BGŻ - Konto bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

Nie rob tego błędu

napisał Mackowski » 2012-07-18, 10:18

WALA napisał(a):(...) przeniosę krdyt do PKO BP.

Nie rób tego :) PKO BP jest super przy podpisywaniu kredytów, po pół roku zaczynają się niezłe harce. Aby nie zanudzać to w skrócie: Udział obsługi kredytu rośnie w twojej składce, przez co nie tylko sama rata rośnie, ale maleje twój udział w spłacaniu kredytu. Tłumaczenia zawsze te same: współczynniki światowe rosną, więc niestety nic się nie da zrobić. Nie polecam. Pozdrawiam: Maciej
Mackowski

Odp

Google - reklama

Ogłoszenie

napisał Sas » 2012-08-21, 11:29

Warszawa, dnia 27 lipca 2012 r.

KOMUNIKAT

Ogłoszenie o zmianie warunków Programu „Premia+”

Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (01-211) przy ul. Kasprzaka 10/16, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 43.136.764 zł w całości wpłacony, zwany dalej „Bankiem”, ogłasza, w trybie przyrzeczenia publicznego w rozumieniu art. 919 K.c., zmianę warunków Programu „Premia+”, w ramach którego Bank dokonuje wypłat nagród w postaci premii pieniężnych posiadaczom prowadzonych przez Bank kont osobistych za wykonanie oznaczonych czynności.

Wprowadzana zmiana dotyczy warunków nabycia prawa do ww. premii i polega na tym, iż postanowienia § 3 ust. 4 pkt 2 „Regulaminu Programu „Premia+”, o treści:

„2) wykonanie minimum 3 operacji bezgotówkowych przy użyciu debetowej karty płatniczej wydanej do Konta, przy czym w przypadku wydania do Konta więcej niż jednej karty debetowej uwzględnia się operacje dokonane przy użyciu wszystkich kart,”

z dniem 28 sierpnia 2012 r. otrzymują następujące brzmienie:

„2) wykonanie w danym Cyklu operacji bezgotówkowych przy użyciu debetowej karty płatniczej wydanej do Konta na łączną kwotę minimum 300 zł, przy czym w przypadku wydania do Konta więcej niż jednej karty debetowej uwzględnia się operacje dokonane przy użyciu wszystkich kart,”.

Jednocześnie Bank przypomina, iż uczestnik Programu „Premia+” może w każdym czasie złożyć w Banku „Oświadczenie o rezygnacji z udziału w Programie „Premia+”, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Programu „Premia+”.

Załącznik: Regulamin Programu „Premia+” w brzmieniu obowiązującym od dnia 28 sierpnia 2012 r.
Sas

napisał kris23 » 2012-09-04, 14:28

Nie warto zakładać tam konta bo albo jakieś opłaty lub zmiany o których się dowiaduję od innych co do opłat i prowizji. mam tam konto ale szukam aby zmienić na jakieś inne.
kris23

napisał aadrian » 2012-12-05, 16:21

słuchajcie jest pewna grupa ludzi którzy są zadowoleni z danego banku ,a druga grupa która jest nie zadowolona z danego banku nie mówię tu o BGŻ ale o wszystkich bankach moim zdaniem najlepszy bank to Bank Millenium .
A jak chcecie narzekać to przejdźcie do banku Pocztowego tam jest szok burdel itp. i tam będziecie mogli pisać że ten bank to porażka
Pieniądze siostra przelała mi w czwartek o 06:30 a otrzymałem je dopiero w poniedziałek około godz 17:30 plus-minus 10 minut to jest porażka i żerowanie na kliencie i jego pieniądzach dzwoniłem do banku to konsultant nie wiedział co powiedział mi na ten temat tylko że powinny pieniądze bić dziś do 17:30 i tak mówili mi w czwartek i w piątek no i w poniedziałek,myślę że jak bym często nie dzwonił to bym ich nawet w poniedziałek nie miał
aadrian

BGZ chyba umyślnie doprowadz mnie do ruiny

napisał galun » 2013-02-20, 17:45

Od siedmiu lat mam w BGŻ kredyt obrotowy w rachunku bieżącym na 101tys zł. Co roku był odnawiamy na podstawie raportu z moich obrotów. 4 Lata temu zaciągnąłem kredyt inwestycyjny na 765tys zł na budowę inwestycji i do tej pory jest spłacany bez najmniejszych problemów. W tym roku na 5 dni przed terminem odnowienia kredytu w rachunku bieżącym pracownik BGZ poinformował mnie, że nie mam zdolności kredytowej i za 5 dni mój kredyt stanie się wymagalny. Zaznaczam, że moje obroty są większe niż rok wcześniej. Jestem pewien, że takie działanie jest umyślne. Bez kredytu bieżącego nie jestem w stanie prowadzić działaności a bez nie spłacać kredytu inwestycyjnego więc nieruchomość spłącona prawie w połowie pójdzie pod młotek. Jestem zrozpaczony.
galun

napisał rodzynek2 » 2013-02-21, 06:50

Jeżeli masz duże obroty i zysk większość banków chętnie przejmnie kredyty bez problemu. Wystarczy poświęcić dzień lub dwa na poszukiwania.
rodzynek2

BGŻ Konto z premią

napisał RentgenFinansowy » 2013-03-11, 20:48

BGŻ ostatnio dość mocno reklamuje to konto z premią 600 zł. Ale czy to się rzeczywiście opłaca? Trudno uwierzyć, żeby bank, który w końcu nie jest instytucją charytatywną dawał coś za darmo...
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej premii - kto może ją dostać, jakie warunki trzeba spełnić i ile rzeczywiście można zarobić (a może wcale nie da się zarobić?).
RentgenFinansowy

bgz

napisał polkra » 2013-05-20, 12:55

jestem klientem banku ponad 10 lat i wszystko było ok dopóki nie chciałam zmienić planu z internetowego na konto z premią, wniosek złożyłam przez internet, prowizja była poprana następnego dnia a plan internetowy jak był tak został. Reklamacja przez telebgz nic nie dała - czekam na odpowiedz już ponad m-c.reklamacja powinna byc rozpatrzona w ciągu 14 dni (nie wiem może roboczych) dziś zdecydowałam się zamknąć konto - pko bp ma całkiem fajną ofertę. jako długoletni klient czuje się bardzo zawiedziona :?
polkra

Naciągacze

napisał jedrekbl » 2013-07-17, 08:51

Nie polecam nikomu, to chyba najwięksi bankowi oszuści, tak kręcą, żeby tylko klient nie połapał się o co chodzi i wcisnąć mu prowizję, albo zabrać premię ODRADZAM
jedrekbl

BGŻ

napisał Gooooo » 2013-07-21, 14:53

Śmieszne są nie które wypowiedzi. Nie znacie się na bankowości i osądzacie...idźcie do innego Banku napewno sie nie zawiedziecie i nie bedzie prowizji, opłata tak jestem przekonany...tylko jak już skończycie tą Bajkę to wrócicie i przekonacie się jak bardzo bajki nie zgadzają sie z rzeczywistością. Ja Polecam pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę i zawsze otrzymywałem rzetelne informacje, tylko wiekszość moim zdaniem powinna sie troche doksztalcic, bo trzeba wiedziec jakie pytania zadawać wczaśnie, gdy korzysta sie z produktów bankowych. pzdr
Gooooo

Poprzednia stronaNastępna strona