BNP Paribas - Konto Witalne - Opinie i Oceny

a ja polecam!!!

napisał madzia23 » 2010-05-28, 10:09

Polecam z ręką na sercu konto IMPREZA w BNP Paribas Fortis (konto dla studentów) prowadzenie konta 0zł użytkowanie karty 0zl korzystanie z systemu pl@net 0zł przelewy przez neta 50gr i to wszystko bez haczyków mam już te konto od początku studiów czyli 4 lata jestem zadowolona bardzo ostatnio nawet się dowiedziałam że mój bank ma jeden z najlepszych systemów zabezpieczających jeśli chodzi o bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej........jedyny minus to za mało darmowych bankomatów ale da się przeżyć więc studentom zwłaszcza tym którzy nie mają zbyt dużych wpływów gotówkowych ;)POLECAM :)
madzia23

Odp

Google - reklama

;)

napisał laska » 2010-06-15, 20:19

zastanawiam się na pakietem s. czy muszą być co miesiąc jakieś wpłaty na konto?
laska

nawet spoko

napisał BLUEMAN » 2010-07-14, 09:40

konto nawet w miarę ok, ale gdy chce się coś załatwić, mi dopisywali kartę kredytową którą posiadałem prędzej do ebanku 2 miesiące. W ogóle obsługa karty kredytowej przez internet to jakaś kpina, tam nie ma nigdy aktualnego salda... transakcje pojawiają się kiedy chcą ok 2-3 tygodnie, nawet spłaty karty z konta w Fortisie ! Na korespondencję wysłana z e banku nie odpowiadają wcale lub po 3 tygodniach. Chyba się pożegnam z nimi...
BLUEMAN

jedna wielka kpina

napisał madzialena » 2010-08-02, 19:43

Posiadam w Fortisie pakiet L i dwie karty do konta- master i VISA. No i oczywiście wypłaty za darmo z bankomatów- teoretycznie;)Zabrali mi juz po raz kolejny 15 zl (3x5) z konta bo wybieralam w innych bankomatach. Od tygodnia pisze do nich i dzwonie zeby mi zwrocili a ci tylko pisza, ze przekaazli sprawe odpowednim jednostkom, albo jak zadzwonie zeby jeszcze raz napisac poprzez Pl@net całą sytuację. KPINA, tym bardziej, że wiem jak to wygląda od podszewski, bo byłam ich pracownikiem. Nie ma to jak był DOMINET BANK....:(
madzialena

niby dobrze

napisał józek » 2010-08-27, 20:46

Oferta nie jest najlepsza. W wielu bankach przelewy internetowe są gratis. Obsługa na dobrym poziomie. Na odpowiedź, po zgłoszeniu problemu przez system Pl@net czekałem niecałe 2 godziny (np. w niejakim PKO BP trwałoby to 3 miesiące w postaci listów poleconych pocztą...).

Niemniej oferta Dominetu była lepsza, częściej uatrakcyjniana, bardziej dbano o klienta.
Niemniej dominet miał skandaliczny system komputerowy. wnioski ginęły, czasem kilkakrotnie trzeba było wypełniać ten sam wniosek w placówce...

Wszystko ma swoje plusy i minusy... zależy do czego porównywać bo są banki lepsze, ale także jest PKO BP który tkwi w głębokiej komunie, zarówno w ofercie, obsłudze, kompetencji, podejściu pracowników, wystroju placówek itd. itd....
józek

Przelewy

napisał Yin » 2010-09-18, 10:19

Posiadam konto L i gdyby nie problemy z przelewami byłbym bardzo zadowolony... niestety jest trochę inachej, w moim poprzednim banku księgowanie odbywało się każdego dnia w BNP Paribas Fortis nawet przelewy wewnętrzne w weekendy nie przechodzą
Yin

Zadowolony

napisał logan » 2010-11-02, 21:18

Witam wszystkich.
W zeszłym miesiącu zdecydowałem się na kredyt w tym banku.
Kredyt ogólnie tani (bardzo niskie oprocentowanie i żadnych ukrytych opłat ani prowizji).
Otrzymałem bonusowo konto osobiste totalnie - za wszystko co możliwe i do tego pakiet assistance rozmiar [L].
Platforma płatności internetowych bardzo fajna, podają mi tam bardzo szczegółowo każdy grosz związany z kredytem.
Bardzo szybko uzyskałem pełen dostęp do konta internetowego oraz kartę i pin.
Przelewy już robiłem i jakoś w obie strony sprawnie przechodziły.
Oby tak dalej, bo jak na sam początek współpracy to jestem bardzo zadowolony z wyboru tego banku.
Pozdrawiam i na dzień dzisiejszy (miesięczna współpraca) gorąco polecam. :lol:
logan

Zadowolony

napisał logan » 2010-11-02, 21:23

Witam wszystkich.
W zeszłym miesiącu zdecydowałem się na kredyt w tym banku.
Kredyt ogólnie tani (bardzo niskie oprocentowanie i żadnych ukrytych opłat ani prowizji).
Otrzymałem bonusowo konto osobiste totalne 0 za wszystko co możliwe i do tego pakiet assistance rozmiar [L].
Platforma płatności internetowych bardzo fajna, podają mi tam bardzo szczegółowo każdy grosz związany z kredytem.
Bardzo szybko uzyskałem pełen dostęp do konta internetowego oraz kartę i pin.
Przelewy już robiłem i jakoś w obie strony sprawnie przechodziły.
Oby tak dalej, bo jak na sam początek współpracy to jestem bardzo zadowolony z wyboru tego banku.
Pozdrawiam i na dzień dzisiejszy (miesięczna współpraca) gorąco polecam. :lol:
logan

napisał Luk » 2010-12-29, 17:08

Mogę polecić to konto, ale tylko tym, którzy myślą o oszczędzaniu na koncie oszczędnościowym (5,8% to chyba najlepsza oferta na rynku). Trzeba pamiętać, że jeżeli wybierzemy konto s to bezpłatnie będziemy mogli wybierać pieniądze tylko z bankomatów tego banku (a tych jest bardzo niewiele).
Luk

napisał luk » 2010-12-29, 17:11

aha. To nie jest do końca tak, że na koncie oszczędnościowym całkowicie unikniemy belki. Piątkowe sobotnie, i niedzielne odsetki naliczane są tego samego dnia czyli w poniedziałek, więc jeśli mamy około 6 tyś na koncie to zapłacimy za te dni podatek +19. Pozdrawiam
luk

Poprzednia stronaNastępna strona