Banki nie chca mi przyznac k.kredytowej Dlaczego???

Banki nie chca mi przyznac k.kredytowej Dlaczego???

napisał Vincent » 2008-02-18, 19:09

Witam wszytkich od pewnego czasu nurtuje mnie, smieszy i wogle jestem zdziwiony dlaczego zaden bank nie chce przyznac mi karty kredytowej. Co mnie zreszta bardzo dziwi :shock: . Juz mowie dlaczego. Pierwszy raz staralem sie o karte kredytowa jakis rok temu. W tedy mialem umowe zlecenie mniejsze zarobki okolo 900 zl itd lecz z tego co wiem powinno starczyc na karte kredytowa. Wszytko ladnie pieknie ale byla odmowa pierw w milenium potem, BPH, WBK. Pani w milenium dyskretnie mi powiedziala ze to wina mojego wieku mialem w tedy 24 lata i odpuscilem... Po roku wiele sie zmienilo zalozylem sobie konto w pko sa na ktore sa stale wplywy robione przez firme. Pani w banku powiedziala ze po 3 miesiacach bedziemy mogli pomyslec o karcie kredytowej. Po 7 miesiacach zlozylem wniosek o karte kredytowa w banku PKO SA. I co sie dowiedzialem ze odmowa!!!!! I teraz sie pytam dlaczego????? :shock: A o to wyglada sytuacja jakie dane przedstawilem:
wiek 25lat
stan cywilny kawaler
na utrzymaniu: nikogo
zarobki 2200 brutto(od 7 miesiecy stale wplywy na konto!!!)
kredyt 1300 zl (rata po 150zl)
wojsko:uregulowane
umowa o prace 5 lat ( do konca jeszcze 3 lata)
Prosze was o pomoc bo powiem szczeze ze bardzo mnie to ciekawi i co proponujecie w tej sprawie pomoc :?
Vincent

Odp

Google - reklama

dla Vincenta - karta kredytowa

napisał reneta_bl » 2008-03-19, 14:17

Jeżeli w dalszym ciągu nie udało Ci się otrzymać karty kredytowej, to w BPH wygląda to tak:
- ukończone 25 lat
- książeczka wojskowa z potwierdzeniem uregulowania stosunku do służby
- dane z dowodu (pesel, nr dow. data wydania)współmałżonka - jeżeli
jest :)
- zamiast zaświadczenia od pracodawcy wyciąg z konta za 6 ostatnich
miesięcy ( 6 wpływów z tyt. wynagrodzenia)
Jeżeli nie płacisz rat przekraczających Twojego dochodu i nie miałeś dużych zaległości z jakimiś spłatami w przeszłości to nie ma podstaw do odmowy wydania karty.
Pierwsza karta na rok wydawana bezpłatnie, potem cena zależy od aktywnego korzystania - im częściej jej używasz, tym mniej za nią płacisz.
A i konto (bezpłatne przelewy przez internet)z kartą przez rok poprowadzą bezpłatnie Pozdrawiam :)[/i]
reneta_bl

napisał Vincent » 2008-04-15, 16:59

Otrzymalem karte kredytowa w WBK bez problemu. Nie mieli zadnych zastrzezen co mnie bardzo cieszylo. Za to ze mnie tak potraktowali w PKO SA opuscilem ich bank zamknalem prowadzenie konta i wszystko teraz mam w WBK gdzie jak na razie jestem zadowolony z ich uslug. Co ciekawe w PKO SA w placowce pierw mi wmawiali ze musze byc w BIK (co mnie jeszcze z irytowali bo nie mam zadnych zaleglosci) potem tlumaczyli sie problemami z wiazanymi z fuzja BPH :shock: :D
Vincent

napisał fre0n » 2008-04-21, 19:59

w BZ WBK karta jest od 18 roku zycia
ale trzeba miec umowe o prace stała nie zlecenie czy cos tego typu
dlatego prawdopodobnie wczesniej miał Pan odmowe
fre0n

napisał stefek » 2014-05-20, 12:37

Rada z mojej strony, takie wnioski składa się przze http://www.kartybeztajemnic.pl, wtedy ostatecznie wniosek trafia tam, gdzie ma szansę przejścia, a nie gdzie popadnie. Każdy bank inaczej liczy zdolność. Wysyłanie wniosków do wielu banków jeszcze tylko ogranicza zdolność kredytową!
stefek

napisał polkowiak » 2014-06-08, 08:54

może przejrzyj sobie oferty jeszcze innych banków które oferują kartę kredytową, ja mam np. kartę z Sygma Banku i przy zkaładniu jej nie miałam żadnych problemów z otrzymaniem takiej karty, przejrzyj sobie ofertę tego banku.
polkowiak

napisał gorskaannna » 2014-06-17, 09:33

Faktycznie dziwne, ja miałam podobną sytuację i dostałem kartę bez większego problemu. Może akurat zmieniają politykę banku, od czasu do czasu jest coś takiego:
http://www.forum-kredytowe.pl/f117/najl ... 38575.html
gorskaannna

napisał polkowiak » 2014-06-22, 18:04

gorskaannna a Ty teraz korzystasz z karty sygma banku? tez bez problemu załozylas sobie u nich karte kredytową?
polkowiak