w co zainwestować 3000zł

napisał mada23 » 2012-05-26, 22:28

Czy w przypadku korzystania z takiej opcji należy podpisać jakąś umowę i opłacać prowizję za korzystanie z sygnałów? Nie sądzę, żeby doświadczeni gracze za darmo doradzali jakie transakcje warto zawierać.
mada23

Odp

Google - reklama

napisał mada23 » 2012-05-31, 14:19

Są za to jakieś opłaty? Jak to w praktyce funkcjonuje?
mada23

napisał Krzys67 » 2012-06-19, 16:51

mada23 napisał(a):
fxmike napisał(a):Mada: daruj sobie Forex, jeśli nie masz czasu na naukę. To bardzo czasochłonna i wbrew pozorom niełatwa droga inwestowania. Bardzo zyskowna, ale na początku może Ci wyzerować niejeden depozyt. jeśli masz pytania pisz: fxmike@fxmike.com. Jeśli faktycznie chciałabyś zainteresować się Forexem mogę odpowiedzieć na pytania.

Nie nastawiałam się na to, że w miesiąc wszystko ogarnę. Jak człowiek chce się czegoś nauczyć, to musi na to poświęcić czas. A myślę, że dla mnie to byłby z pewnością odpowiedni moment, później faktycznie mogę go nie mieć. Wiem też, że muszę na początku zaryzykować, żeby coś zyskać.
Dzięki za kontakt, z pewnością skorzystam :-)
Na początek możesz zaproponować jakąś dobrą książkę z analizy technicznej, żeby była pisana w miarę przyswajalnym językiem?

Ja miałem znacznie większą sumę i zainwestowałem ją właśnie w FOREX. Jasne, że na początku obawiałem się, że wszystko stracę, ale teraz jestem bardzo zadowolony z decyzji, bo kapitał sukcesywnie rośnie. Oczywiście nie rzuciłem się na to bez szkolenia, bo to byłaby już czysta głupota - szkolił mnie Robert (na szkolenie można zapisać się na stronie www.wiedzawartamilion.com) - bardzo dobry trader i znakomity fachowiec w swojej branży. Oczywiście czytałem przedtem także książki branżowe, ale nie nauczyły mnie na pewno tego, co na kursie - wdrażania strategii, oceny ryzyka. Poza tym na kursie graliśmy "na żywo", na normalnym rachunku, a to mocno zaplusowało później w mojej samodzielnej grze. Z książek mogę polecić "Forex dla bystrzaków" i "Trading in the Zone". Z analizy technicznej dobrą pozycją jest "Forex - Analiza techniczna" Piotr Surdel.
Krzys67

Poprzednia strona