BNP Paribas - Konto Witalne - Opinie i Oceny

napisał adamoadamo » 2012-03-30, 18:41

Paribas bank to zwykli lichwiarze! Wzięliśmy kredyt w tym banku no i co okazało się, że wcale nie takie niskie oprocentowanie z ubezpieczeniem które jest HACZYKIEM!!!!!!!! to razem wychodzi ponad 20% samych odsetek. Ten bank to zwykła komercja, przedstawiciele są mili, ale ukrywają pewne fakty. Weźcie kredyt w prowidencie to to samo. Nigdy w życiu Paribas bank. samego ubezpieczenia płacimy ponad ok 1500 co miesiąc. Czy to nie lichwa!!!
adamoadamo

Odp

Google - reklama

PnpPrzekrentBank

napisał Ja » 2012-04-06, 11:15

BNP Paribas :lol:
To jest jakiś bank szmaciarzy, za darmowe konto przychodzi po 6 miesiącach rachunek i nękają telefonami o spłatę, po 2 latach regularnej spłaty kredytu i jednej zwłoce kilkudniowej dzwonią codziennie o natychmiastową spłatę + odsetki za zwłokę.
Wpłaciłem zaległą ratę bez 25,- odsetek to zadzwoniła jakaś wieśniara mówiąc że zostaną umieszczony w bik jak tego zaraz nie wpłacę :lol: ,po 2 latach regularnej spłaty kredytu wyszedłem na nierzetelnego kredytobiorcę i okazuje się że 24 x 128,- = 800,- które dopiero wpłaciłem, to jakiś BnpPrzekrentBank
Ja

napisał TRACKER » 2013-03-03, 18:56

OD KIEDY JAKIE KOLWIEK BANKI DAJĄ MNIEJSZY PROCENT . WSZYSCY MAJĄ OKOŁO 20 % . A NA TYCH FORUM BANKOWYM NIC TYLKO NARZEKANIA TO ZŁE TAMTO NIEDOBRE TO SKĄD TAKIE ZADŁUZENIE LUDZIE OPANUJCIE SIĘ BIERZESZ KREDYT OK ALE NIE KRYTYKUJ BANKU LUB INSTYTUCJI W KTUREJ WCZEŚNIEJ BYŁY SUPER WARUNKI I MAŁO BYŚ W D... E NIE WLAŻŁ ZA UDZIELENIE KREDYTU.
TRACKER

Poprzednia strona