Doradztwo inwestycyjne w zakresie jednostek TFI

Doradztwo inwestycyjne w zakresie jednostek TFI

napisał SzymonJuszczyk » 2013-03-11, 13:45

Szanowni Forumowicze,
W imieniu EFIX Domu Maklerskiego chciałbym przedstawić Wam naszą unikatową usługę doradztwa inwestycyjnego, która obejmuje między innymi doradztwo w zakresie inwestowania w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.
Na czym polega nasza usługa?
W ramach usługi doradztwa inwestycyjnego, Klientowi dostarczane są rekomendacje zawierające modelowy portfel jednostek funduszy dopasowany do profilu inwestycyjnego Klienta. Rekomendacje wydawane są przez doświadczony zespół analityków oraz doradców i wskazują one zarówno modelowy skład portfela inwestycyjnego, jak i konkretne fundusze inwestycyjne, które w danym momencie są obiektywnie najlepsze. Przykładowa rekomendacja znajduje się w linku: https://www.efixdm.pl/dwn/doc/Rekomendacja_wzor.pdf
Jakie są zalety naszej usługi?
• Klient otrzymuje optymalny dla jego profilu ryzyka modelowy portfel jednostek TFI, który uwzględnia w szczególności obecną i prognozowaną przez nas sytuację na rynku kapitałowym oraz na rynku papierów dłużnych.
Zaleta: klient nie musi śledzić sytuacji rynkowej i oceniać czy obecnie warto posiadać akcje czy może lepiej je sprzedać lub zamienić na obligacje.
• Portfel składa się tylko z najlepszych funduszach ocenianych w obiektywnym rankingu.
Zaleta: to my badamy które fundusze w długim terminie zarządzają najbardziej efektywnie – klient może nie mieć wiedzy jako to zrobić lub nie ma na to czasu.
• Rekomendacje dopasowane są do profilu inwestycyjnego Klienta.
Zaleta: klienci różnią się między sobą pod względem oczekiwań co do stopy zwrotu i akceptacji ryzyka – my zgodnie z przepisami określimy Państwa profil ryzyka i prześlemy rekomendacje dla niego odpowiednie.
• Klient nie ponosi opłat dystrybucyjnych.
Zaleta: Składając zlecenie nabycia, umorzenia czy konwersji jednostek za pośrednictwem naszego Domu Maklerskiego klient nie ponosi opłat dystrybucyjnych, a tym samym oszczędza nawet do kilku procent zainwestowanych środków.
• Klient ma możliwość składania zleceń i monitorowania swojego portfela za pośrednictwem Internetu.
Zaleta: Możliwość składania zleceń za pomocą specjalnego formularza internetowego powoduje, że oszczędzamy czas, a potwierdzenie złożenia zlecenia przychodzi natychmiast na adres email klienta.
• Wydawane rekomendacje są wydawane BEZPŁATNIE.
Do kogo skierowana jest usługa?
Usługa skierowana jest zarówno do osób posiadających już jednostki uczestnictwa, jak i do tych, którzy jednostek uczestnictwa nie posiadają, ale chcieliby skorzystać z tej formy pomnażania swoich oszczędności. Warunkiem podpisania umowy o doradztwo inwestycyjne, w zakresie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych z EFIX Dom Maklerski S.A. jest zainwestowanie co najmniej 10 000 PLN lub posiadanie jednostek uczestnictwa o takiej wartości.
Jak rozpocząć inwestowanie?
Umowę o doradztwo inwestycyjne możesz podpisać bezpośrednio w siedzibie EFIX DM S.A., jak i przez Internet - w sposób korespondencyjny. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną albo odwiedź stronę internetową http://www.efixdm.pl/C/P/edm/Fundusze/0050Fundusze.html

Szymon Juszczyk,
Departament Doradztwa Inwestycyjnego
EFIX Dom Maklerski S.A.,
szymon.juszczyk@efixdm.pl
http://www.efixdm.pl
tel. +48 61 877 55 52
SzymonJuszczyk
 
Posty: 3
Dołączył: 2013-03-11, 13:42
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość