Jak Wypowiedzieć Umowe o Karte kredytową (GE Money Bank)

Jak Wypowiedzieć Umowe o Karte kredytową (GE Money Bank)

napisał Chesterxxxxx » 2009-02-19, 00:36

Witam!

W Kwietniu wzialem na raty lodowke w RTVeuroAGD dostalem ja w formie wlasnie karty kredytwoej Visa EURO GE Money Bank`u...Pani w sklepie mowila zeby nie korzystac z tej karty poniewaz jest bardzo nie korzystna, niestety taka a nie inna sytuacja zmusila do skorzystania i tym samym karta zostala uruchomiona, oplata za karte to ok.30zl miesiecznie.

Jestem w trakcie przenoszenia karty kredytowej z GE Money Bank`u do mBank`u (macierzystego;) Splacili za mnie pozostale zadluzenie i jestem na 0 z GE a nawet jest nadplata i teraz chce wypowiedziec umowe o ta karte zeby juz nie placic tych 30zl za obsluge karty.

Facet podczas podpisywania umowy o karte mBanku powiedzial, ze Sam musze wypowiedziec umowe, Oni splaca za mnie tylko wyznaczona przeze mnie kwote zadluzenia natomiast po zalogowaniu do serwisu internetowego mBanku w zakladce Wnioski->Zlozone Wnioski->Karta kredytowa widnieje informacja: "Dotychczasowa karta spłacona, wypowiedzenie umowy wysłano do Banku" i tu zglupialem.

Jak moze mi ktos pomoc z ta cala sytuacja bylbym wdzieczny. Glownie chodzi mi o to jak wypowiedziec umowe o KK z GE, skad wziac wzor takiego wypowiedzenia bo na stronie GE nie ma albo jak go napisac tak zebym nie musial tego robic drugi raz bo cos im bedzie nie pasowac?

Z gory Dziekuje za Pomoc i Pozdrawiam!

P.S. A mozna wypowiedziec umowe o KK w placowce GE? Jesli tak to wszystko staje sie prostsze...
Chesterxxxxx

napisał StiVeQ » 2009-02-19, 19:54

może i mBank wysłał wypowiedzenie ale proponuje zadzwonić do nich i zapytać czy coś wpłyneło.

Albo poprostu złożyć swoje wypowiedzenie i tyle.
StiVeQ

napisał MaxiKaz » 2009-04-22, 11:15

dołączam się do pytania, da się rozwiązać umowę o kartę kredytową w placówce GE Money Bank ? bo pani w okienku każe wysyłać wypowiedzenie pocztą, ale mam wrażenie że chce mnie tylko zbyć ...
MaxiKaz

Re:

napisał piotrs1978 » 2009-05-31, 08:17

MaxiKaz napisał(a):dołączam się do pytania, da się rozwiązać umowę o kartę kredytową w placówce GE Money Bank ? bo pani w okienku każe wysyłać wypowiedzenie pocztą, ale mam wrażenie że chce mnie tylko zbyć ...

Zrezygnowałem sam z karty w GE Money Banku, więc mogę doradzić w tym zakresie. Zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem, aby podyktowano mi treść pisma, które mam przesłać (nie trzeba tak robić, ale bank później nie czepia się. Podczas rozmowy zapisz sobie nazwisko i imię konsultanta, z którym rozmawiasz. W przypadku reklamacji przyda Ci się bardzo ta informacja, gdyż wszystkie rozmowy są nagrywane. Zapisz też sobie czas i godzinę rozmowy). Kopię pisma zostawiłem u siebie. Następnie kartę naciąłem wzdłuż paska magnetycznego (ważne aby jej nie przeciąć!. Pismo o rozwiązanie + kartę odesłałem listem poleconym z potwierdzeniem odbioru(bardzo ważne!!!) na adres banku. W piśmie poprosiłem o przysłanie mi potwierdzenia zamknięcia. Bank powinien to zrobić z automatu sam ale nie zawadzi poprosić o takie pismo. Bank przysłał mi pismo z potwierdzeniem zamknięcia karty.
piotrs1978