Skandia i opłaty

Skandia i opłaty

napisał madd » 2015-06-11, 07:21

Witam wszystkich swego czasu podpisałem umowę na ubezpieczenie na życie z UFK na 15 lat. Będąc bardziej szczegółowym 26 miesięcy temu. To taki specyficzny produkt, który miał przynosić zyski, jednak nie przynosi. Sprawdzałem rachunek i mam na nim dużo mniej niż mieć powinienem. Chciałbym z niego zrezygnować, jednak w Skandii powiedzieli mi, że jeżeli to zrobię to przez opłaty odzyskam tylko niewielki procent moich pieniędzy i że lepiej dla mnie, żebym doczekał do końca. Wie ktoś może jak mogę ominąć te opłaty?
madd

Odp

Google - reklama

polisolokaty

napisał dspilnyk » 2015-06-17, 13:57

Witam

Został Pan "wkręcony" w polisy na życie z ufk tzw. polisolokaty. Produkty długoterminowe o wysokim ryzyku inwestycyjnym. Jedyną szansą na odzyskanie pieniędzy z naliczanych opłat jest droga sądowa. Reprezentuję Kancelarię prawną specjalizującą się w odzyskiwaniu środków od towarzystw ubezpieczeniowych.
dspilnyk

Odstąpienie od polisolokaty

napisał mszymanska0512 » 2016-04-13, 13:21

Witam serdecznie,

wszystkich którzy posiadają długoterminowe produkty o wysokim ryzyku inwestycyjnym, czyli tzw. polisolokaty z ufk, a chcieliby odstąpić od takiego produktu, zapraszam do kontaktu. Tak jak napisał mój poprzednik, jedyną szansą na odzyskanie bezkarnie zagrabionych środków z naliczanych opłat, jest po pierwsze wyjście z takiej polisolokaty, a następnie wstąpienie na drogę sądową. Z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi można, a nawet trzeba walczyć! Kancelaria którą reprezentuję ma na swoim koncie już około 3 tys. wygranych spraw, nie tylko z takimi ubezpieczycielami jak Skandia, AXA, Nordea, Europa, ale również wieloma innymi towarzystwami. Sprawy toczą się na podstawie wcześniej otrzymanych wyroków.
Nie warto czekać do końca! Z dnia na dzień wartość środków na takiej polsie maleje, pozostawanie w tym niezdrowym układzie powoduje kolejne straty finansowe dla klientów.
Na wstępie nie pobieramy żadnych opłat za koszty sądowe, przy minimum formalności z strony klienta jesteśmy w stanie odzyskać co najmniej większą część z tzw. opłaty likwidacyjnej.
Przy bezpośrednim kontakcie rowieję wszelkie Państwa wątpliwości oraz przedstawię jak łatwo odzyskać należne Państwu pieniądze.

Pozdrawiam,
Magdalena Szymańsk
Kancelaria Prawna Lex
e-mail: m.szymanska@kancelaria-lex.org
tel.: 533 133 590
mszymanska0512

napisał tycjan » 2016-09-25, 08:47

ja mogę polecić stronę http://oplatylikwidacyjne24.pl/ . korzystystałem z ich usług składać pozew indywidualny o zwrot opłaty likw. wszystko przebiegło po naszej myśli. warto więc walczyć o odzyskanie tych pieniędzy, bo te opłaty są niezgodne z prawem!
tycjan