Alior Bank - Konto bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

Alior Bank - Konto bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-09, 12:14

Czy warto założyć konto osobiste z Lokatą Nocną w Alior Banku? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Alior Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie z Lokata Nocna w AliorBanku.
Zadaj pytanie odnośnie konta bankowego z Lokatą Nocną.

Załóż konto
Zobacz szczegóły

Zobacz także nowe konto T-Mobile
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

lokata

napisał Gość » 2013-02-12, 11:21

odradzam korzystanie z Alior Banku
3 lata temu miałem lokatę na 3 miesiące ktora zamnołem zgodnie z umową
dzisiaj otrzymałem kwote do zapłaty 16 zlotych plus 40 złotych plus koszty napisania pisma przez Bank
Pragnę nadmienić ze nie korzystałem 3 lata temu z żadnych usług poza wymieniona lokata
12.02.2013 jan
Gość

lokata

napisał Gość » 2013-02-12, 11:23

odradzam korzystanie z Alior Banku
3 lata temu miałem lokatę na 3 miesiące ktora zamknołem zgodnie z umową
dzisiaj otrzymałem kwote do zapłaty 16 zlotych plus 40 złotych plus koszty napisania pisma przez Bank
Pragnę nadmienić ze nie korzystałem 3 lata temu z żadnych usług poza wymieniona lokata
12.02.2013 jan
Gość

Alior Bank-Konto bankowe-Opinie,oceny,pytania

napisał alice3103 » 2013-02-12, 13:16

Ja korzystam w PKO z konta superkonto oszczędne. Wypłaty w bankomatach za darmo oraz bankowość elektroniczna za -.
alice3103

Odradzam - bank nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci. ...

napisał Boyar » 2013-03-27, 18:03

W skrocie - przedluzenie umowy na karte kredytowa zostalo zawarte z bledem ze strony konsultanta (telefonicznie) oprocentowanie bylo naliczane zbyt wysoko vs to co mi zaproponowano. Zglaszalem 2 reklamacje na przestrzeni kilku miesiecy aby bank zweryfikowal moje warunki % karty kredytowej -reklamacje byly uznawane na moja korzysc. Natomiast za 3 razem bank powidzial ze wiecej nie bedzie uznawac moich reklamacji poniewaz konsultant przedstawil mi oferte ktora nie ma racji bytu...
ja sie pytam- gdzie jest odpowiedzialnosc banku za decyzje swoich pracownikow?

Tak wiec odwolalem sie od decyzji zadajac przeliczenia i zwrotu odsetek i trwalej korekty oprocentowania tak jak uzgodniono prze telefon, lub jesli bank odmowi, zrywam z nimi umowe i kieruje sprawe do odpowiednich instytucji bo to jest jakas kpina.

Niezalenie od wynikow mojego odwolania, wszystkie konta (4) przenosze do innego banku.
Boyar

Alior Bank

napisał Luntek » 2013-04-01, 11:34

Alior Bank obniżył oprocentowanie lokaty nocnej z 4% do 2% - w ogóle się to nie opłaca! Od 3 tysięcy mamy uwaga, co noc aż 8 groszy zysku... normalnie śmiech na sali, a z tego co pamiętam, główną zaletą lokaty nocnej miały być to żeby pokryć opłaty za kartę i prowadzenie konta. Ale obecnie ma się to nijak do rzeczwistości.
Luntek

to samo

napisał Marezo » 2013-08-15, 23:56

Marek7 napisał(a):Witam.

Mam konto w alior banku, a nawet dwa.

Do poniedziałku 7 wrzesnia wszystko było oki.

Owego dnia z konta zgineło mi dokładnie 46zł 99gr - podobno bank sciągnoł sobie kasę za operację którą dokonałem ponad 10 dni wcześniej. Jakim cudem ? Przecież kwoty transakcji "wpadają" na tzw. kwotę zablokowaną.

Dzięki temu na koncie pojawiło się saldo ujemne, którego nie widać w historii rachunku. Czyżby bank sfałszował dokumentacje ?

Złożyłem reklamację telefonicznie, bo mailem nie da rady - masakra. Odpowiedzi mogą udzielić mi drogą telefoniczną lub listownie (poczta) - a reklamują się jako bank proekologiczny. BZDURA

ODRADZAM TAKI BANK !

Mam to samo - praktyki w tym banku nie polecam nikomu.
Marezo

napisał tosemja » 2013-08-16, 12:49

Komentarz, który cytujesz jest sprzed 4 lat… sporo się w tym czasie w banku zmieniło i, według mnie, jest teraz jednym z najbardziej przyjaznych klientowi.
tosemja

Poprzednia strona