UWAŻAJCIE na Profi Credit

napisał Bambo182 » 2012-01-04, 12:54

golab22 napisał(a):Podpisując dokumenty jest ich cała masa i zapewne weksel też,pytając o weksel przedstawiciel odpowiada że to tylko formalność takie wymogi i tym podobne.Mam zamiar napisać o tej ala firmie do UWAGI i do Sprawy dla reportera,może jak zostanie to nagłośnione w mediach będzie łatwiej coś wywalczyć.Bardzo dziwi mnie fakt że sprawa odbywała się w Bielsku Białej a komornik ma biuro w Pułtusku,postaram się poruszyć wszystko co możliwe aby zakończyć ten proceder oszukiwania biednych ludzi postawionych pod ścianą,a nasze pseudo władze cicho na to zezwalają.Mam nadzieje że osoby oszukane będą walczyć o swoje i nie pozostawią tego bez odzewu i nie będą płacić horendalnych kwot wymyślonych przez oszustów.

Sytuacja wygląda tak samo u moich rodziców dostali weksel który został ewidentnie nie podpisany przez nich.I nie zamierzam tego tak zostawić,bo wyraźnie widać że to nie są ich podpisy. Tylko że zwykli ludzie którzy dali się naciągnać boją się co kolwiek zrobić,gdyż Ci z pośrednictwa kredytowego przyjeżdzają i naklejają na skrzynki czy też drzwi jakieś chore i przerażające rzeczy. Ja zamierzam udać się z tym wszystkim do jakiego kolwiek programu tak jak wspomniałaś Uwaga itp a po wcześniejszej spłacie kredytu na kwotę 3500zł nie pozwolę by rodzice płaciłi 11000zł za nic ! i tutaj nie ma się czego obawiać bo tacy ludzie powinni siedzieć tylko każdy z nas się boi o siebie i swoje rodziny ale takie osoby jak Panowie z Profi Credit powinno siedzieć za kratami!
Bambo182

napisał kasdela » 2012-02-02, 15:04

Według mnie każda firma która pożycza pieniądze ma prawo wymagać ich zwrotu. Ja sama pożyczyłam kiedyś pieniądze osobie, która teraz udaje że mnie nie zna a o zwrocie nie ma mowy. Czyli czuję się oszukana i nie mam możliwości wyegzekwowania tych pieniędzy. Dlatego uważam że wszystkie chwyty dozwolone aby odzyskać swoje pieniądze a jeśli ktoś myśli inaczej to chętnie od niego pożyczę i niech nie wymga później żebym mu oddała :mrgreen:
kasdela

napisał Slawex » 2012-02-02, 19:09

Witam
Też uważam że zaciągnięty kredyt trzeba spłacać na takich warunkach na jakie się zgodziliśmy, ale mam do Was pytanie czy ktoś wziął i spłacił ten kredyt do końca bez jakichkolwiek przygód ? Widziałem ich ofertę potrzebuję 3000 zł a żaden bank nie chce mi dać kredytu, chyba że istnieje jakaś inna firma pozabankowa która udzieli mi takiego kredytu, dodam jeszcze że chodzi mi o raty miesięczne nie tygodniowe.
Slawex

Profi kredit

napisał zizitop » 2012-02-05, 16:32

Potwierdza opinie przedmówców. Jestem właśnie po spotkaniu z przedstawicielem tej firmy. To co mi zaproponował wprawiło mnie w zdumienie- dwa razy tyle miałabym oddać gdybym chciała zwrócić całość pożyczonej gotówki (chciałam pożyczyć około 2200 a zwrócić miałabym grubo ponad 5000). Pan zapewniał mnie, że po wpłacie tej sumy różnica zostanie zwrócona na moje konto :wink: nie uwierzyłam !!!! Toż to oszustwo !!! Pożyczałam w różnych instytucjach państwowych i prywatnych ale nigdzie nie spotkałam się z tak niedorzecznymi warunkami. Nie dajcie się nabrać i nie pozwólcie aby ktoś z waszych bliskich zrobił ten błąd. Ludzie w potrzebie tracą czasem jasność oceny sytuacji. :!: To rozbój w biały dzień. Oczywiście pożyczone pieniądze należy oddać ale warunki muszą być rozsądne, bo nikt nie daje w tym wypadku żadnych gwarancji, że nadwyżka zostanie zwrócona.
zizitop

Czy to zbiorowa hipnoza???

