mSaver w mBanku

mSaver w mBanku

napisał marcinW » 2012-11-03, 13:13

Największy przekręt z możliwych. niby 10% odkładają od każdej transakcji na oszczędności czyli np od 120zł 12zł, ale już nie wspominają że Benefia z tytuł ubezpieczenia z którego nie można zrezygnować kasuje 101zł co jakiś okres czasu. Nie można z tego zrezygnować przed 5 latami bo ponosi się koszty. Jakie? Otóż jeśli się zrezygnuje przed tymi 5 latami pobierają jakąś prowizję za to że wcześniej rezygnuję. Po 5 latach wypłaca ale i tak nie 100% środków które rzekomo dołożyłem na ubezpieczenie. Kiedy zakładałem tego dziwnego mSavera nikt o tym nie wspominał na mlinii. Jeszcze jeden powód do naciągania klienta. Po co mi dodatkowe ubezpieczenie skoro mam jedno już w pracy? I co mi ono ma przynieść skoro ewentualne odszkodowanie można wypłacić i tak tylko od jednego ubezpieczyciela? Zresztą czy oszczędzanie polega na wymuszaniu dodatkowych kosztów? Płacić dodatkowo ubezpieczycielowi, za co? On sobie na tych 101zł zarobi, a klientowi i tak całości nie zwróci. Jak widać i mBank i Benefia nie mówią prawdy, a czytanie regulaminu z którego przeciętny człowiek i tak nic nie zrozumie w tym prawno-haotycznym slangu nie ma sensu. Chyba że skończyło się prawo albo ma się znajomości i ktoś to nam wytłumaczy. Osobiście odradzam ten program jak i mBank jako miejsce założenia konta. Kiedyś mieli dobre warunki, teraz porażka. Ja w marcu, kwietniu rezygnuję z usług tej wirtualnej instytucji. Nie polecam tego banku, mimo iż jestem jego klientem od kilku lat. Ja z nich rezygnuję.
marcinW

Odp

Google - reklama

napisał ikarikar » 2013-01-07, 17:50

a to hak!
ikarikar

napisał mrkiniu » 2013-03-09, 20:16

Nie wiem skąd wziąłeś tą kwotę 101zl
Z tego co wiem to pobierają miesięcznie 6zł "opłaty administracyjnej za ryzyko" i jakieś grosze za zarządzanie.
Reszta jest inwestowana w fundusze inwestycyjne.
mrkiniu

haki

napisał karmen » 2013-05-09, 14:03

Wszędzie są haki, nie ma świetnych ofert z korzyścią dla klienta, bo banki zamiast na nas zarabiać to by traciły. Nie dziwie się że super reklamowana oferta MSaver ma tyle niedociągnięć i ten co nie doczyta regulaminu może się nieźle wkopać. Ja ogólnie MBanku nie polecam, bo nieustannie podciągają opłaty za konto i karty.
karmen

napisał jaga » 2013-05-11, 09:48

Właśnie, trudno znaleźć dziś uczciwą firmę, wszystkie żerują na kliencie i dbają jedynie o własne zyski. Nie wiadomo czy w ogóle pchać sie w oszczędzanie kiedy wciąż można złapać jakiś hak.(
jaga