Ubezpieczenie indywidualne, majątkowe oraz grupowe

Ubezpieczenie indywidualne, majątkowe oraz grupowe

napisał dtinvestments » 2019-05-28, 10:30

Szanowni Państwo,
W mojej pracy pomagam klientom w wyborze najlepszych z ich punktu widzenia rozwiązań zapewniających im bezpieczeństwo finansowe w następujących obszarach:

1) Zabezpieczenie przyszłości dzieci, wnucząt.
2) Uniezależnienie się od kondycji finansowej ZUS-u i zapewnienie wyższych świadczeń emerytalnych.
3) Zabezpieczenie na wypadek poważnych zachorowań, wypadków oraz innych losowowych wydarzeń.
4) Klientom posiadającym wieloletnie zobowiązania finansowe (np. kredyty) proponuję umowy, dzięki którym (gdyby ich zabrakło) ich rodziny, partnerzy będą mieć możliwość szybkiej spłaty zaciągniętych zobowiązań.
5) Oferuję także atrakcyjne i konkurencyjne cenowo ubezpieczenie majątkowe i pracownicze.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Tomasz
dtinvestments
 
Posty: 3
Dołączył: 2019-01-28, 15:53
Pomógł: 0 razy

Biura Serwisowane Warszawa

napisał hubert37 » 2020-09-03, 06:51

Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oferują umeblowane gabinety z klimatyzacją, podstawowym sprzętem biurowym i szerokopasmowym Internetem. Cała przestrzeń biurowa zaprojektowana jest tak, aby nasi klienci mieli w niej idealne warunki do rozwoju firmy i efektywnej pracy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl posiadają wykwalifikowany personel, który profesjonalnie zarządza pocztą, odbiera ja, skanuje, systematyzuje , przechowuje i dostarcza na czas, dzieki czemu nic pilnego nie zostanie przeoczone. Biura serwioswane Warszawa www.optioffice.pl udostępniają kuchnię z nielimitowanym dostępem do wody, kawy i herbaty. Można też odgrzać sobie w niej posiłek, zjeść lunch oraz poznać osoby z innej branży, które też mają u nas siedzibę. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oddają do dyspozycji prestiżowy adres wieżowca nowej generacji zlokalizowanego w centrum miasta skąd blisko do urzędów, restaruracji, sklepów i w każde dowolne miejsce w mieście. Na ten adres można zarejestrować spółkę . Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl posiadają pokój relaksacyjny i umożliwiają coworking i networking.Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl pomagamy wypełniać i składać wnioski do KRS,US,ZUS. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl stanowią szansę na zbudowanie solidnej marki własnej i pozyskanie coraz to większej grupy nowych klientów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są synonimem komfortu i przyjaznej atmosfery.Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zapraszają każdego przedsiębiorcę do współpracy. Dysponujemy salami konferencyjnymi zawsze przygotowanymi do spotkań biznesowych i odpowiednio wyposażonymi. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl gwarantują niskie ceny i elastyczne umowy.Biura serwisowane Warszawa na wynajem www.optioffice.pl zapraszają do kontaktu. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl wysoka jakość usług i administracyjnego wsparcia dla klientów.
hubert37
 
Posty: 355
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość