Axa,Generali,Skandia i inne - opłaty likwidacyjne

Axa,Generali,Skandia i inne - opłaty likwidacyjne

napisał wspolnypozew » 2014-07-19, 07:08

Witam,
pojawiły się nowe możliwości odzyskiwania swojego kapitału z polis Axa, Generali, Aegon itp.
Jeśli jeszcze nie dopisaliście się do żadnego pozwu zbiorowego zapraszam do nowej grupy:

http://wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/axa-aegon-skanda-generali

Wkrótce na łamach grupy będą opublikowane informacje na temat planowanych działań.

Żadnych kosztów "wstępnych" - prowizja tylko za efekt !
wspolnypozew

Odp

Google - reklama

POZWY

napisał KancelariaPrawnaLEX » 2014-09-03, 10:24

Pozwy zbiorowe trwają niestety bardzo długo, nawet do 6 lat. Reprezentuję kancelarię, która pomaga odzyskiwać pieniądze z tytułu opłat likwidacyjnych.
Każda sprawa prowadzona jest osobno, dzięki czemu trwa maksymalnie 6 miesięcy, przy ponad 90% skuteczności. Przy minimum formalności ze strony Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem roszczeń od ubezpieczycieli i banków.
Co najważniejsze nie pobieramy żadnych opłat. Wszystkie koszty (WPS, opłata adwokacka i inne) pokrywa Kancelaria.
KancelariaPrawnaLEX

Skuteczna pomoc w odzyskaniu opłaty likwidacyjnej

napisał oplatylikwidacyjne » 2014-11-20, 10:31

Pomogę w odzyskaniu zwrotu opłaty likwidacyjnej. Nawet jeśli sprawa będzie bardzo skomplikowana to współpracuję z wykwalifikowanymi ekspertami.
W postępowaniu sądowym współdziałam z wyspecjalizowaną w sprawach ubezpieczeniowych Kancelarią.
Z każdych problemów można wyjść obronną ręką. Trzeba tylko trafić na kogoś, kto rzeczywiście ma doświadczenie i sukcesy a nie dopiero będzie uczył się na Twoim przypadku.

Co ważne:
Istnieje możliwość poprowadzenia sprawy bez ponoszenia kosztów przez Klienta.
oplatylikwidacyjne

wyrok

napisał opique » 2015-02-24, 13:15

Z niektórymi axa już przegrała, i to całkiem niezłe sianko. Wraca porządek na świecie.

http://finanse.wp.pl/kat,1033763,title,Firma-ubezpieczeniowa-bedzie-musiala-oddac-600-tys-zl-Za-UFK,wid,16597462,wiadomosc.html?ticaid=114666
opique

Odzyskanie polisolokaty

napisał janek23 » 2015-03-03, 21:52

W sprawie odzyskania pieniędzy z polisolokaty polecam prawników z Kancelarii Goodman. Nie spotkałem lepszych znawców tematu. Odzyskali pieniądze szybko, a pobrali dla siebie tylko mały % od wygranej kwoty. Do tego odzyskałem pieniądze powiększone o odsetki za ostatnie 2 lata więc koniec końców zarobiłem lepiej niż na lokacie, pomimo wcześniejszego stresu po tym jak z polisy w Skandii zostało mi 5% !
janek23

napisał thomosgee1 » 2015-03-14, 05:17

Zadzwoniłam do nich, pani twierdzi, że o tym informowali - ale ja sobie nie przypominam. Wyobrażacie sobie? Nie mogę dysponować swoimi własnymi pieniędzmi na zwykłym koncie. Spytałam panią grzecznie, czy aby nie jest to naruszenie praw konsumenta i pani stwierdziła, że jednak może te pieniądze zwrócić mi na moje konto, ale pod warunkiem, że oświadczę, że odstępuję od podpisania umowy, co też zrobiłam.
thomosgee1

napisał przybylowiczlex » 2015-03-18, 12:17

Witam, chętnie pomogę przy rozwiązaniu problemów z polisami ubezpieczeniowymi (trwającymi i upadłymi), zapraszam do kontaktu: l.przybylowicz@kancelaria-lex.org, tel. 533-133-590.
przybylowiczlex

napisał odzyskiwanieoplatfb » 2017-10-06, 19:38

https://www.facebook.com/odzyskiwanieoplat/

Nasza kancelaria pomaga wszystkim osobom, które w związku z rozwiązaniem polisy utraciły całość lub część wpłaconego kapitału tytułem opłaty likwidacyjnej, opłaty za wykup, opłaty dystrybucyjnej czy warunkowej. Wynagrodzenie kancelarii stanowi niewielki procent od wywalczonej dla Klienta kwoty i
jest płatna dopiero po faktycznym wyegzekwowaniu pieniędzy.
Jeżeli nie wyegzekwujemy nic to Państwa to nic nie kosztuje.
Reprezentujemy Klientów na każdym etapie, prowadząc negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak AEGON, SKANDIA, AXA, EUROPA, GENERALI, Compensa, OPEN LIFE – występujemy o zapłatę kwot pieniężnych pobranych nienależnie w związku z rozwiązaniem polisy na życie, powiększonych o należne odsetki ustawowe. W przypadku niektórych umów grupowego ubezpieczenia na życie istnieje możliwość unieważnienia umowy i odzyskania nawet sumy wszystkich wpłaconych składek. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 537-849-777 lub napisz do nas w aplikacji messenger!
odzyskiwanieoplatfb