Przelew z konta karty kredytowej

Przelew z konta karty kredytowej

napisał Lili » 2017-06-20, 13:16

Witam,
mam olbrzymi problem i proszę nie hejtujcie, bo zdaję sobie sprawę z głupoty jaką zrobiłam, ale może poradzicie mi, czy jest jakakolwiek szansa na wybrnięcie z tej sytuacji.

Pierwszy raz w życiu mam kartę kredytową, korzystam z niej już z 2 lata, nie używam jej jako możliwości kredytowania się, tylko jako możliwość uzyskania profitów/zwrotów u partnerów banku - sklepów z których często korzystam. Zawsze miałam na niej zatem nadpłatę, kupowałam, gdy nadpłata spłynęła, co jakiś czas spłacałam i wszystko grało.

Ostatnio kupowałam wakacje dla całej rodziny - zaoferowałam się, że przelew zrobię ja, bo była możliwość uzyskania dużego zwrotu za takie zakupy, przelałam zatem kwotę ok. 10 000 na kartę, żeby mieć z czego zapłacić. Niestety wakacje nie doszły do skutku, więc przelałam z powrotem te pieniądze - dodam - moje pieniądze z nadpłaty, a nie pożyczone od banku. Potraktowałam to jako przelew z konta na konto, których masę zawsze robię. Nie poczułam żadnego zagrożenia, bo byłam pewna, że z moimi środkami mogę robić co chcę, nie wzięłam przecież kredytu. Jakie przerażenie mnie ogarnęło, gdy zobaczyłam na koncie prowizję prawie 500 zł, tego nie życzę nikomu... Podobno system traktuje taki przelew jak transakcję gotówkową i pobiera automatycznie prowizję... Czy wg Was takie działanie banku jest prawidłowe? Przecież to moja nadpłata, moje własne pieniądze, a bank pobiera taką gigantyczną prowizję, za jakby nie patrzeć wewnętrzny przelew??? Jestem zrozpaczona, bo większego idiotyzmu dawno nie widziałam...

Błagam poradźcie coś, może uda się to jakoś odkręcić reklamacją? Tylko nie wiem, jak się za to zabrać :(

Pozdrawiam
Lili

Odp

Google - reklama

napisał mateusz7814 » 2017-10-31, 09:06

Karta kredytowa http://mateusz7814.-.pl/short/4nwsx
Karta Kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe*

limit do 40 000 zł!
brak opłaty za wydanie karty
możliwość płatności zbliżeniowych telefonem
Oprocentowanie- 9,9% (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 14,19%)*
mateusz7814

napisał bartek09 » 2017-10-31, 17:38

Kartę kredytową mastercard wyrobiłem sobie w raiffeisen. Płacę tylko piątaka miesięcznie. Reszta (wypłaty, przelewy itp.) za darmochę.
bartek09