szybka pożyczka przez internet-czy warto??

szybka pożyczka przez internet-czy warto??

napisał anesan » 2009-12-03, 22:27

Piszę do Was, ponieważ potrzebuje w najbliższym czasie wziąć pożyczkę na sprzęt AGD, ok. 4 tys. Interesuje mnie szybka pożyczka np. przez Internet gdyż nie mam czasu na załatwianie zbędnych formalności. W związku z tym chciałabym się Was poradzić, czy jest to sprawdzony rodzaj pożyczki i czy może ktoś z Was może mi udzielić kilku wskazówek w tym zakresie np. na co mam zwrócić szczególną uwagę?

Z jednej strony boję się, że mogę zostać oszukana, z drugiej jednak strony jest to bardzo kusząca oferta ponieważ jest niskie oprocentowanie i przede wszystkim nie musiałabym wychodzić z domu i tracić czasu na czekanie w długich kolejakach. Dlatego też proszę Was o pomoc, jak to naprawdę wygląda w rzeczywistości. Może ktoś z Was brał już taką pożyczkę i mógłby mi udzielić kilku wskazówek?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
anesan

Odp

Google - reklama

napisał Znafca_Tematu » 2009-12-03, 22:59

Sam staram się korzystać z oferty przedstawianej przez człowieka, który siedzi przede mną jednak...
- warto patrzeć na takie oferty bo mogą być konkurencyjne, ale: czytaj wszystkie informacje, regulaminy i sprawdź WSZYSTKIE opłaty - nie tylko oprocentowanie. Poczytaj na forach o konkretnych firmach - może ktoś już z niej brał i coś może konkretnego powiedzieć.
- jeśli cokolwiek wzbudzi twoje podejrzenia - zastanów się dwa razy
- sprawdź czy w razie czego możesz skontaktować się z kimś z tej firmy - telefon lub osobiście.
- sprawdź jakie informacje są podane o firmie i możesz sobie sprawdzić np dane KRS

I na koniec pamiętaj, że to ty bierzesz pożyczke i to ty ją będziesz spłacać więc może warto poświęcić chwilę i załatwić formalności...? z drugiej strony mogę polecić zakup przez internet na raty - korzystałem, wyszło taniej jak w zwykłym sklepie i cała obsługa wyszła świetnie (zakup na kwotę 2700 pln).
Znafca_Tematu

napisał mareccki » 2009-12-17, 18:25

czesc ja wziałem pozyczke z banku internetowego i jak narazie jestem zadowolony nie trzeba stosu papierów ani zadnych bzdet rejestrujesz sie na ich stronie wypełniasz wniosek a oni odpisuja czy przyznadza ci pozyczke i jak tak to ile moga ci pozyczyc.. ale jest limit do 1500zł bo to net wiec jak chcesz wiecej to idz do banku bo tutaj raczej nie dzadza..;/ a i co wpłaciłem 50zl oplaty członkowskiej i napoczatku myslałem ze przepadło moje 50zł ale jak odpisali ze dostałem to sie ucieszyłem potrzebowałem naprawde kasy a jestem wszedzie zadłuzony.. i za to ze dali mi regularnie im spłacm..
zarejestruj sie chociaz to nic nie kosztuje i poczytaj sobie.. a jak chcesz to próbuj.. ja nie złąuje :mrgreen:
mareccki

napisał martta » 2011-09-28, 09:08

Ostatnio także kasomat wziął się za udzielanie chwilówek, ciekawe czy odniesie jakiś spektakularny sukces :-)

http://www.kredyty-szybkie.pl/szybki-kr ... redyt.aspx
skusi się ktoś z was na pożyczke u nich?
martta

napisał kotecek » 2011-10-18, 18:19

Ja póki co unikam chwilówek, ale patrząc na przyszłość nie wiem czy nie będę musiał się nad czymś zastanowić...
kotecek

napisał MariuszGarkowski » 2011-12-08, 22:09

Witam, pożyczki krótkoterminowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, potrzebujących natychmiast pewnej gotówki. Zbliżają się święta i z pewnością wiele osób skorzysta z takich usług, jak choćby na drobne prezenty. Warto więc zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, bądź wątpliwości, postaram się je rozwiać.
----------------------------------------------------
eRzecznik serwisu http://ViaSMS.pl - Szybka pożyczka
MariuszGarkowski

Pożyczka przez internet

napisał Bart1977 » 2013-12-15, 11:32

Ja proponuję skorzystać z usług firm, które oferują darmowe pierwsze pozyczki wystarczy złożyć krótki wniosek, a oni oddzwaniają z najlepszą ofertą, mają bardzo dużo różnych pożyczek w ofercie więc w jednym miejscu można porównać wiele ofert.
Podaję link do ich oferty: tematy15/darmowe-pozyczki-chwilowki-zwracasz-tyle-ile-pozyczasz-vt7600.htm , może komuś się przyda.
Bart1977

re

napisał stefek » 2014-02-28, 13:40

Nie bierze się pożyczki na szybko, nawet ta pożyczka przez internet powinna być przemyślana. Podchodząc do tego w bzdurny sposób tylko sobie robicie koszty. Firmy pożyczkowe też mają swoje promocje. Czy nie lepiej od razu postawić na coś co na 100% jest w danym momencie najbardziej opłacalne?
stefek

napisał milenkas22 » 2014-03-03, 18:30

Warto, warto. Ja brałam pożyczkę poprzez http://pozyczka24.info.pl i byłam bardzo zadowolona. Pieniądze na moim koncie były w ekspresowym tempie i właśnie tego oczekiwałam.
milenkas22

napisał JS1980 » 2014-03-24, 18:36

Witam,
z tego co się orientuję kupując sprzęt przez internet można również wziąć go na raty, są przecież oferty kredytów ratalnych rzez internet, koleżanka tak kupowała i załatwiła kredyt przez internet, chyba w Sygma Bank, ale trzeba poszukać szczegółów.
JS1980

Następna strona