Program partnerski

Program partnerski

napisał tytus1 » 2013-03-11, 19:09

A co powiecie na tego typu zarobek? Bawicie się w to?

Ja gorąco polecam 7minutowy trening

dla osób z biznesową żyłką.
tytus1

Odp

Google - reklama

napisał klara99 » 2013-05-13, 16:03

Nie próbowałam nigdy inwestować i zarabiać z pomocą programów partnerskich ale uważam, że nie jest to zbyt duża inwestycja, która to ma szansę przynieść duże skutki. Co więcej nigdy nie wiadomo, jak stoi dany program partnerski i czy ma szansę przetrwać na rynku, a takze czy jest wypłacalny
klara99

napisał terza6 » 2013-06-22, 12:55

Faktycznie jest to pewnego rodzaju zabawa, ale tak naprawdę, jeśli chciałbym zarobić jakąś sumę pieniędzy, a przede wszystkim zainwestować pewne środki, to zdecydowałby się na inną formę niż program partnerski.
terza6

re

napisał stefek » 2013-07-08, 11:59

Bez jaj - jak zarabiać to na poważnie. Akurat w finansówce możliwości jest cała masa. Programy partnerskie dają prowizje od sprzedaży... Znacie ProfiCredit? Minimum aktywności i możecie zarobić te kilka stówek miesięcznie. Tym bardziej dobrą kasę można zarabiać mając własny serwis internetowy.
stefek

Program partnerski Easy-Forex

napisał edila » 2013-09-24, 12:27

Ja programy partnerskie traktuje jako dodatkowy dochód - na zasadzie: skoro mogę zarobić w ten sposób, to dlaczego miałabym nie skorzystać? Ze swojej strony mogę polecić program partnerski easy-forex, co prawda jest to inna branża, ale pp z branży forex mają chyba najwyższe stawki ze wszystkich programów dostępnych w sieci. Ogólnie zarabiasz od każdego aktywnego klienta(CPA do 250 dolarów), masz udział w jego przychodach w postaci bonusu za zysk z jego obrotu i wiele narzędzi marketingowych takich jak ebooki, raporty, tabele walut, banery czy przeliczniki walut do udostępniania na swojej stronie.
edila

napisał bakMILENA » 2013-10-02, 15:14

pewnie ze tak, najlepiej zarabia sie na programach partnerskich z firmami finansowymi, ktore daja jakis "%" za wejscie i zaciagniecie pozyczki. Mozna zarobic naprawde dobre pieniadze. :)

Tutaj sa opinie o najlepszych programach:

programy partnerskie opinie forum
bakMILENA

napisał mattixx » 2014-01-31, 21:36

Ja korzystam z oferty firmy Pay Trade jest to najbardziej dochodowy klub biznesowy na świecie, inwestują min., w złoto, nieruchomości
mattixx

napisał kapjolanta » 2014-02-15, 14:08

Dla mnie najlepszym programem partnerskim jest Emgoldex. Tylko dwóch poleconych do kwalifikacji. Firma niemiecka, legalna z licencja i certyfikatami. Obsługa błyskawiczna.Duże możliwości dochodu pasywnego poprzez program liderów. nagrody.Mnóstwo pomocy do reklamy w internecie, 10 stron internetowych, wizytówki.
kapjolanta

napisał MarcinGurtowski » 2014-02-19, 12:59

Co to ma wspólnego z inwestowaniem?

Program partnerski, to program partnerski opiera się na sprzedaży.
Zainwestujesz w program partnerski tylko wtedy, gdy wykupisz udziały w jakimś, wtedy będzie można nazwać to inwestycją.

Nie mylić przystąpienia do programu partnerskiego z inwestycją w niego, to jest po prostu koszt przystąpienia. W 7MT wykupujesz pakiet kliencki za prawie 10 dolców, plus pakiet resellerski za prawie 20 dolców. Ten drugi jest po to, abyś mógł sprzedawać dalej program 7MT i nie jest to żadna inwestycja. Zarobisz tylko wtedy jeśli dokonasz sprzedaży.

Znam jeden program partnerski, który opiera się na inwestycji w grunty rolne. Z tym, że inwestycja i program partnerski to 2 różne strefy. Inwestuje się w ziemie i to jest inwestycja. W programie partnerskim pozyskuje się inwestorów i prowizja jest z wpłat dokonywanych przez pozyskanego inwestora.

Jeszcze jedno, nie bawcie się w programy partnerskie i tego typu podobne rzeczy. Zabawa zawsze kosztuje. Jeśli chce się zarabiać, to trzeba potraktować rzecz poważnie. Ja się nie bawię i już kilkaset tysięcy zł z programów partnerskich zarobiłem...
MarcinGurtowski

Program partnerski Easy-Forex

napisał edila » 2015-06-25, 09:06

Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex.
Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje.

Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://lnd.easy-forex.com/eu/pl/ideas-into-cash
edila

Następna strona