Czy warto mieć kartę TWISTO z limitem kredytowym

Czy warto mieć kartę TWISTO z limitem kredytowym

napisał mojaskarbonka » 2019-12-03, 17:19

Jakie są zalety Twisto?
0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
0 zł za dostawę karty Twisto,
0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł[/b] i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.
:D
Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Po każdym miesiącu, w którym będziecie wykonywali płatności kartą Twisto otrzymacie zestawienie transakcji. Na ich opłacenie będziecie mieli kolejne 15 dni. Spłata może się odbyć za pośrednictwem przelewu lub BLIKIEM. Spłacając wygenerowane zadłużenie należy wykonać przelew na wartość wskazaną w profilu. Twisto nie umożliwia tworzenia nadwyżki na koncie, zatem próba przelewu na kwotę wyższą niż wygenerowana skutkować będzie odrzuceniem przelewu.

Aktualnie dostępna jest promocja, gdzie można zgarnąć łatwe 100 zł za wyrobienie karty Twisto. Nie jest wymagane spełnianie żadnych dodatkowych warunków, a środki otrzymujemy po pozytywnej weryfikacji – czyli nawet w ciągu doby! Sprawdźcie >> https://mojaskarbonka.pl/wrocilo-100-zl-premii-na-start-za-sama-rejestracje-oraz-wyrobienie-darmowej-karty-wielowalutowej

Twisto udostępnia również możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł, czyli 4,50 zł za każde 100 zł lub po prostu 45 zł za każdy 1000 zł. W przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku).

Ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Zatem płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie, zaś spread przyjmie śladową wartość (dla przypomnienia, spread oznacza różnicę między kursem kupna, a kursem sprzedaży danej waluty).

Warto dodać, że Twisto to nie bank, a fintech, który od 2018 roku w ramach usługi Twisto Pay oferuje “zakupy na klik bez płacenia”, dzięki czemu możemy odroczyć płatność za towar w danym sklepie online. Kolejny produkt fintechu to Twisto -, czyli darmowy kredyt odnawialny zapewniający do 45 dni okresu bezodsetkowego. Usługa ta mocno przypominała kartę kredytową, tyle że… bez posiadania karty. Najnowsza oferta to karta wielowalutowa (w tym oczywiście z polskim złotym) z wygodną aplikacją mobilną do zarządzania finansami osobistymi. Oczywiście posiadacze karty Twisto mogą korzystać z pełnego pakietu usług, a mianowicie Twisto Pay oraz Twisto -. W ten oto sposób w jednym plastiku macie quasi kartę kredytową oraz kartę wielowalutową przypominającą popularnego Revoluta.
Avatar użytkownika
mojaskarbonka
 
Posty: 2
Dołączył: 2019-11-18, 13:51
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

Szukaz poleconych

napisał pietras1984 » 2019-12-08, 12:58

Moje zdanie jest takie że szukasz poleconych i dlatego tak zagadujesz :) Ale w sumie ta karta to ciekawa opcja...
Sam jakis czas temu poruszałem temat na moim blogu pod poniższym liniem
pietras1984
 
Posty: 1
Dołączył: 2019-12-08, 12:54
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości