Przelanie pieniędzy z konta Paypal na konto bankowe.

Przelanie pieniędzy z konta Paypal na konto bankowe.

napisał TheUnforgiven » 2011-03-30, 23:20

Witam, dnia 27 marca przelałem sobie pieniądze z konta Paypal na rachunek bankowy. Transakcja zakończyła się pomyślnie 30 marca. A teraz moje pytanie - jak długo będę czekał, aż pieniądze będą dostępne? Ponieważ na stronie online ING (mój bank) saldo się nie zmieniło, a historia nic nie wykazuje.

Pozdrawiam.
TheUnforgiven

Przelew Paypal -> konto bankowe

napisał beetlejuice » 2011-04-04, 17:11

Witam!
Nikt nie miał podobnego problemu? W moim przypadku jest identycznie. Po przelaniu środków z konta Paypal na konto bankowe czekam juz prawie miesiąc i do tej pory pieniądze nie dotarły :?
Może komuś z podobnym problemem udało się uporać? Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc i ewentualne porady.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :wink:
beetlejuice

napisał MarekB » 2011-04-04, 18:55

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Jeżeli PayPal przesłał pieniądze (transakcja oznaczona jako zakończona) to powinny się one znaleźć w ciągu maksymalnie w ciągu 3 dni na Pani koncie bankowym.

Jeżeli po tym czasie nadal nie ma to transakcje należy reklamować zarówno w swoim banku jak i w systemie PayPal. Możliwe jest, że pieniądze zostały cofnięte (niezgodność danych), ale to powinno zostać zanotowane w systemie PayPal.

W każdym razie na pewno pieniądze gdzieś są, trzeba tylko pomęczyć kilka osób a się znajdą.

Z swojej strony mogę powiedzieć, że wypłata z PayPal na konto w Alior Banku i całość trwała 3 dni robocze i nie było żadnych problemów.
MarekB