bez zarobków, ale mam wplywy na konto, czy moge wziasc k ???

bez zarobków, ale mam wplywy na konto, czy moge wziasc k ???

napisał carol » 2007-12-08, 14:58

Mam pytanie, czy ktos wie, czy student, mający wpływ co miesiąc (od rodziców :) ) może wziąść sobie kredyt??? chodzi o kwote 4000zł

jeszcze nie pracuje, a kredyt jest mi potrzebny od zaraz, nie mam od kogo pozyczyc, czy jest mozliwe wziasc kredyt jesli sie nie pracuje ale ma sie co miesiac wplyw na konto :?: moze to byc na zasadzie poreczyciela??? albo na podstawie amych wplywów na konto
please, moze ktos wie :?:
carol

napisał mana75 » 2007-12-16, 19:33

teraz jest sporo ofert kredytowych uzyskiwanych bez zaswiadczenia o dochodach. z tego co wiem, to oferuje go mi.in. skok stefczyka czy ge money bank. pko tez daje niby bez dochodow ale kolega skarzyl sie, ze jak poszedl i zapytal o ten kredyt to pierwsze pytanie brzmialo czy pracuje minimum 3 miesiace, wiec to jakis chwyt marketingowy pewnie :/ mozesz pochodzic i popytac w placowkach lub przedzwonic i otrzymac informacje.
widze, ze post byl pisany kilka dni temu, wiec moze juz jakos sobie poradziles, jesli tak, to daj znac jak poszlo, bo sama jestem w podobnej sytuacji i bede potrzebowala gotowki bez zaswiadczenia o dochodach, pozdrawiam i powodzenia.
mana75

Re: bez zarobków, ale mam wplywy na konto, czy moge wziasc k

napisał majk » 2007-12-16, 19:53

carol napisał(a):Mam pytanie, czy ktos wie, czy student, mający wpływ co miesiąc (od rodziców :) ) może wziąść sobie kredyt??? chodzi o kwote 4000zł

jeszcze nie pracuje, a kredyt jest mi potrzebny od zaraz, nie mam od kogo pozyczyc, czy jest mozliwe wziasc kredyt jesli sie nie pracuje ale ma sie co miesiac wplyw na konto :?: moze to byc na zasadzie poreczyciela??? albo na podstawie amych wplywów na konto
tak jak pisal przedmowca, mozna sprobowac kredytu na oswiadczenie np. w GE bym polecal.

w twoim przypadku zastanowilbym sie nad kredytem studneckim. czes wydac na to co potrzebujesz, reszte przez okres studiowzainwetsowac w jakies fundusze. przy dobrym inwestowaniu, splacisz kredyt i jeszcze ci troche kasy zostanie na start po skonczeniu studiow
majk

napisał carol » 2007-12-21, 08:33

byłam tylko w PKO, innych banków się boje, ale nie ma mowy , żeby nie miec zaswiadczenia z pracy, wiec nie moge wziaść kredytu od tak :( ewentualnie zastanowie sie nad GE i u nich zapytam

co do kredytu studenckiego, to kiedys juz go mialam, ale zmienialam studia i jakos tak wyszlo ze rodzice mi splacicli kredyt jak przyszlo wyrównanie i lipa, juz wiecej nie dostane kredytu studenckiego , bo jego sie bierze raz w zyciu :(

jesli chodzi o inwestowanie pieniedzy to nie wiem nic na ten temat, ale mam pytanie czy np na 4 miesiace warto gdzie wrzucic kase, zainwestowac w cos, np 2000zł ????
carol

mana75

napisał Gość » 2007-12-21, 14:41

widziałam ofertę kredytu na dowód osobisty chyba w eurobanku, jeśli miało sie zaciągnięty kredyt w jakimś banku i spłacało sie go rzetelnie. może tam warto spróbować? nawet w skok-u stefczyka chcą oświadczenie o dochodach i minimum 3 miesiące trzeba pracować :/ nie jest tak łatwo z tymi kredytami na dowód,bez zaświadczeń, jak się wydaje :(
Gość

Re: mana75

napisał majk » 2007-12-22, 15:38

Anonymous napisał(a):widziałam ofertę kredytu na dowód osobisty chyba w eurobanku, jeśli miało sie zaciągnięty kredyt w jakimś banku i spłacało sie go rzetelnie. może tam warto spróbować? nawet w skok-u stefczyka chcą oświadczenie o dochodach i minimum 3 miesiące trzeba pracować :/ nie jest tak łatwo z tymi kredytami na dowód,bez zaświadczeń, jak się wydaje :(
taki kredyt na dowod, bez zadnych zaswiaczen daje tez GE Money. Warunek to w miare dobra historia w BIK chociaz jesli byly nawet jakies opoznienia (oczywiscie nie dluzsze niz 60 dni) to przyznajakredyt ale trzeba sie liczyc z troszke wyzszym oprocentowaniem
majk

Re: bez zarobków, ale mam wplywy na konto, czy moge wziasc k

napisał piotrs1978 » 2007-12-30, 19:50

carol napisał(a):Mam pytanie, czy ktos wie, czy student, mający wpływ co miesiąc (od rodziców :) ) może wziąść sobie kredyt??? chodzi o kwote 4000zł

Moze ktoś na Ciebie wziąć kredyt ewentualnie. Bez udokumentowanego zarobku ciężko będzie wziąć kredyt. Banki nawet jeśli dają kredyt na oświadczenie to później dzwonią do pracodawców i potwierdzają zatrudnienie.
piotrs1978

napisał carol » 2008-01-04, 17:24

no tak, ale nikt nie chce sie podjąć tego, żeby wziąśc na mnie kredyt, zreszta kazdy pyta, na co to, jak powiesz na co to moze Ci wezme,.... nie dziekuje, jakbym sama mogła go wziąść to nikt by wcale nie wiedział na co i sie nie pytal i nie rozpowiadał innym :P
carol

napisał mana75 » 2008-01-08, 12:04

może brałaś już kredyt gdzieś i tam dostaniesz go bez zaświadczeń o dochodach? (wystarczy naprawdę tylko dowód). wiem, że robi tak lukas. przeglądałam w internecie chyba milion ofert o kredytach na dowód i zawsze pojawiało się zdanie: "minimalny dochód.... " (pochodzący z umowy o pracę.) obawiam się, że jednak będzie problem z kredytem bez zatrudnienia. czytałam też kiedyś o kredycie przez sms czy coś takiego, ale to była pożyczka rodzaju "chwilówki" leczy chyba bez zaświadczeń. no i obawiam się, że tam odsetki mogą zjeść żywcem. proszę poszukać w google kredytów bez zaświadczeń, możliwe, że ja coś pominęłam a z chęcią zaznajomię się z czymś nowym. pozdrawiam.
mana75