Kredyt gotówkowy w kwocie 20 000 zł

napisał rodzynek2 » 2009-11-02, 22:13

Też mogę polecić Lukas Bank. Miałem u nich dwie pożyczki i zero problemów (nawet nie wpisują do BIK), może dlatego, że miałem tam konto. No może trochę koszty duże, stała kwota za rozpatrzenie wniosku, prowizja + obowiązkowe ubezpieczenie wraz z oprocentowaniem (okres spłaty obu pożyczek- 48 miesięcy) daje całkowity koszt rzędu od ok. 48% (pożyczka brana przed kryzysem, duża kwota) do ok. 75% (pożyczka brana podczas kryzysu, mała kwota). Ciekawostką jest, że przy tych obu pożyczkach (obie brałem w Lukasie i przez długi czas spłacałbym je równolegle) nie mogłem nawet w tym samym oddziale Lukasa dostać pożyczę konsolidacyjną na spłatę obu tych pożyczek (za mała zdolność kredytowa), ale mogłem dostać kolejną pożyczkę gotówkową na sumę przewyższającą łączną sumę obu pożyczek.
W innym banku (Alior) dostałem pożyczkę na spłatę tych obu (całkowity koszt ok. 42% na 60 miesięcy), ale musiałem się trochę nagimnastykować, półroczna historia rachunku w tym banku z regularnymi wpływami na konto, zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US + zarobki. Lukas nie wpisał tych pożyczek do BIK, więc musiałem udowodnić, że mam pożyczki w innym banku (taki paradoks, bo zazwyczaj kazdy ukrywa pożyczki i kredyty z innych banków), bo brałem pożyczkę na konsolidację.
rodzynek2

Odp

Google - reklama

Poprzednia strona