Inwestowanie na forex przez aplikację

Inwestowanie na forex przez aplikację

napisał raptel » 2017-08-16, 14:19

Korzystacie z wersji na smartfony, czy normalnie inwestujecie przed komputerem? Dla mnie forex to pasja, dodatkowy zarobek, normalnie pracuję na etacie i wiadomo - mogę podejmować decyzje, kiedy nie jestem w pracy, bo tam nie odpalę przecież laptopa. No ale właśnie - zastanawia mnie to, czy z pomocą aplikacji nie idzie to łatwiej? Te aplikacje mają wszystko to, co wersje systemu na komputer?
raptel

Odp

Google - reklama

napisał Lileczka » 2017-08-17, 17:53

Nie wyobrażam sobie już inwestowania inaczej, niż właśnie przez aplikację forexową. Dopiero przy aplikacji zauważysz, ile wcześniej traciłeś. Jestem w easyMarkets od dawna, inwestuję przez aplikację od czerwca. Gdybym mogła działać dopiero po pracy, to bym nie miała takich wyników, jakie mam. Na aplikacji dostajesz powiadomienie i możesz w ciągu kilku chwil zareagować, bo akurat wyciągnąć smartfona w pracy to chyba możecie, prawda? A jednak z laptoptem tego nie będzie. Inna sprawa - ta aplikacja ma wszystkie te same funkcje, co platforma pod komputery. Jest również dealCancellacion.
Lileczka

re

napisał raptel » 2017-08-18, 15:56

Czyli są absolutnie wszystkie funkcje, te same co na kompie? Spoko. Dziś pobieram i zaczynam testowanie. Odpalę sobie drugie konto, bez środków, demo, żeby przypadkiem niczego nie zepsuć sobie. A jeśli wszystko będzie jasne i będzie wyglądało dobrze, to przejdę na normalne inwestowanie. Zobaczymy jak to wyjdzie.
raptel

re

napisał raptel » 2017-08-21, 07:58

Tak - 100 proc. Wpłaty, wypłaty, sprzedaż, zakup, dealCancellacion itd. Ale uwierz mi - najlepiej po prostu zainstaluj sobie aplikację easyMarkets na smartfonie - wtedy sami zobaczycie co mają. Ale nie kojarzę, żeby czegokolwiek brakowało, w stosunku do wersji komputerowej.
raptel