Problem z Debetem PKO

Problem z Debetem PKO

napisał maerx » 2019-01-02, 15:50

Witam otóż dzisiaj przeglądam sobie stan konta mojego i zauwazylem ze jest 350 zł,wczoraj patrzylem bylo jakies 17 zl w historii przelewu nie ma nic zeby byly jakies transakcje wykonywane i okazalo sie jest limit debetu 333zl tak z dupy mi przyznali aczkolwiek kiedys chcialem wziasc debet ale w zakladce jest wniosek o debet klikam, ale pisze ze u mnie takiej mozliwosci przyznania debetu nie ma...aczkolwiek moja dziewczyna wzięła debet 600 zł wszystko fajnie bylo te -600 ale tez dzisiaj wchodzi i patrzy ze debet jest zmniejszony jest -140 zl to jej zmniejszyli debet a mi przyznali debet a jestem posiadaczem konta w PKO od 5 miesiecy caly czas mam jakies przelewy na konto wyplacam z bankomatu i nic nie dosstawalem zaadnego debetu a tu nagle ze debet kurna mam nawet jakbym mial 0 zl na koncie to by pisalo ze nie mam tyle wystarczającą srodków na koncie zeby wyplacic :evil: mam sie czym przejmować? bo pewnie jakbym do banku zadzwonił dużo bym sie nie dowiedział moze ktos mial taki sam problem? przepraszam za błedy ale troche mnie to zaniepokoiło..
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (44.1 KiB) Przeglądane 89 razy
maerx

Odp

Google - reklama