napisał MarcinD75 » 2012-02-13, 02:24

Rozumiem że osoby które piszą negatywne opinie na temat Profi Credit po podpisaniu z tą firmą umowy nie wiedziały ile pożyczki dostaną do ręki, nie wiedziały jaka będzie jej miesięczna rata, oraz nie wiedziały przez jaki czas będą spłacały pożyczkę. Rozumiem więc że wszystkie te osoby są osobami niewidomymi, ewentualnie nie umiejącymi czytać, bądź nie słyszały co mówi do nich doradca. Te rzeczy są wiadome po podpisaniu umowy: Rata, kwota pożyczki jaka zostanie Klientowi przelana na konto, oraz okres spłaty pożyczki. Wiadome jest też to że jeśli Klient nie będzie spłacał rat firma Profi Credit zrobi wszystko na co jej prawo pozwala by Klient wywiązał się z umowy pożyczki. Naturalną konsekwencją nie spłacania rat jest pojawienie się po kilku miesiącach komornika, i tak się dzieje wszędzie niezależnie od banku czy firmy pożyczkowej. Prawda jest taka że jeśli nie mogą Państwo pożyczyć pieniędzy w banku to pozostaje Państwu skorzystanie z usług dosłownie kilku działających w Polsce firm które udzielają pożyczek pozabankowych. Jedną z nich jest właśnie Profi Credit. Pod względem kosztów pożyczki firmy te nie różnią się zbytnio od siebie. Na marginesie całej dyskusji mała uwaga: jeśli starają się Państwo o pożyczkę pozabankową proszę nie pytać o oprocentowanie, gdyż nie jest ono żadnym wyznacznikiem kosztów takiej pożyczki, proszę nie pytać o RRSO bo wskaźnik ten powstał tak naprawdę celem zamydlenia oczu pożyczkobiorców, proszę nie pytać o koszty ubezpieczenia bo to tylko wprawi Państwa w rozstrój nerwowy. Proszę jedynie spytać o 3 rzeczy o których już wyżej wspomniałem: Kwota pożyczki na rękę, miesięczna rata, ilość miesięcy spłacania rat. Następnie proszę pomnożyć miesięczną ratę przez ilość miesięcy i otrzymają Państwo całkowity koszt pożyczki wraz z jej kapitałem do spłaty. Jeśli Państwo to zrobią, następnie zastanowią się przez chwilę nad tym czy stać Państwa na taką pożyczkę, następnie stwierdzą że TAK i podpiszą z doradcą umowę, to bardzo proszę nie pisać za kilka miesięcy negatywnych komentarzy na temat firmy.
Pozdrawiam Marcin (660 453 331)doradca finansowy - pożyczki bankowe i pozabankowe - Kraków
MarcinD75

napisał krzysiek343 » 2012-02-20, 18:29

Mój kolega wziął pozyczke 3000zl,a musi oddac 8000. Straszą zerwaniem umowy,gdyz nie ma go w polsce i prosił o przesuniecie terminu pani pracujaca w tej firmie powiedziala ze odbiera tel.kiedy chce a rata cyt."ma byc wplacona natychmiast inaczej rozwiaza umowe i zaplacisz 11000zl".
krzysiek343

UWAŻAJCIE na Profi Credit

napisał DiDo » 2012-02-22, 22:25

Z całego serca PRZESTRZEGAM przed zaciąganiem zobowiązań w tej - firmie!
przy podpisaniu umowy przedstwiciel zapewniał ze mozna ja wczesniej splacic ze ubezpieczenie oddaja itp itd, fakt nie czytalam tej umowy bo pan mial tak olbrzymie biuro ze ledwie miescilo si e wnim biurko /biuro we Wloclawku/, do tego zero jakiejkowliek prywatnosci-w tym czasie wchodzili ludzie z oplatami za prad gaz i inne, nie mialam nawet mozliwosc zapzonania sie z warunkami umowy ktorej tresc zawierala kilka stron, nie bylo mowy o zadnym wekslu, jak si eokazalo pozniej otzrymalam na adres domowy podpisana umowe, gdy na spokojnie ja wdomu przeczytalam okazalo sie ze kwota pozyczki wynosila 7700 a ja ubiegalam sie o 3800 i taka kwote dostalamna konto, gdybym chciala splacic wczesniej nie oplaca sie poniewaz zwroca mi grosze. Nie wiem ilu prawnikow pracuje nad konstrukcja tej umowy ale to jest po prostu szok, poz atym spoznilam sie ze splata 12 dni, 13tego dnia wyslalam przelew, w tym smaym dniu juz wyslali pismo do zakaldu pracy o potracanie z wynagrodzenia/przy podpisaniu umowy byl to warunek ze wyrazam zgode na potracanie w razie opoznien ze splata/. Bylam u prawnika i okazalo sie ze w seiwtle prawa moge ta zgode cofnac, ale zakald pracy nie zgadza sie poniewaz dolaczyli pismo ze w razi enie wywiazania sie zakaldu pracy -kieruja sprawe na droge sadowa!
Istna paranoja! Czlowiek ktory podpisuje taka umowe nei jest w stanie zdac sobie sprawy z ogormu niebezpieczenstw jakie na niego czyhaja, celowo jest tyle papierkow do podpisania-typowy trick psychologiczny!!!! i Prosze nie pisac ze widzialy galy co podpisywaly, poza tym nie uchylam sie od placenia tylko to nie fair ze spoznilam sie tylko 12 dni i jestem "zalatwiona". Prawnik jednak powiedzial ze gdyby PROFI skierowal sparwe do sadu-zawsze mozna sie odwolac /14 dni/, udokumentowac ze pzrelew na inna kwote niz jest w umowie itp itd, wystarczy tylko podniesc zarzuty:)
DiDo

napisał Misquamatus » 2012-03-06, 21:17

MarcinD75 napisał(a):Rozumiem że osoby które piszą negatywne opinie na temat Profi Credit po podpisaniu z tą firmą umowy nie wiedziały ile pożyczki dostaną do ręki, nie wiedziały jaka będzie jej miesięczna rata, oraz nie wiedziały przez jaki czas będą spłacały pożyczkę. Rozumiem więc że wszystkie te osoby są osobami niewidomymi, ewentualnie nie umiejącymi czytać, bądź nie słyszały co mówi do nich doradca. Te rzeczy są wiadome po podpisaniu umowy: Rata, kwota pożyczki jaka zostanie Klientowi przelana na konto, oraz okres spłaty pożyczki. Wiadome jest też to że jeśli Klient nie będzie spłacał rat firma Profi Credit zrobi wszystko na co jej prawo pozwala by Klient wywiązał się z umowy pożyczki. Naturalną konsekwencją nie spłacania rat jest pojawienie się po kilku miesiącach komornika, i tak się dzieje wszędzie niezależnie od banku czy firmy pożyczkowej. Prawda jest taka że jeśli nie mogą Państwo pożyczyć pieniędzy w banku to pozostaje Państwu skorzystanie z usług dosłownie kilku działających w Polsce firm które udzielają pożyczek pozabankowych. Jedną z nich jest właśnie Profi Credit. Pod względem kosztów pożyczki firmy te nie różnią się zbytnio od siebie. Na marginesie całej dyskusji mała uwaga: jeśli starają się Państwo o pożyczkę pozabankową proszę nie pytać o oprocentowanie, gdyż nie jest ono żadnym wyznacznikiem kosztów takiej pożyczki, proszę nie pytać o RRSO bo wskaźnik ten powstał tak naprawdę celem zamydlenia oczu pożyczkobiorców, proszę nie pytać o koszty ubezpieczenia bo to tylko wprawi Państwa w rozstrój nerwowy. Proszę jedynie spytać o 3 rzeczy o których już wyżej wspomniałem: Kwota pożyczki na rękę, miesięczna rata, ilość miesięcy spłacania rat. Następnie proszę pomnożyć miesięczną ratę przez ilość miesięcy i otrzymają Państwo całkowity koszt pożyczki wraz z jej kapitałem do spłaty. Jeśli Państwo to zrobią, następnie zastanowią się przez chwilę nad tym czy stać Państwa na taką pożyczkę, następnie stwierdzą że TAK i podpiszą z doradcą umowę, to bardzo proszę nie pisać za kilka miesięcy negatywnych komentarzy na temat firmy.
Pozdrawiam Marcin (660 453 331)doradca finansowy - pożyczki bankowe i pozabankowe - Kraków

Bardzo mądre pisanie .... tylko jest jedno ale pan jet doraddca zawodowm zna wszelkie kruczki prawne itd. ale potencjalny tego nie wie . Więc wy macie taką przewage że możecie nam potencjalny
m pożyczkobiercą wcisnąć obojętnie jaki kit aby tylko był , a to jest z waszej strony oszustwo więc ... kto tu jest zły? Po drugie firmie Profi Credit można wytoczyć sprawe o falszerstwo . Dlaczego . Każdy z was dostał weksel juz podpisany przez was ale... nie waszym podpisem . owszem było ono podobne ale o nie wasz podpis! więc jakim cudem podpisaliście weksel którego nie widzieliście na oczy ?! Skąd mam taką wiedze ponieważ moja matka ma właśnie ten sam problem tylko już to daleko poszło . mama spóźniała się z płatnością ale informując swojego dorace który żekomo dawał znać do kierownika i systemu . Owsze gdy miala pieniądze spłaciła 2 ray od razu te zaległe , a co się okazało 2 tygodnie potem odezwał sie do nej windykator ... Placiła nadal i co .. dzisiaj tj. 6.03 2012 dostała pismo z ssądu że w ciągu 2 tygodni ma splacić 14 tys. zł . To lichwa. ponadto matka jest na zero z ratami nie ma zadnej zaleglości . dokładnie to było 13 lutego 2012 roku a 14 lutego zostało wysłane pismo do sąddu . Przypominam żebył to przelewgdzie od razu jest widoczna kwota wpłaty. Więc pytam jakim zakichanym prawem można tak robić. Pan doradca ładnie broni swoich ale niestety w świetle prawa to oni są oszustami nie my . Po drugie panskie obraźliwe zachowanie twierdzące że albo ktos jest ślepy albo nie potrafi czytać świadczy o tym że jest pan tego samego pokroju co inni pańscy koledzy tzn.? Łasi na pieniądze nic więcej im więcej wy macie w kieszeni tym lepiej. Bez obaw sąd się tą sprawa zapewne zainteresuje . Licze na to .
Misquamatus

napisał sambro » 2012-03-21, 23:45

czy ktos z was probowal rozwiazac umowe z nimi ...czy jest taka mozliwosc???jak dlugo czekaliscie na przelew z profi credit..?
sambro

napisał pigula19 » 2012-03-30, 09:41

Ja tez dalam sie oszukac moze faktycznie trzeba to naglosnic
pigula19

Poprzednia stronaNastępna strona