Aegon Alfa, Lupus Finance Group, PIPU

Aegon Alfa, Lupus Finance Group, PIPU

napisał virus191 » 2012-10-05, 21:54

Witam, otóż na Podkarpaciu pojawiło się coś nowego. Panowie z Lupus Finance Group oferują za przyprowadzenie każdej osoby, która podpiszę umowę o indywidualny plan w AEGON Alfa 300zł. Zarzekają się, że trzeba przyprowadzić 12 osób aby zamknąć rok polisowy 3600zł, za nadwyżkę wypłacają pieniądze na konto.

Chciałbym zapytać czy ktoś o tym słyszał co kolwiek.

W umowach i na prezentacjach pisze że patronatem jest Państwowy Instytut Prawa Ubezpieczeniowego.

Ogólnie chyba jest to jakiś program Bądź Polakiem, nie biedakiem.

Proszę o jakie kolwiek info na ten temat
virus191

Odp

Google - reklama

Program Solidarności Emerytalnej

napisał doradcattf » 2012-10-17, 12:30

Witam. Program o którym piszesz, jest skonstruowany na bazie MLM, polega on na poleceniu programu znajomym, przez to firma opłaca Ci składki w zależności od liczby którą zaprosisz. Dużo osób w Polsce ma ten program i póki jest to świeża sprawa można zarobić bardzo dużo, z czasem jednak zarobki będą mniejsze :) Jedyny minus jest taki, że tak jak jest w firmie Way, trzeba opłacić sobie pierwszą składkę, która przepada, jesli nikogo nie przyprowadzisz. Pozdrawiam
doradcattf

napisał doradcattf » 2012-11-21, 18:04

Witajcie, Jestem po spotkaniu w oddziale firmy Lupus teraz Polskie Systemy Emerytalne. Jako osoba pracująca z klientami zajmująca się branżą finansową od kilku lat, muszę przyznać, że Program Solidarności Emerytalnej zrobił na mnie ogromne wrażenie, chyle czoła twórcom. Umowa o dzieło bardzo czytelna, regulamin również. Umowy inwestycyjnej nie czytałem, tylko dlatego, że każda umowa jest podobnie skonstruowana. Zapisanie do funduszu to nic zobowiązującego. Jeśli zapłacimy składke ( przyprowadzimy osobę) fundusz działa,jesli składki nie ma upada. Można zarobić duże pieniądze to zależy od osoby. Oczywiście zorientowałem się że firmy oddaje 70% prowizji, ale moim zdaniem doradcy finansowi w całej Polsce prowizje mają bardzo wysokie i jeśli tym samym mamy pomóc innym to tylko się cieszyć :) Polecam wszystkim, zapisujcie się, a może odmienimy Nasz Kraj!
doradcattf