Bank Pocztowy - Konto Standard - Opinie, Oceny, Pytania

Bank Pocztowy - Konto Standard - Opinie, Oceny, Pytania

napisał admin » 2009-06-10, 01:17

Czy warto założyć konto bankowe Pocztowe Konto w Banku Pocztowym? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Czy karta do konta jest darmowa? Jak jest z wpłatą i wypłatą pieniędzy?
Opisz swoje doświadczenia z Bankiem i wyraź swoją opinie o kontach osobistych Banku Pocztowego (Pocztowe Konto STANDARD, Pocztowe Konto PLUS, Pocztowe Konto NESTOR).
Zadaj pytanie odnośnie danego konta banku Pocztowego.

Konto Standard Bank Pocztowy - Podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

ZŁA OPINIA

napisał alinka636 » 2011-02-01, 01:03

wszystkoby się zgadzało w tym banku pozatym ,że niedają pieniędzy na dowód pomimi że masz w tym banku konto i pieniądze
alinka636

konto w banku pocztowym

napisał Studenciak » 2011-03-13, 02:18

Posiadam konto w Banku Pocztowym i nie jestem z tego zadowolony dlatego zmieniam konto na inny bank.
Dlaczego? Otóż wyplacam co drugi dzien z konta 20 zlotych i po sprawdzeniu stanu konta nie brakuje 20 zł tylko 24 zł. Za każdą wypłate naliczaja 4 złote prowizji. Ludzie nie zakładajcie konta w tym banku! Zeruja tylko na naszej naiwnosci.
I tego zycze bankowi pocztowemu!
Studenciak

napisał hotarti » 2011-03-16, 19:30

naucz się czytać tabelę opłat i prowizji a dopiero później krytykuj
hotarti

ok

napisał bambi » 2011-05-24, 09:12

Ja mam konto ROR Standard i Konto Oszczędnościowe i jestem zadowolony. Jak się wypłaca z ROR-u pieniądze tylko na dowód na poczcie i nie ma sie karty do bankomatu, to konto jest zupełnie darmowe, a jeśli ma sie kartę, to płaci się 4 PLN za posiadanie, a posiadać nie trzeba. A Konto Oszczędnościowe też jest ok, 4% w skali roku, jest to jedno z lepszych oprocentowań kont oszczędnościowych w kraju. Także naprawdę polecam Bank Pocztowy, i piszę to jako zwykły szary klient tegoż banku :)
bambi

Bank pocztowy - lokaty

napisał kamilg011 » 2011-06-26, 16:22

czesc,

dla mnie bank pocztowy jest bez sensu... poczta chce sie utrzymac na rynku tylko dlatego powstał bank pocztowy

natomiast warto brać tam lokaty:) naprawdę są w czołówce chcicaż nikt o tym nie pisze:)
obsługa usług na poczcie woła o pomstę do nieba..

- ale teraz nie ma tej pani.... proszę przyjść później... tylko się pociąć

pozdrawiam
kamilg011

napisał annika » 2012-02-10, 20:56

Pytanko - jak to działa gdy nie ma się karty i wypłaca w "banku" czyli na poczcie. Czy w każdej placówce pocztowej, czy musi mieć ona jakiś status określony. Czy to np. musi być taka, gdzie jest tan Bank Pocztowy i można tam konto założyć, to można też wypłacić?
Bo chyba w takich budkach co to są w centrach handlowych to wypłaty z tego konta nie działają?
I samo założenie ta mnie zastanawia, gdzie, bo poczta w mojej miejscowości to taki ciemny budynek, że nigdy tam się odnaleźć nie umiem, choć to mała pomieszczenie, nie wiem, gdzie co można, gdzie nie można...
annika

konto wspólne w Banku Pocztowym

napisał emeryt » 2012-09-08, 10:42

Bank Pocztowy nie dba o swoich klientów. Wszelkie sprawy, które w innych instytucjach załatwia się błyskawicznie w BP załatwia się tygodniami a nawet miesiącami. Zgłoszenie śmierci współwłaściciela konta (zgłoszone osobiście przez żyjącego współwłaściciela po przedłożeniu aktu zgonu w "Placówce Banku Pocztowego") wcale nie powoduje natychmiastowej zmiany rachunku na indywidualny tak jak to jest w ich regulaminie. Konto nadal funkcjonuje jako rachunek wspólny z pełnym funkcjonowaniem płatności (polecenie zapłaty) ustanowionych za życia przez zmarłego. Poza tym hasło dostępu do usług telefonicznych również działa mimo, że od śmierci upłynęło więcej niż miesiąc. Chciałbym dodać, że hasło to ustanawiane jest przez bank a nie klienta i trudno jest zapamiętać taką liczbę. Dlatego hasło jest noszone z dokumentami. Strach pomyśleć co by się mogło stać gdyby zmarły współwłaściciel posiadał kartę płatniczą. Włos się jeży. Dlatego radzę, szczególnie emerytom i rencistom: "zastanówcie się dobrze zanim podejmiecie decyzję o zawarciu jakiejkolwiek umowy z Bankiem Pocztowym-instytucją, która ma w nosie dobro i bezpieczeństwo klienta.
emeryt

Oszuści

napisał AGAAAAA » 2013-03-26, 20:32

[b]To jeden z najbardziej nie kompetentnych "banków" na świecie . Nie polecam wręcz przeciwnie !!!!!. Ludzi siedzący tam nie potrafią załatwić najprostszych rzeczy .Śmieszne mikro placówki takie jak w Zgierzu na ul. Długiej udają tylko ze coś robią , nie mając pojęcia o pracy urzędnika. Zamiast pomóc załatwić formalności po zmarłych rodzicach Pan Kopiował sobie dwa razy wszystkie dokumenty i poszedł na urlop nie załatwiwszy sprawy . Dziś nawet nie ma odwagi odebrać telefonu . Nie chcą oddać pieniędzy które należą się rodzinie zmarłych . OSZUŚCI NACIĄGACZE ŻERUJĄCY NA NIEWIEDZY PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA POGRĄŻONEGO W ŻAŁOBIE .
AGAAAAA

oszustwo

napisał domib » 2013-05-09, 15:25

Witam.Mimo braku u panstwa kompletu dokumentow zwiazanych z zalozeniem konta bylo ono aktywne.Pani na poczcie zapewnila,iz mozna dokonywac juz wplat i wyplat,podala numer konta.Przelew przyjeto i zablokowano moje pieniadze.
Skoro konto nie spelnia swoich funkcji jeszcze ,pytam jakim prawem przyjmuja panstwo pieniadze,a potem je blokuja????????????A ja mam teraz czekac az dokumenty Bog wie gdzie beda wprowadzone do systemu.Ponoc tydzien albo dwa.I jeszcze w zaden sposob nie moge ich wyplacic.To jest poprostu oszustwo.
domib

Następna strona