Kredyt Gotówkowy 10tys

Kredyt Gotówkowy 10tys

napisał bakuaesthetic » 2019-06-30, 15:14

Witam,
Jestem zainteresowany kredytem gotówkowym na kwotę 10tys, okres 48msc.
Mam 22 lata
Obecnie umowa zlecenie na czas określony do 31.08.
Nowa praca pierwszy miesiąc.
2000netto na rękę + premia więc z 2500zl wychodzi.

Moje pytanie czy jest szansa że dostanę gdzieś kredyt w banku? Dodam że mam konto w ING i przy składaniu wniosku online został on odrzucony.
Pozdrawiam,
bakuaesthetic

Odp

Google - reklama

napisał checkbankpl » 2019-07-20, 08:36

Witam,
powodem odrzucenia wniosku w ING był z pewnością krótki okres trwania Twojej umowy, jak i jej typ, przez co był u Ciebie problem ze zdolnością kredytową. Banki z reguły przychylniej patrzą (choć nie wszystkie o tym mówią) na historię dochodu z przynajmniej trzema wpływami wynagrodzenia. No i typ umowy, jaką jest umowa zlecenie, też jest przez nie gorzej odbierany. Po prostu najlepiej gdyby okres umowy przekraczał okres kredytowania, a już umowa na czas nieokreślony to w ogóle marzenie.

A co po 31.08? Są jakieś opcje, że zmieni się typ i czas umowy? Jeśli tak i możesz sobie pozwolić na czekanie, to ja bym tak zrobił. Jeśli nie, to spróbuj złożyć jeszcze jakiś wniosek online i wszystkiego się dowiesz, przy rozmowie z konsultantem przez telefon. Mała strata czasu (jedna rozmowa), a może akurat się uda.
Np. tu:

http://checkbank.-.pl/short/593qb - kredyt w Santander z RRSO 10,11%, szansa na otrzymanie większa, ale w Twoim przypadku, mogą być gorsze warunki, po prostu przy analizie mogą, ze względu na typ dochodu zaproponować wyższą prowizję.

Tu opis tej i innych ofert kredytowych z mojego bloga:
http://checkbank.pl/category/oferty-kredytowe/

Pozdrawiam,
Maciej
www.checkbank.pl - sprawdzone oferty bankowe
checkbankpl

napisał oewonga » 2019-08-31, 22:38

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora. oewonga
oewonga

napisał kulas » 2019-09-22, 10:40

Wasza oferta jest bardzo dobra. 10 zł za pierwszą pożyczkę. Następne pożyczki jaki mają koszt?
kulas

napisał oewonga » 2019-10-03, 06:53

Witam! Kulas, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga