BGŻ - Konto bankowe - Opinie, Oceny, Pytania

Znikające pieniądze z konta

napisał grzegorzs » 2013-07-23, 09:48

Informacja dla osób, które mają konto w banku BGŻ aby SPRAWDZALI SWOJE DOCHODY NA KONCIE. Dzisiaj zauważyłam, że gotówka na koncie się nie zgadza... sprawdziłam wpłaty i wypłaty i okazało się, że na koncie brakuje gotówki. Po przeliczeniu kilku miesięcy okazuje się, że bank kradnie kase z konta. Przedzwoniłam na infolinie i zapytałam co z pieniędzmi, przeprosili i kazali zgłosić reklamacje i na zwrot gotówki czekać 14 dni. Pojechałam za godzinę do bankomatu i okazało się, że kolejna gotówka zginęła z konta... kolejny telefon na infolinie i słowa Pani z linii "BARDZO MI PRZYKRO Z TEGO POWODU MUSI PANI ZGŁOSIĆ DRUGA REKLAMACJE I CZEKAĆ NA RESZTĘ GOTÓWKI KOLEJNE 14 DNI". Proszę o kontakt osoby, które też mają nieznane braki na koncie, aby zgłosić zbiorową reklamacje aby szybciej wróciły pieniądze na konto. Mój nr tel. 537923344
grzegorzs

Odp

Google - reklama

NAJGORSZY BANK!!!!

napisał tor » 2013-10-09, 12:17

beznadziejny Bank , ODRADZAM, szkoda nerwów i pieniędzy, naszych oczywiście bo bank sobie krzywdy nigdy nie zrobi. NAJGORSZY BANK!!!!
tor

Żenada

napisał PRECZ » 2014-01-21, 13:44

Masakra, już więcej nie postawię kroku w tym banku, wyjechałem za granicę , zostały mi z niewiadomego powodu zablokowane karty. Straciłem tylko kupę nerwów i same straty finansowe , gdyż musiałem wziąć pożyczkę za granicą bo nie miałem z czego żyć z rodziną. Bank umył ręce żądając dowodów... Toż ma w systemie, że wielokrotnie były próby skorzystania z karty debetowej i kredytowej. Żadnej rekompensaty !!! Konto z podwyżką może i fajne, ale broń was Panie Boże, mieć obie karty w tym banku !!!
PRECZ

nie polecam

napisał zoja » 2014-04-15, 07:32

niestety nie polecam. Na poczatku były same plusy- premia za wydatki na poziomie 300zł miesiecznie i stałe wpłaty. Potem zmienili, że premia bedzie ale wydatki musza byc na poziomie 500zł i trzeba miec jakis innych ich produkt np lokate na której musi byc co najmniej 5000zł. Teraz zabrali premie w ogóle i dodatkowo jesli wypłace ze swojego konta z bankomatu wicej niz 4 razy w danym okresie rozliczeniowym to płace za kazda wypłate 5 zł!!! Za wypłate swoich własnych pieniedzy!!! Poza tym bankomaty z granica sa płatne- 10zł za
Nie wiedziałam o tej zmianie i w tym miesiacu samych prowizji miałam potraconych ponad 100zł.
Konto likwiduje i zakładam w innym banku. Konkurencja na rynku i jest i trzeba to wykorzystać. Konto bgz nie jest oprocentowane, nie ma prowizji. ŻADNYCH plusów w tej chwili, same minusy. Trwanie w tym banku to porażka
zoja

Poprzednia strona