wypowiedzenie umowy karty kredytowej GE Money Bank

wypowiedzenie umowy karty kredytowej GE Money Bank

napisał grassofobik » 2009-10-08, 11:38

Witam.

Nie dawno spłaciłem całe zadłuzenie jakie miałem na karcie kredytowiej GE Money Bank. Przysłali mi wyciag ze saldo wynosi 0.00. Chciałbym zapytac sie was jak ma wygladac wypowiedzenie umowy. Co ma byc w niej zawarte numer karty kredytowej czyli 5563.....8 i numer rachunku karty 24 17 10 .... .... .... .... .... 7128? I czy jesli bym nie wypowiedział umowy i karty wogole nie uzywał to naliczali by jakies koszty typu jakies miesieczne oplaty za prowadzenie karty?

Pozdrawiam!
grassofobik

napisał Znafca_Tematu » 2009-10-09, 09:15

Szczegóły znajdziesz na pewno w regulaminie jednak najważniejsze to zgłoszenie wniosku o zamknięcie karty jak masz w ręku wyciąg z saldem 0.00.
Na pewno musisz podać nr karty oraz swoje imie nazwisko i adres - to takie podstawy.
Sprawdź regulamin bo tam może być jakiś okres wypowiedzenia lub dodatkowa opłata - lepiej wiedzieć przed niż być zaskoczonym przez bank.
Znafca_Tematu

napisał TBag » 2009-10-10, 18:31

Jeszcze musisz podać nr umowy kredytowej do której została wydana karta
TBag

napisał rybeczka2009 » 2009-11-20, 23:06

grassofobik napisał(a):Witam.

Nie dawno spłaciłem całe zadłuzenie jakie miałem na karcie kredytowiej GE Money Bank. Przysłali mi wyciag ze saldo wynosi 0.00. Chciałbym zapytac sie was jak ma wygladac wypowiedzenie umowy. Co ma byc w niej zawarte numer karty kredytowej czyli 5563.....8 i numer rachunku karty 24 17 10 .... .... .... .... .... 7128? I czy jesli bym nie wypowiedział umowy i karty wogole nie uzywał to naliczali by jakies koszty typu jakies miesieczne oplaty za prowadzenie karty?

Pozdrawiam!

Witam, żeby wypowiedzieć umowę o kartę kredytową wystarczy napisać pisemko, w lewym górnym rogu wypisać swoje imię, nazwisko, adres, w prawym rogu Ge Money Bank, zatytułować wypowiedzenie umowy. W treści musi się znaleźć że wypowiadasz umowę o nr..., prosisz o zamknięcie rachunku do karty nr... i że rezygnujesz z karty i przyznanego na niej limitu. Ja jeszcze dopisałam że całe zadłużenie zostało spłacone i że proszę o pisemną informację o zamknięciu rachunku. Wysłać faxem lub pocztą do siedziby i wszystko w tym temacie i mam pismo w domu że wszystko jest ok. Powodzenia:)
rybeczka2009

napisał specyk » 2009-11-21, 08:38

jak wygląda wypowiedzenie - znajdziesz :

http://www.mbank.pl/download/Przydatne_dokumenty/Karty_kredytowe/Wypowiedzenie_umowy_o_korzystanie_z_karty_kredytowej_mBanku.pdf

to wprawdzie mBank - ale wystarczy się na nim wzorować wpisując odpowiednie dane GE Money i Twoje
i już :)
specyk