Postrzeganie banków a koronawirus

Postrzeganie banków a koronawirus

napisał Martqa » 2020-03-25, 23:08

Drodzy Forumowicze,
Prowadzę badania na temat postrzegania banków w sytuacji rozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z tym zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat. Jest ona oczywiście w pełni anonimowa, a jej wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych. Mam nadzieję, że nie naruszam w ten sposób jakiegokolwiek punktu regulaminu forum. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
https://www.interankiety.pl/i/6a031lYB
Martqa
 
Posty: 1
Dołączył: 2020-03-25, 22:59
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

napisał open » 2020-05-05, 19:57

Teraz z usług banku można i powinno się korzystać online!
Teraz lepiej wybrać jakieś ubezpieczenie,np coś takiego https://viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia/comfort-life
Jest szansa że to jakoś zabezpieczy nam i rodzinie przyszłość...
open
 
Posty: 5
Dołączył: 2009-12-08, 14:49
Pomógł: 0 razy

napisał karina32 » 2020-05-28, 12:16

Ludzie boją się faktycznie zwłaszcza gotówki bo pieniądze to siedlisko bakterii i wirusów ale jest już rozwiązanie w postaci takiego https://avarus.pl/produkt/plasma-money-sterylizator-m-care/ sterylizatora od firmy Avarus które w kilkadziesiąt sekund zabija wirusy i bakterie
karina32
 
Posty: 4
Dołączył: 2017-12-13, 08:41
Pomógł: 0 razy

Biuro Wirtualne Warszawa

napisał hubert37 » 2020-08-22, 12:38

Wynajem Biur wirtualnych Warszawa www.optioffice.pl Wizytówką biur wirtualnych Warszawa www.optioffice.pl jest prestiżowy adres do rejestracji firmy w KRS, US, ZUS i CEDIG. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują pełną pomoc sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl świadczą pomoc przy zarządzaniu pocztą, segregują ją, , skanują i odsyłają pod wskazany adres. Wyspecjalizowany personel biur wirtualnych Warszawa www.optioffice.pl na czas informuje o przesyłkach przychodzących i wychodzących, wszystkich mailach, pismach urzędowych i listach poleconych. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl oferują niskie ceny i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dostępne na godziny oraz elastyczne umowy dostosowane do wymagań klienta. Organizujemy wsparcie księgowe i prawne. Zapraszamy do kontaktu. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl są zawsze do Państwa dyspozycji. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezależnie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl to kompleksowe wpsarcie w prowadzeniu biznesu. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl to gwarancja satysfakcji, dedykowany numer telefonu stacjonarnego, numer faksu, dostęp do sal konferencyjnych, gdy pojawia się konieczność spotkania z klientem lub urzędnikami. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl na życzenie umówi lub przesunie spotkanie, przypomni o pilnej opłacie lub pomoże w wypełnianiu i składaniu oraz wprowadzaniu zmian do KRS, Urzędu Skarbowego i ZUS. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl nigdy nie zostawiają swoich klientów bez pomocy, indywidualnej porady i wsparcia. Z anmi sprawy urzędowe już nie pochłaniają połowy dnia. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wyręczają swoich klientów w papierkowej pracy, aby mogli skupić sie na tym co dla nich najważniejsze, na swojej działalności gospodarczej i jej rozwoju.
hubert37
 
Posty: 353
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości