proponuję pisać; co jest super a co żle w każdym banku - a wyłowimy najlepsze Banki
BANK -NA BANK PRZYJAZNY DLA KLIENTA

Multi ocena 5.
PKP BP 4
Lukas Bank 2
najgorszy -- Jurek

[ Dodano: 2006-06-14, 17:02 ]
TE SĄ NAJLEPSZE BEZ REKLAMY W MEDIACH -( coś dobego nie wymaga reklamy)
DOBRE CO SĄ DLA KLIENTA - A NIE DLA PREZESA I PRACOWNIKÓW BANKU

Jurek
Jurek

zestawienie bankow w Polsce

napisał makak » 2006-11-13, 02:16

czy ktoś mógłby mi podać namiary na zestawienie pozycji banków w Polssce za ubiegły rok? szukam i szukam, bo potrzebuje do referatu :)
z gory dziekuje.
makak

napisał PEPTO » 2006-12-02, 00:25

BZ WBK PARODIA Z TYMI SMS-AMI DO K...RWY NĘDZY KONSERWACJA SYSTEMU PAŁY JEDNE CIEMNOGRÓD.
PEPTO

Kto ma ranking banków w Polsce

napisał Paszek » 2007-01-19, 22:39

Siemka>Potrzebuję zestawienie banków Polskich, statystyki, wartości sprzedanych produktów. Najnardzie interesuje mnie PKO BP, Bank Handlowy. Bardzo jest mi to potrzebne do pracy. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to z góry wielkie dzięki :)
Paszek

napisał Gość » 2007-02-08, 12:14

Citibank to kanal, a babsztyl dyrektor oddzialu na Senatorskiej to zdzira i chamica...więcej tam nie pójde...
Czytalem, ze sypia z jednym z dyrektorów dlatego tam pracuje...i podobna paraduje z nim na wszystkich imprezach
Gość

Re: Ocena klientów

napisał Gość » 2007-02-10, 21:46

Jurek napisał(a):Bank jak bank ma zalety i wady
Banki powinny być dla ludzi i służyć ludziom bo dzięki temu te banki są a ludzie maja w nich pracę
Często jest inaczej . Personel banku robi na ludziach ogromne pieniądze ale dla siebie a nas traktuja jak zło konieczne
Proponuję pisać; co jest super a co żle w każdym banku - a wyłowimy najlepsze Banki
BANK -NA BANK PRZYJAZNY DLA KLIENTA

Multi ocena 5.
PKP BP 4
Lukas Bank 2
najgorszy -- Jurek

[ Dodano: 2006-06-14, 17:02 ]
TE SĄ NAJLEPSZE BEZ REKLAMY W MEDIACH -( coś dobego nie wymaga reklamy)
DOBRE CO SĄ DLA KLIENTA - A NIE DLA PREZESA I PRACOWNIKÓW BANKU

Jurek

Taa, dużo zarabiają, od 1300 w porywach do 2100 netto, a więcej to jedynie na personal banking, chyba że jest się dyrektorem.
Gość

PEKAO S.A. jaką macie opinię

napisał Nairda » 2007-07-31, 17:54

Zastanawiam się jaką opinię mają posiadacze kont w PEKAO S.A. Ja mam skrzywione spojrzenie, bo mam tam znajome osoby z którymi współpracuję.
Nairda

napisał marlenka » 2007-10-22, 15:40

najlepszy bez dwóch zdań jest multibank. bardzo miła obsługa, darmowe przelewy internetowe. w ich oddziałach można poczuć sie naprawdę wyjatkowo. jestem tylko studentką a nie bogatym przedsiębiorcom ale w multibanku nie ma to znaczenia. tam każdy klient jest ważny.
marlenka

Następna strona