Kredyt gotówkowy Alior opinie

napisał pasta » 2016-02-26, 13:25

Ja jakiś czas temu potrzebowałam kredytu na remont mieszkania. O ile mieszkanie udało nam sie kupić za swoje to nie wystarczyło kredytu na dokóńczenie remontu tak więc potrzebowalismy niewielkiego zastrzyku finansowego. Z uwagi na to że ani ja ani mąż nie siedzimy w branży finansowej skorzystaliśmy z ich doradztwa. Przedstawili nam ofertę, która okazała się dobra. Oczywiscie sami potem porównaliśmy ją w sieci ale nie znaleźliśmy niczego lepszego. Kredyt bez żadnych dodatkowych opłat. Raczej sami lepszego byśmy nie znaleźli.

Za tą odpowiedź pasta otrzymał podziękowanie (razem 2) od:
backtoyou, metro
pasta

Odp

Google - reklama

napisał metro » 2016-02-26, 15:20

Również mogę polecić. Nie kompetentni i rzetelni. Nie owijają w bawełnę. Pomagają wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród kilkudziesięciu dostępnych na rynku.
Fajne jest też to, że na stronie istnieje możliwość rozmowy z doradcą "na żywo" przy pomocy okienka w formie czatu. Można rozwiać wątpliwości związanych z niejasnymi zapisami w umowach kredytowych itd.

Za tą odpowiedź metro otrzymał podziękowania od:
backtoyou
metro

napisał backtoyou » 2016-02-28, 10:14

To agencja pośrednictwa finansowego. Nie mam zastrzeżeń. Przykładają się do swojej pracy i nie nawijają makaronu na uszy. Poszczególne oferty są dobrze omówione, zarówno pod względem plusów jak i minusów.
backtoyou